Домакини

  • 35 142
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Португалия
  • Мнения: 4 194
Контеса,съчувствам за сливиците  Hug и моите са вкъщи днес по същата причина/едната само е с възпалено гърло,де,ама те двете не се делят  Mr. Green/
аз се филмирах снощи,като четох разни дофторски сайтове са симптоми и болести,свързани с ангини и сливици,та днеска усилено боря измислени от мен коки  Laughing

# 61
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Цитат
Иначе детето им възпалени сливици и висока температура от седмица и сме по доктори ,като днес увенчахме престоя и с АБ .
О ние го минахме това.Добре че сте почнали АБ иначе оправия няма.Ние всички в нас го изкарахме.Тръшка подред и всички на Аб.3-ТЕ МИ ДЕЦА , КАТО чЕ ЛИ ГО ИЗКАРАХА по-леко, но аз още кашлям .Това дали не е грип?Много болни има.Такова разболяване не бях правила с години.Дано се оправите бързо.  bouquet

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 18:43 от Креми Анев

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте Mr. Green
Току-що видях, че и такава тема имало  Mr. Green
От около 8г съм "домакиня"  Laughing
Имам син и второ бебче на път Mr. Green
Приятно ми е с други думи   Grinning

# 63
  • Мнения: X
Контеса,съчувствам за сливиците  Hug и моите са вкъщи днес по същата причина/едната само е с възпалено гърло,де,ама те двете не се делят  Mr. Green/
аз се филмирах снощи,като четох разни докторски сайтове са симптоми и болести,свързани с ангини и сливици,та днеска усилено боря измислени от мен коки  Laughing
Hug Много лошо нещо е информацията-както ти помага и те кара да реагираш навреме,така и те обърква и подлудява. Обаждам се сутринта на директната линия за ЖП помощ извън лекарските часове и ми казват,че обривът и симптоматиката сА сходни с менингит и ,че лекар трябва д я види.  днес. Но нашия отваря в 9 ,а това е 6 сутринта и ако не с реагира на минутата ,сайта им дава много инфо какво да правиш и какви са последиците и не е за разправяне. По-добре да не знаех.
Та как съм чакала до 9 аз си знам -след това часа й беше от 11 50 и след цялото чакане се оказа бактериална инфекция ,а обривът не е менингитен  Praynig Praynig ,и може да е тип скарлатина /шарка и реакция от инфекцията по сливиците и ушите Crazy
Та следя за обрива и така.Оказа,че се бори с 3 различни инфекции  ,а детето весело, бъбрещо и общително с всеки.
Цитат
Иначе детето им възпалени сливици и висока температура от седмица и сме по доктори ,като днес увенчахме престоя и с АБ .
О ние го минахме това.Добре че сте почнали АБ иначе оправия няма.Ние всички в нас го изкарахме.Тръшка подред и всички на Аб.3-ТЕ МИ ДЕЦА КАТО, чЕ ЛИ ГО ИЗКАРАХА по-леко, но аз още кашлям .Това дали не е грип?Много болни има.Такова разболяване не бях правила с години.Дано се оправите бързо.  bouquet
Hug Hug Вече 10 дни се бори детето и добре,че го изписаха АБ . И тук има грип .Не сме в БГ .
Отивам да правя билкови чайове . Hug

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 23 778
Аз съм вкъщи от 6г. На тази тема случайно налетях,  добре сте се скрили.

# 65
  • Португалия
  • Мнения: 4 194
,и може да е тип скарлатина /шарка и реакция от инфекцията по сливиците и ушите Crazy
Та следя за обрива и така.Оказа,че се бори с 3 различни инфекции
е,баш това се притеснявам и аз,че прочетох за скарлатината
сега чакам да минат тия първи 24ч,че ние сме от снощи в това състояние,дано не е  Praynig

# 66
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ако има съмнения за Скарлатина, най-сигурния начин е изследване на гърлен секрет.Не се филмирайте излишно.Скарлатината е с висока т и винаги се пие АБ.Просто е задължителен.ЛОшото е , че няма имунитет към нея може да се кара неколкократно.

# 67
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз съм вкъщи от 6г. На тази тема случайно налетях,  добре сте се скрили.
Важното е, че и откри.

# 68
  • Мнения: X
,и може да е тип скарлатина /шарка и реакция от инфекцията по сливиците и ушите Crazy
Та следя за обрива и така.Оказа,че се бори с 3 различни инфекции
е,баш това се притеснявам и аз,че прочетох за скарлатината
сега чакам да минат тия първи 24ч,че ние сме от снощи в това състояние,дано не е  Praynig


Hug Praynig
Мислено съм се втрещила и зациклила  и не ми се чете нищо свързано . А вие още не сте минали през лекар ли? И двете деца Sad  Hug
Янтра- добре дошла и на теб !  bouquet
Креми-тук не изследват като в БГ -гърлен секрет-никога не са го правили ,а съм с диагностицирам бронхит и с инхалатор за астма. Само на слушалки и това е. Peace

# 69
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Коконче, не чети.Имате диагноза и лечение, което е най-важно.Сега лекарството ще си свърши работата и дететнцето ще се оправи.Тоя нет е нож с две остриета.От едно главоболие като симптом може да прочетеш, че имаш неизличима болест.

# 70
  • Мнения: X
Коконче, не чети.Имате диагноза и лечение, което е най-важно.Сега лекарството ще си свърши работата и дететнцето ще се оправи.Тоя нет е нож с две остриета.От едно главоболие като симптом може да прочетеш, че имаш неизличима болест.
Точно. И аз така процедирам ,докато нещо ново не ме зачовърка .
Някоя от вас да прави нещо по специално за фигурата си-упражнения у дома, гирички, бягане ?

# 71
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз с ръка на сърце си признавам, че нищо не правя, а така ми се иска.Лека за днес.Отивам да гледам ББ.

# 72
  • Мнения: 4
Нищо не правя,а трябва. Simple Smile

# 73
  • Португалия
  • Мнения: 4 194
не,само едната е с болки,които май намаляха през деня/ама и аз я третирах на всеки час/ ,но преди малко,дали щото не искаше супата,дали наистина -пак я боляло гърлото  Confused голяма артистка ми е тя-от Болшой театр  Crazy

потвърждавам-за секрет и дума не може да става,освен ,ако не си вкарам автогола с частен преглед+изследвания за моя сметка-кажи-речи 200 € ,ако са ще викам „Ура!“
на лекар отлагам да ида все още,че няма да ми каже нищо ,дето не го знам /засега е само гърло/,чакам да видя влошаване ще има ли,и дали ще има обрив Confused
а инъче-моите маймуни почти не вдигат Т,като мен-все вътрешна,което на нашия личен му е все повод за смях  #Cussing out #2gunfire

за упражненията-преди 2г.се бях амбицирала и си свалих няколко неща на Джилиън Майкълс  Heart Eyes -обичам я тая жена,ама трябва пак да се навивам  Blush -имах страхотни резултати Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 15 619
Достатъчно ми е два пъти седмично да обърна къщата. Все едно съм правила ежедневни двучасови тренировки за крака, ръце, за отзад, за отпред, че и за бръчките даже. Mr. Green Ежедневното търчане нагоре надолу ми е като спа-процедури за отпускане и релакс. Crazy Единственото, което ме мори, са много-часовите тренировки, които ми организира дребният при топло време.

Общи условия

Активация на акаунт