Новите ни козметични похождения 33

  • 61 414
  • 712
  •   2
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Керастаз на мен ми мирише на крем за бръснене Laughing Преди много години имаше такива тип Каро,аромата беше доста сходен Mr. Green

цимента ли имаш предвид? на мен ми мирише на краставици  Joy hahaha

от нутритив линията на керастаз - всички аромати ми харесват, от рефлекшън също

на Лореал - повечето ми харесват  Peace

# 676
  • Мнения: 1 334
Подарък от днес Heart Eyes
Скрит текст:

# 677
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Хареса ли ти това кремче? Опитвала съм тестер и ми хареса, та сега се чудя дали следващият път като ходя до Гърция да си купя?

# 678
# 679
  • USA
  • Мнения: 7 378
Палитрата на Тарт от Улта  - истинско бижу. Ама ти нали щеше да ходиш за дупс на МАК,а си награбила съвсем други неща. Simple Smile

# 680
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Aaa не аз си взех палитрата с близнаците, която си харесах. Отнесох и една Тарт.  Mr. Green
По принцип исках другата им коледна колекция, но навсякъде е свършила.

# 681
  • Мнения: 2 562
цимента ли имаш предвид? на мен ми мирише на краставици  Joy hahaha
Аленка,имах предвид шампоаните Бейн сатен 1 и 2 и Ле витал(балсама)  Peace Иначе шампоана и балсама от серията резистънс миришат добре.Но не чак невероятно Wink

# 682
  • Мнения: 77
TheBlackWidow ,Честити!Тарта е бомба Laughing Mr. Green

# 683
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Два крема от серията Guerlain Orchidee Imperiale Exceptional Complete Care:

1.) Крем за очи и устни - мисля, че за първи път ще ползвам такъв крем специално за устни
2.) Крем за лице





SISLEY Sisleya Elixir Intensive Program ANTI-AGING CARE face and neck

# 684
  • Мнения: 3 248
Алена, честити. Тоя крем за лице го гледах онзи ден като избирах какво да си поръчам на мъжа ми от UK, не че щях да му го поръчвам, не ми трябват все още анти ейдж кремове, просто не можех да повярвам как е възможно 50мл. крем да струва 600+ лв. Дано наистина да си заслужава парите и да "върне времето назад" за кожата ти!  Hug

# 685
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Благодаря  Hug имам от по-рано и маската (мъничко)  Blush мисля, че кожата ми е в много дъбро състояние за възрастта ми, та се надявам да се поддържам  Peace

Също съм много доволна от Ланком и ЕЛ  Peace

# 686
  • Мнения: X
Два крема от серията Guerlain Orchidee Imperiale Exceptional Complete Care:

1.) Крем за очи и устни - мисля, че за първи път ще ползвам такъв крем специално за устни
2.) Крем за лице

Честито!  Hug Аз наскоро изразходвах по две мострички от всеки от тези плюс нощния и серума и естествено се влюбих. Като минат празниците мисля да взема нощния и крема за очи и устни, че между Коледа и Нова година имам двама рожденика в къщи и веднага след това още един.  ooooh! Сериозно съм се замислила и да подхвърля на милото какво искам да ми донесе дядо Коледа, че да допълня колекцията.  Mr. Green Въпреки че обикновено не правя такива неща.
Иначе аз откакто се помня ползвам всеки околоочен крем и за устни.  Peace

# 687
  • Мнения: 2 843
Благодаря  Hug имам от по-рано и маската (мъничко)  Blush мисля, че кожата ми е в много дъбро състояние за възрастта ми, та се надявам да се поддържам  Peace

Също съм много доволна от Ланком и ЕЛ  Peace

Тоест, този крем на SISLEY ново "козметично похождение" ли ти е или го имаш от преди?
Той ли струва 600 или този на Герлен?

# 688
  • Мнения: X
И двата са горе-долу по толкова.

# 689
  • Мнения: 2 843
То май по-евтино ще ти излезе да си направиш пластична операция. Все пак ще ми е интересно Алена да сподели отзиви след употребата им.

Гледах серията GUERLAIN Abeille Royale - пак е антиейдж, но цените са по-поносими.

Общи условия

Активация на акаунт