American Horror Story Asylum - тема 6

  • 15 051
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Значи е вариантът Мери Юнис да е манипулирала материала.


Мъхъ, виж, че ѝ казваше, че знае всичко, пък то не било баш така.  hahaha

Ловци некви - не, не. Предпочитам демоните и ангелите в чист вид.
Никой да не им пречи, да моат се разгърнат.  hahaha

# 616
  • Мнения: 3 735
Разгъват се, че и отвъд отиват. Не те агитирам, спокойно.

Напротив, знае всичко и манипулира възприятието на Джуд.
Скрит текст:
Знае, че детето не е умряло, но кара нея да си мисли, че е.
Самият Дявол е това, не е някакъв треторазреден. Вече стана съвсем ясно, мисля, след
Скрит текст:
fallen cousin.

# 617
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, да, да, за последното спор нЕма!  Twisted Evil

Напротив, знае всичко и манипулира възприятието на Джуд.

Мъхъ казАх, ма! Затва и изрезките бяха такива, щот 'цицко знае.  hahaha

# 618
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Обаче Саркът ако го опита как ще се опиянчии  Whistling
Не съм гледала, четвъртъкът ми е твърде ангажиран. По нощите, евентуално, или утре.

# 619
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мнтцъ. Пуцът вече изказал мнение, че не'а ми хареса. Аз съм страшен свин.  Mr. Green

# 620
  • Мнения: 3 735
Няма, Краули, няма. Айде гледай, не се офлянквай.

# 621
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Нали знаеш, че Пуци не е особено споделителна и хубавите работи си ги къта само за себе си  Rolling Eyes
Аз пък те агитирам, пък!

# 622
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
От тебе може и да ги кътка, хищницо.  hahaha

# 623
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
А представа си нямам защо  Tired До сега ни един не съм изсмукала до пресушаване, въпреки положените усилия.

# 624
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

# 625
  • Berlin
  • Мнения: 13 720
Тъкмо идвам да напиша, че много свръхестествен ми дойде тоя епизод. Grinning Общо взето много обзорен ми се стори, не знам защо. С една дума - не ме грабна. Simple Smile И
Скрит текст:
тая Грейс що я убиха ... Лана се върна в лудницата... туй ангелът на смъртта ли беше или обикновен жътвар  Laughing

# 626
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Бре гледах  Crazy Лош късмет за всички в тоз епизод  Tired
И
Скрит текст:
туй ангелът на смъртта ли беше или обикновен жътвар  Laughing

Второто май  Thinking Обече
Скрит текст:
пък с крила няква смесица  Crazy

# 627
  • Мнения: 9 137
Изгледан в ранни зори

Скрит текст:
Франсис според мен си Е Ангелът на смъртта, а щом братчеда е паднал ангел, ще се превъзпитаваме, може би  Thinking
Ардън вече е под контрол, но да видим Мери Юнис какво ще прави, когато и Тредсън и Джуд се върнат  Mr. Green
Грейс ме дразнеше, беше виновна така, че мир на душата и.
Този гладничкия накрая, кой беше онаниста или някой друг мутант? Въобще тия горските, откъде се вземат от Арден или от извънземните? newsm78

# 628
  • Мнения: 3 735
Скрит текст:
Ангелът на смъртта беше, да.

Горските са мутантите на Ардън.

Не ми е ясно как ще върнат Джуд, освен като пациент.  newsm78

# 629
  • Мнения: 6 519
Изгледах, доволна! Надеждата ми е Кит да намери(случайно) Лана и да действат. Милата Грейс как се жертва...Джуд , разбрахме какво е довело до нейното алкохолно падение. Мисля , че ще се вземе в ръце и ще отмъсти по някакъв начин , след което кротко или не ще си отиде от тоя свят.

Общи условия

Активация на акаунт