American Horror Story Asylum - тема 6

  • 15 047
  • 728
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 948
Много съм нещастна  Cry Никъде не откривам последен епизод... Само при мен ли Замунда е толкова недружелюбна или не търся както трябва?
Ако може линк, ще съм ви адски благодарна  Heart Eyes

# 361
  • Мнения: 9 137
А,  през `50-`60 г. имало ли научни изследвания за дяловете на мозъка(кой за какво отговаря)? Бум ти си .......
Със сигурност!
Още Хипократ е бил наясно кое къде е.
А имам смътен спомен, че Павлов 1870-те е правил изследвания по въпроса.
Повече утре от компа  Wink



# 362
  • Мнения: 3 782
Колега, картичката е велика. Добре заварила, не съм загледала, но следя какво се случва.

# 363
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Голямо писане  Crazy
Благодаря на Бум за обяснението    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Фенче честит рожден Ден newsm67 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67

# 364
  • София
  • Мнения: 39 380
Ау, Фенче, забравих те кака Blush
Честит Рожден Ден! Да си жив и здрав, много целеустремен и все така по верния път на хоръра!
Успех в училище, любовта и мама и тате да си те гледкат с любов и финанси Laughing Весел празник, малчо!

# 365
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Т'ва за лозунг става, бе, Пуц.

Трепанатор вчера - лоботомист днес!

 

# 366
  • София
  • Мнения: 39 380
Т'ва за лозунг става, бе, Пуц.

Трепанатор вчера - лоботомист днес!

 

Рецидивист утре- времето е наше! Joy

# 367
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сериен убиец вдругиден! hahaha

# 368
  • Мнения: 3 782
'Ма ча'айте малко, лоботомия и трепанация не е ли едно и също?  newsm78
Изчетох надлежно предната страница, но още не мога да разбера. А ме гризе семантичния червей и съмнението съм ли глупава или да?

# 369
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Трепанаторите влизат през черепа, като го отварят, лоботомистите през над окото.  Mr. Green

# 370
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
При трепанацията не се ли отваря коя да е костна кухина, а при лоботомията - само черепната?  Rolling Eyes

# 371
  • Мнения: 3 782
Мерси, Саркси, Розе. След вашите обяснения се допитах и до гъгъл за подробности, прилоша ми и спрях да го питам.

# 372
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мне май, Розе, на черепа се изрязва квадратче/кръгче/триъгълниче/форма по избор и се отхлупва.
Бе, не си ли гледала Saw Не Помня Коя Част Май Пет?

# 373
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Сарки, намерих това. Всяка костна кухина, макар и най-често черепната.

# 374
  • София
  • Мнения: 39 380
Мне май, Розе, на черепа се изрязва квадратче/кръгче/триъгълниче/форма по избор и се отхлупва.
Бе, не си ли гледала Saw Не Помня Коя Част Май Пет?

Така, така Peace
Отваря се най-често при черепно-мозъчни травми. По този начин се дава място на мозъка, ако има оток.
При по-леки случаи - парчета колкото казваш. При по-тежки- целият "капак" на черепа.
Източник - Дискавъри Joy

Общи условия

Активация на акаунт