Домакини

  • 35 088
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 443
  Всеки е добре дошъл! Ще гледаме тук да е спокойно,уютничко и да е приятна темата! Hug Hug Hug

# 31
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
  Всеки е добре дошъл! Ще гледаме тук да е спокойно,уютничко и да е приятна темата! Hug Hug Hug
Дано, дано! PraynigИначе, ако настанат едни напъни да се доказва коя е по-най-голяма домакиня съм първата се изнесла.

# 32
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Трябва да шофираш.Ще си спестиш доста време, а и ще ти е много по-удобно с децата.Не си ли мислила в/у този вариант?
Това "трябва да шофираш" не е за всеки просто Wink. Аз имам книжка и съм го правила, но не е за мен. Не знам дали спестява време шофирането в София конкретно на фона на метрото примерно, но не всеки става за шофьор и за съжаление това се вижда и по улиците.  Предпочитам си градския транспорт- има си електронно разписание в нета, линиите, които ползвам го спазват, бус лентите по големите булеварди са плюс...Всеки ден минавам разстоянието Люлин- Гео Милев по два пъти отиване и два пъти връщане. Сутрин ни вози една приятелка с кола....да ти кажа чисто времево няма особенна разлика кола- градски транспорт. Да , удобството...но за мен удобство да шофирам аз просто няма. Crazy
Валенце, ти явно си хванала ритъма на нещата и така ти е по-спокойно.Въпреки това смятам, че колата си е незаменимо удобство, ама питай ме аз колко карам. Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 991
Здрасти и от мен!   bouquet

Мари   bouquet
 
Не бих се определила точно като домакиня, но е факт, че съм у дома и си гледам детенцето.
Би ми било приятно да си бъбрим за разни нещица и да запълваме свободно време.  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 9 850
Абе аз един ритъм съм хванала    Mr. Green, направо не мога да изляза от него. Днес като никога съм вкъщи цял ден, направо се размазвам от удоволствие да поскучая. Grinning
 Лекси, не просто сигурна, а убедена съм , че не ставам за шофьор. Имам книжка и докато живеехме за две години в Плевен карах колата, даже Плевен- Враца съм возила семейството...ми някакси бях доволна. Е, прибрахме се в София и вече никой не може да м накара да седна зад волана....ама да не казвам никога, че не обичам.
Пускай понякога снимки и тук - може пък да вдъхновиш някои от нас Simple Smile
Доколкото съм наясно с фейсбук, мисля, че съм го направила публичен албум:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2675411881977.2124637.1 … 615689&type=3

 Всеки е добре дошъл! Ще гледаме тук да е спокойно,уютничко и да е приятна темата! Hug Hug Hug
Дано, дано! PraynigИначе, ако настанат едни напъни да се доказва коя е по-най-голяма домакиня съм първата се изнесла.
Мисля, че не ни е това целта, все пак всички сме по по най  bowuu  bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 586
Креми,ела аз да те повозя и други постове ще пишеш после. Joy

За съжаление не стана шофьор от мен. Sad
Още по време на курса блъснах една жена.Слава Богу,добре е.Беше с малка скорост.Последваха и други инциденти и сама се отказах,докато не съм наранила някой.Като се почне с това,че бъркам ляво и дясно....

Отсега да знаете,че съм най-леворъката домакиня. Grinning
Само в тази класация няма да си отстъпя първото място.

# 36
  • Мнения: 21 455
  Всеки е добре дошъл! Ще гледаме тук да е спокойно,уютничко и да е приятна темата! Hug Hug Hug
Дано, дано! PraynigИначе, ако настанат едни напъни да се доказва коя е по-най-голяма домакиня съм първата се изнесла.
По-лошо ще е, ако се появят привърженичките на идеята " домакинята - обществен враг №1".  Mr. Green
Работейки вкъщи мога ли да се включа в определението за " домакиня"? Понеже, когато в училище по известни и неизвестни причини стане дума за това какво работи мама, синът ми винаги отговаря, че съм домакиня.  Grinning

# 37
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Славче, ти си начи патология в шофирането:)))Добре поне , че сте го осъзнали иначе сте потенциални убийци.Евала за което ви правя.Ако повече от така наречените шофьори си дадат равносметка, че не стават за такива, катастрофите биха били значително по-малко.

