Звездни компромати-155

  • 50 669
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Desss, кои са тия влюбени гълъбчета? Голямата разлика не им личи особено.

Doug Hutchison е актьор  Wink
В "Зеления път'  играе гадния надзирател  Wink

# 18
  • Мнения: 11 747
Мария е била във Варна и е била по културни мероприятие  Simple Smile  - Делфинариума, Военноморския музей...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=492181694154868&set=a … ype=3&theater


За бързото забременяване на звездите след раждане исках да изкоментирам - много майки с породени деца има и в този форум, измежду познатите си имам също такива. Разликата от година и половина - две между двете деца си е нещо обичайно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 262
Като майка на породени да се изкажа, че това си е съвсем нормално и не е "звездна мода"  Hug

# 20
# 21
  • Мнения: 1 701
Снощи, най-накрая и аз изгледах "Чужденецът". Филмът, безкрайно посредствен и май само тя ми хареса, въпреки че ролята и беше миниатюрна.

# 22
  • Мнения: 1 455
много е красива и нежна дъщеричката на Мария, пу пу Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 31 412
Когато е естествена е хубаво момиче, но много рядко се пуска така.

# 24
  • Мнения: 4 120
Снощи, най-накрая и аз изгледах "Чужденецът". Филмът, безкрайно посредствен и май само тя ми хареса, въпреки че ролята и беше миниатюрна.
Само тя и бащата на грозната Магдалена ставаха Simple Smile Но пък много се смях аз, защото зимните месеци прекарвам в регион, в който говорят точно така.

# 25
  • Мнения: 598
Току що, на път за крайофисното магазинче мернах Антония Петрова да се фръцка в магазина на Swarovski, беше със същите ситни букли, както при отчаяните съпруги вчера и доста къса кожена пола с чорапогащник  Grinning

# 26
# 27
  • Мнения: 1 754
много е красива и нежна дъщеричката на Мария, пу пу Heart Eyes



Да, до лицето на мама контрастира съвсем. Crazy

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт