Новите ни козметични похождения 33

  • 61 364
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 428


В ДМ вече има някои неща от пигментите на Есенс.

# 31
  • Мнения: 36 010
Бубанка, моливът на Астор изглежда много готино, сподели моля те как е от към трайност и нанасяне  Hug.

за сега на ръка е много хубав, не е матов, но частичките не са едри и груби
ще го нося тези дни и ще пиша
чудех се за зеления също, но тестрът не ми хареса, прави някак си неплътна черта

# 32
  • София
  • Мнения: 1 611
* Lancôme Bienfait Multi-Vital Nuit   newsm44

# 33
  • София
  • Мнения: 1 785
Бубанка  Hug, ще чакам да пишеш и като го поразносиш на очО  Laughing.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 800
Някой знае ли дали са пуснали коледните кутии на Есте? Гледах някакво списание на Дъглас/ Бюти зона и там имаше 3 кутии с бяла козметика на супер цени.

# 35
  • Мнения: 4 428
* Lancôme Bienfait Multi-Vital Nuit   newsm44

Ел, ти от къде си купуваш кремовете? Аз имам спомен, че ги мярках из наши нет-магазини, но не мога да намеря нищо  newsm78 А искам да ги разгледам, като асортимент и цени.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 611
Веси, принципно от нашите магазини си взимам. Този специално е от немския e-bay, тъй като не се предлага в Европа. Иначе ги има и в enzo. bg и във feelunique. От ензо преди съм поръчвала и нямаше проблем. За feelunique е ясно, там съм си направила и Lancome любима марка.  Heart Eyes

Ако искаш разгледай темата за Ланком - там съм писала и цени в нашите магазини на някои от продуктите.

# 37
  • USA
  • Мнения: 7 333
Използвам дневният Мулти Витал и съм доволна, откъм кремове Ланком не стъпват накриво.

YSL Touche Eclat

Kerastase маска за боядисана коса

# 38
  • София
  • Мнения: 6 361
да не остана по назад

# 39
  • София
  • Мнения: 983

в злато

# 40
  • Мнения: 807


Bettie Page, доволна ли си от Karaja Gold&bronze ?
Да, доволна съм, с най-ситни блестящи частици от цялата серия хайлайтъри на марката е, озарява много хубаво. Харесах го върху лицето на позната и затова без колебание избрах точно него. Simple Smile


А откъде го взимате? Или само интернет  Grinning

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: X


Bettie Page, доволна ли си от Karaja Gold&bronze ?
Да, доволна съм, с най-ситни блестящи частици от цялата серия хайлайтъри на марката е, озарява много хубаво. Харесах го върху лицето на позната и затова без колебание избрах точно него. Simple Smile


А откъде го взимате? Или само интернет  Grinning

Във Варна има техен магазин, предполагам че и в другите градове има.

# 44
  • Мнения: 4 428
Караджа има на доста места из София. Виждала съм ги из разни козметични магазини. На първо четене се сещам за Мориа /естествено/  Mr. Green И из квартала съм ги мяркала.

Общи условия

Активация на акаунт