# 38
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
  Всеки е добре дошъл! Ще гледаме тук да е спокойно,уютничко и да е приятна темата! Hug Hug Hug
Дано, дано! PraynigИначе, ако настанат едни напъни да се доказва коя е по-най-голяма домакиня съм първата се изнесла.
По-лошо ще е, ако се появят привърженичките на идеята " домакинята - обществен враг №1".  Mr. Green
Работейки вкъщи мога ли да се включа в определението за " домакиня"? Понеже, когато в училище по известни и неизвестни причини стане дума за това какво работи мама, синът ми винаги отговаря, че съм домакиня.  Grinning
Ние сме професионаЛни домакини Mr. Green Mr. GreenНещо като професи блондинка. LaughingА тея дето са на другия фронт да не се мяркат много тук.Да не би те да ни хранят, че да леят мозък?Ако някой трябва да има претенции към нас това са мъжете ни.

# 39
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Аз се само предлагам за номер едно в груповото кафе-пиене,гарнирано със сладки приказки  Mr. Green

Иначе нашето "паразитно" съществуване се нищи в други теми.Тук няма да намери почва

За шофирането.От 10 години шофирам.Смея да кажа,че се справям добре.Всеки ден съм с колата.Много по-удобно е,пестя време,разнасям си разни неща,пазарувам.

# 40
  • Мнения: 15 619
Здравейте, домакини!  Grinning Аз съм си полу-домакиня, т.е. след като дребният ми навърши 2 години минах на половин работен ден, но за жалост не и на двойна заплата.  Mr. Green Та, вече трета година откарвам с такъв график. Работните ми смени ги съобразявам с големия ученик. Докато той е на школо, аз работя. После и двамата у дома.
Надявам се в най-скоро време да стана домакиня на цял щат, хем за в къщи повече време, хем за мен, хем и за личния бизнес. Flutter

# 41
  • Мнения: 21 455
Аз с нетърпение чакам някой домакин  Mr. Green да се включи.  Whistling

# 42
  • Мнения: 3 312
Здравейте, домакини   bouquet и аз се записвам при вас  Simple Smile  Дано в най-скоро време да си намеря работа, че ми омръзна да съм домакиня   Laughing    

# 43
  • Португалия
  • Мнения: 3 905
Здравейте ,домакини   bouquet
аз съм вкъщи повече от 6г.вече  Crazy-преди да забременея още,останах вкъщи
по време на високорискова бременост с АРТ близнаци само лежах,после въртележката ме завъртя и така и не помислих за работа,преди да навършат 3г.,а и тук с детегледачки и ясли е почти пълен абсурда  ooooh!
вече са на 5г.,но сега пък е криза и не мога да си намеря нищо подходящо,а и почти нищо платено няма,а да ида да работя,за да покривам разходите за занималня и транспорт само,никак не си струва  Confused не че имам време,де,да започна работа  Laughing -в къща живеем с,огрооомен терен,та летем се потя над домати,краставици.... hahaha ,а зиме плета  Joy

за шофирането-аз не мога да изляза от къщи пеша- на черен път живея,на 3км от градчето,но пеша само за експериментатори става,и за любители на пешеходни обиколки от третата възраст   Mr. Green
дълго стана,но само да добавя-в първите години ми беше терсене,че съм вкъщи...сега вече не знам ,дали не ми е по-терсене ,от мисълта да почна работа  Embarassed

# 44
  • Мнения: 991
Валенце, поздравления, направо ми скри шапката с творенията си!   bouquet На мен не ми се отдава много тая дисциплина, в яденето като че ли по ме бива!  Mr. Green

Аз също не шофирам, някакси не ми е идвало на дневен ред. То и без това мъжо ползва колата, за да върши работа, та на мен сигурно би се падала честта да возя леко почерпени роднини насам - натам!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт