Пазаруване от miniprix.bg - 9

  • 36 634
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 142
На 8лв влиза. Иначе е 14лв  Peace.

# 331
  • Мнения: 1 875
Получих поръчка, от която нищо няма да връщам Whistling

, XL, s.Oliver, хубава е.

, FNF етикета злостно пльокнат върху оригиналния надпис на самата блуза - отзад, в горния край на гърба Laughing Блузата много ми допада обаче.

, семпла черна блузка, вътрешно, странично етикетче с надписи на немски - марка не е отбелязана.

, шаловете още не съм разопаковала, защото единият ще го подарявам, но се чудя кой да бъде Laughing

Ииии този суичър , размер S, взех го за себе си. Бершка е и едва ми става в раменете  hahahaBlush  Но ще го нося, харесва ми, плътен е,  връзва ми се с много дрехи.

# 332
  • Мнения: 3 922
Кратък отчет за днешната пратка:

http://www.miniprix.bg/produkt/1013670/ плътно стегнато трико, харесва ми много. Марката е esy.

потник Pimkie - и той е много мекичък и стегнат

детска тениска Villa Happ - става, само дето щампата е лепенка и не знам колко ще издържи

и две такива тениски - едната е в зелено, а другата в оранжево, които са доста лигави, а на марката са залепени грозни черни лепенки Fake and fusion. Зелената е и с две дупки на рамото. И двете заминават обратно.

# 333
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте,някой да е купувал кожена чанта,заслужава ли си?

# 334
  • Мнения: 1 350
http://www.miniprix.bg/produkt/1014680/  получих я днес. Много е хубава! Цветът е по-ярък. Марката е Biciole.

# 335
  • София
  • Мнения: 3 414
http://www.miniprix.bg/produkt/1005816/ето тази съм харесала
Лъкито дано е здрава

# 336
  • Мнения: 27


Момичета тези ботуши получи ли ги някой? Хванах си моя номер и им се чудя...

Получих си ботушите. Много съм доволна. За първи път не ми стърчат в горната част. Стоят по крака, прибрани. Имам леки забележки по кожата, но сега ще ги намажа с боя и предполагам, че петънцата няма да се виждат.

Марката е Lucini.

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 12:27 от sand01bg

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 5 099
Airborne, дай линк към семпла черна блузка  Praynig

# 338
# 339
  • Мнения: 1 184


Момичета тези ботуши получи ли ги някой? Хванах си моя номер и им се чудя...

Получих си ботушите. Много съм доволна. За първи път не ми стърчат в горната част. Стоят по крака, прибрани. Имам леки забележки по кожата, но сега ще ги намажа с боя и предполагам, че петънцата няма да се виждат.

Марката е Lucini.
И аз ги получих,стоят много елегантно, не са широки при прасеца,на моите кожата няма забележки!

# 340
  • Мнения: 4 363
http://www.miniprix.bg/produkt/1014680/  получих я днес. Много е хубава! Цветът е по-ярък. Марката е Biciole.
Изкуствена кожа ли е?

Лаленце, така и подозирах. Иначе има как в чуждите сайтове,ама скоро не съм попадала и там на такива цени.

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 15:07 от sasi6

# 341
  • на земята
  • Мнения: 4 161
100% изкуственна,за тези пари няма как да е естествена  Peace

# 342
  • Мнения: 1 666
Я като по-опитни, да ви питам дали да рискувам с един номер...
Нещо, което имам в любими, като кликна да го видя не ми го отваря, но пък ми дава да го сложа в кошницата. Ако го поръчам има ли шанс да дойде, или е изчерпано и няма надежда да излъжа системата?

# 343
  • на морето
  • Мнения: 1 495
Светло сиви са, имам ги,много са удобни

Това ми изпратиха днес:

miniPRIX отново ти подготви супер изненада, защото този Weekend може да спечелиш
99% НАМАЛЕНИЕ за твоята поръчка на www.miniprix.bg и БЕЗПЛАТНА доставка.

Хиляди продукти на ниски цени за теб и цялото семейство!

Победителят ще бъде изтеглен чрез жребий с помощта на www.random.org в Понеделник 19 Ноември в 10:00. В промоцията ще участват всички поръчки изпратени в периода 17 Ноември 00:00 до 18 Ноември 23:59:59 на www.miniprix.bg


Това е много,много тъпо.Чудят се как да си върнат клиентите.Написах и коментар във фейса колко съм разочарована.Не съм поръчвала откакто махнаха БД  ooooh!

# 344
  • Мнения: 0
И аз да се отчета;
http://www.miniprix.bg/produkt/94128/ много сладурска,  стои точно като на снимката, марка Jenifer
http://www.miniprix.bg/produkt/34559/ тънки шалчета поръчах от всички цветове, стават и за ленти за коса и за колани , доста дълги и широки
http://www.miniprix.bg/produkt/98948/ тази тениска за мъж, ама L мнооого голямо, при евентуална следваща поръчка ще поръчам М
http://www.miniprix.bg/produkt/84278/ тази  блуза е голямото ми разочарование, на Wallis е, обаче не стои както трябва, а не е евтина, вече е изчерпана , а нямам снимка Blush
http://www.miniprix.bg/produkt/1005702/ блузката е много симпатична, за подарък е, марка Brandtex

Общи условия

Активация на акаунт