Новите ни козметични похождения 33

  • 61 370
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 807
Аз да питам дали Lightscapade я има в България или да я поръчвам сега да ми я донесат от Щатите  Rolling Eyes
Имаше я, но свърши и сега няма.
Сериозно? Как така свършва такова нещо и не го зареждат  Grinning

# 16
  • Мнения: 31 340
Аз да питам дали Lightscapade я има в България или да я поръчвам сега да ми я донесат от Щатите  Rolling Eyes
Имаше я, но свърши и сега няма.
Сериозно? Как така свършва такова нещо и не го зареждат  Grinning
Той беше лимитиран от определена колекция, после се чу, че вече е станал перманентен, но докараха няколко бройки, които свършиха моменталически и оттогава нищо.

# 17
# 18
  • Бургас
  • Мнения: 749
Мерси за темата!
От мен това:
http://apteka.framar.bg/30022744/%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B0% … 125-%D0%BC%D0%BB-


Bettie Page, доволна ли си от Karaja Gold&bronze ?

# 19
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Как си зная да запазя новите сенки за новата тема Mr. Green Благодарности за продължението   bouquet


Сенките са на Орифлейм,нали? Саподели как са като ги пробваш и дали мога да се доверя на снимките  в каталога?

# 20
  • Мнения: 2 562
Ок,утре ще споделя  като ги взема  Peace Иначе аз ги гледах онлайн,а след това в офиса на Орифлейм ги погледнах в каталога и имаше огромна разлика!В каталога изглеждаха супер блестящи и красиви Flutter Но пък от опит зная че сенките им на живо са по-хубави отколкото по снимките Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 23






и червилото на Клиник от Грация, като то толкова ми допадна, че днес ще мина да си взема още едно  Laughing Laughing

# 22
# 23
# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
То си пише и в самия линк: ChinaGlaze Ruby Pumps  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 36 055
081 EARTH SHIMMER

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481


Bettie Page, доволна ли си от Karaja Gold&bronze ?
Да, доволна съм, с най-ситни блестящи частици от цялата серия хайлайтъри на марката е, озарява много хубаво. Харесах го върху лицето на позната и затова без колебание избрах точно него. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 5 193
bubchen, дай отзиви после, моля те. Хвърлила съм око и аз на няколко неща на марката.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 790
Бубанка, моливът на Астор изглежда много готино, сподели моля те как е от към трайност и нанасяне  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт