Боже, защо хората вярват на.....

  • 4 048
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Защо хората вярват на форумите, където не се знае кой -кой е, каква му е целта и какво иска да постигне. Нима сме достигнали дъното на нашият човешки разум, за да не можем да отделим лъжата от истината, или просто не познаваме половинките си, за да се доверяваме на хорските слухове, да вярваме в тях и по този начин да нараняваме любимите си хора.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не мисля, че някой разумен човек приема форумите толкова насериозно. Те са просто начин за разтоварване, за общуване и изказване на мнение (нещо което е дефицитно при днешния начин на живот) и за забавление. Не виждам как ще нараниш любим човек с това, че влизаш във форума. А ако някой се връзва на форума до толкова, че това да определя действията и поведението му, това не говори много добре за него.

# 2
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз като Савина, не вярвам, че има много хора, на които форумното мнение да им диктува поведението в реалния живот.

# 3
  • BG
  • Мнения: 2 458
Аз нещо не разбирам какво общо имат форумите със слуховете и оттам - нараняването на любимия... newsm78

# 4
  • Мнения: 270
Не мисля, че някой разумен човек приема форумите толкова насериозно. Те са просто начин за разтоварване, за общуване и изказване на мнение (нещо което е дефицитно при днешния начин на живот) и за забавление. Не виждам как ще нараниш любим човек с това, че влизаш във форума. А ако някой се връзва на форума до толкова, че това да определя действията и поведението му, това не говори много добре за него.

Възможно е и да си права. Но контактите ми с много мои приятели показват точно обратното.Не малка част от тях са се разделили с половинките си , именно по по-горе изложените причини. Не знам дали това е някакво внушение или е просто не до там човешки разум, но определено намирам нещо общо във техните изказвания.А то е, че слуховете изглеждат толкова достоверни, че и дори да не са искали да повярват в това, същите са го направили.

# 5
  • Мнения: 270
Аз нещо не разбирам какво общо имат форумите със слуховете и оттам - нараняването на любимия... newsm78


Отговора е написан в първият пост

# 6
  • Мнения: 2 161
И чак бог занимаваш с такива тъпи въпроси. Не мислиш ли, че има по-важни ангажименти за днес?

# 7
  • Мнения: 270
И чак бог занимаваш с такива тъпи въпроси. Не мислиш ли, че има по-важни ангажименти за днес?
Не видях, какво е "тъпото" на въпроса. Но ако имаш опит в някой от нещата, сподели какви са били целите ти.

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 458
Аз нещо не разбирам какво общо имат форумите със слуховете и оттам - нараняването на любимия... newsm78


Отговора е написан в първият пост

Ми не съм го прескочила първия пост, но чета, чета и пак  не разбирам. Според това, което пишеш, би трябвало да изглежда ситуацията така: този форум,  например, не е анонимен, всеки знае за другите кои са, какви са, кои са им половинките, знаят им тайните, слабоститите, измислят лъжи и интриги и развалят двойки Thinking. Сори, но не съм забелязала такова нещо, поне тук. Имам много форумски приятелки, но нямам никаква представа кои са в действителност, още по-малко мъжете им. А това, че някой е в състояние да бие шута на любимия заради слухове, и то форумски, изобщо няма и да го коментирам!

# 9
  • Мнения: 2 161
И чак бог занимаваш с такива тъпи въпроси. Не мислиш ли, че има по-важни ангажименти за днес?
Не видях, какво е "тъпото" на въпроса. Но ако имаш опит в някой от нещата, сподели какви са били целите ти.
Можеш ли нормално да напишеш, какво точно те интересува, за да ти отговоря?

# 10
  • Мнения: 270
Аз нещо не разбирам какво общо имат форумите със слуховете и оттам - нараняването на любимия... newsm78


Отговора е написан в първият пост

Ми не съм го прескочила първия пост, но чета, чета и пак  не разбирам. Според това, което пишеш, би трябвало да изглежда ситуацията така: този форум,  например, не е анонимен, всеки знае за другите кои са, какви са, кои са им половинките, знаят им тайните, слабоститите, измислят лъжи и интриги и развалят двойки Thinking. Сори, но не съм забелязала такова нещо, поне тук. Имам много форумски приятелки, но нямам никаква представа кои са в действителност, още по-малко мъжете им. А това, че някой е в състояние да бие шута на любимия заради слухове, и то форумски, изобщо няма и да го коментирам!

Замисли се върху подчертаното.

# 11
  • BG
  • Мнения: 2 458
Аз нещо не разбирам какво общо имат форумите със слуховете и оттам - нараняването на любимия... newsm78


Отговора е написан в първият пост

Ми не съм го прескочила първия пост, но чета, чета и пак  не разбирам. Според това, което пишеш, би трябвало да изглежда ситуацията така: този форум,  например, не е анонимен, всеки знае за другите кои са, какви са, кои са им половинките, знаят им тайните, слабоститите, измислят лъжи и интриги и развалят двойки Thinking. Сори, но не съм забелязала такова нещо, поне тук. Имам много форумски приятелки, но нямам никаква представа кои са в действителност, още по-малко мъжете им. А това, че някой е в състояние да бие шута на любимия заради слухове, и то форумски, изобщо няма и да го коментирам!

Замисли се върху подчертаното.

Според емотикона съм се замислила,  но това го казах само хипотетично, а не, че в действителност е така. А ако е така, ако някой знае каквото и да е за мен и след това може да го използва срещу мен, то го знае само и единствено от самата мен, за което трябва да се сърдя пак само и единствено на себе си. Не е ли така?

# 12
  • Мнения: 270
И чак бог занимаваш с такива тъпи въпроси. Не мислиш ли, че има по-важни ангажименти за днес?
Не видях, какво е "тъпото" на въпроса. Но ако имаш опит в някой от нещата, сподели какви са били целите ти.
Можеш ли нормално да напишеш, какво точно те интересува, за да ти отговоря?

Написано е

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз не разбрах, точно за какви слухове става дума. Но ако някой е толкова.... не знам как да го кажа по-меко.... неинтелигентен да речем, че да прекрати връзката си заради нещо написано във форума.... просто не мога да повярвам, че има такива хора. Звучи ми безумно.

# 14
  • Мнения: 270
Аз нещо не разбирам какво общо имат форумите със слуховете и оттам - нараняването на любимия... newsm78


Отговора е написан в първият пост

Ми не съм го прескочила първия пост, но чета, чета и пак  не разбирам. Според това, което пишеш, би трябвало да изглежда ситуацията така: този форум,  например, не е анонимен, всеки знае за другите кои са, какви са, кои са им половинките, знаят им тайните, слабоститите, измислят лъжи и интриги и развалят двойки Thinking. Сори, но не съм забелязала такова нещо, поне тук. Имам много форумски приятелки, но нямам никаква представа кои са в действителност, още по-малко мъжете им. А това, че някой е в състояние да бие шута на любимия заради слухове, и то форумски, изобщо няма и да го коментирам!

Замисли се върху подчертаното.

Според емотикона съм се замислила,  но това го казах само хипотетично, а не, че в действителност е така. А ако е така, ако някой знае каквото и да е за мен и след това може да го използва срещу мен, то го знае само и единствено от самата мен, за което трябва да се сърдя пак само и единствено на себе си. Не е ли така?



Така е, ако е истина. Но тук не става въпрос какво лично ти си писала сама за себе си, а какво са съчинявали за теб (примерно)на базата на извадки от това което си писала, или пък същото си го писала с поставена цел.Просто образен пример. Нищо лично към теб.

Общи условия

Активация на акаунт