American Horror Story Asylum - тема 6

  • 15 052
  • 728
  •   2
Отговори
# 705
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Само това липсваше - битка между дявола и извънземните, те ти манджа с грозде.

# 706
  • Мнения: 9 137
Може съзнанието на гостоприемника да създава интерференция с всезнанието му.  Mr. Green

  umnikuu  umnikuu  umnikuu
 Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 1 695
Ма те казаха ли със сигурност, че има извънземни и кога Анатема им Crossing Arms

# 708
  • Мнения: 3 735
Не са казали, нали затова тук текат разгорещени обсъждания. Laughing Обаче много убедително ни (ги) показват.

# 709
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Само това липсваше - битка между дявола и извънземните, те ти манджа с грозде.

+1 Crazy Няма ли да стане много натрупано  Thinking

# 710
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Анатема!  Crossing Arms

# 711
  • Мнения: 6 519
Че к`во му е лошото , най - сетне земляните ще са на страната на Дявола  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 3 735
 Joy Те и сега са, ама тайно.  hahaha

# 713
  • Мнения: 48
Нещо не бях очарован от последния епизод. Екзорсизъм - ок, чудовища - нищо против, нацисти - супер, извънземни - идеално, ама тия ангели къде ги намърдаха сега.  Grinning Целия епизод ми се стори някак безмислен. Сякаш историята не се развиваше, а си стоеше на едно място.  Crossing Arms Очаквам повече...

# 714
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Нещо не бях очарован от последния епизод. Екзорсизъм - ок, чудовища - нищо против, нацисти - супер, извънземни - идеално, ама тия ангели къде ги намърдаха сега.  Grinning Целия епизод ми се стори някак безмислен. Сякаш историята не се развиваше, а си стоеше на едно място.  Crossing Arms Очаквам повече...

A, не, не! Имаш си извънземните, остави си ми ангелите на мира!  Crossing Arms

# 715
  • Мнения: 3 735
 hahaha

Фенче, като се има предвид, че ексорсизмът и ангелите вървят един вид ръка за ръка, всичко е наред. Mr. Green

# 716
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Чшт! Екстра са си ангелите! Ако нещо ще се разкарва, то да бъдат чудовищата и/или извънземните. Мхм!

# 717
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мхм!  Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 1 695
Извънземните!

# 719
  • Мнения: 3 735
Ама какви чудовища? Имаме само мен-мейд мютантЗ.

Общи условия

Активация на акаунт