Спирала

  • 1 240
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Аз най си харесвам класическата на Буржоа
Невероятна е> Подкрепям с 2 ръце Peace Heart Eyes Всякакви съм ползвала, но на Буржоа най-ми харесват Laughing

# 16
  • Мнения: 2 085
На Буржоа за обем-наистина страхотна!

# 17
  • Мнения: 3 447
Светлосинята на Мейбълин (Волюм Експрес) е хубава. Имах и една на Буржоа, която беше от 2 части - бяла и черна, също беше добра. Това с 500% е тотално разочарование, аз си поръчах за Коледа Cry А имаше едно време една спирала за обем на Орифлейм, в тъмночервена опаковка, много беше добра.

# 18
  • Мнения: 1 564
Вчера си купих спиралата на "Maybelline-volum' express"-светло синята за обем и извиване.Страхотна е.Продавачката ми показа много видове,но аз избрах тази и наистина не съжалявам.А и цената ме устройваше.Благодаря ви за отговорите. newsm03

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз най си харесвам класическата на Буржоа
най-добрата спирала и според мен
а някой ползвал ли е Revlon? Пуснали са сега едни мини спирали на мини цени (5,30) и много се изкушавам макар че в момента имам 3 черни спирали (Боржоа - отлична, Rimel - кофти първо впечатление, но бива, Avon за извити мигли - хмммммммм.... ммммм, абе горе-долу добра за разлика от кафява Pump up the volume на COLORTREND - ОТВРАТИТЕЛНА Close

# 20
  • Мнения: 6 155
А някой ползвал ли е спиралите на Gush?   В магазина казаха, че са доста добри...Thinking

Общи условия

Активация на акаунт