Домакини

  • 35 186
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Благодаря момичета -то и аз много ходя пеш всеки ден с детето ,но си имам нужда от упражнения за стягане и тонус. Мъжът ми плати годишна карта за фитнес ,сауна и спа център ,а аз от май месец не съм стъпила там Sad и ми се иска да започна плавно от дома да не съм със зверска мускулна треска после.
Сега и детето е  на предучилищна от септември,а аз имах 3 изпита през  октомври и сега вече имам време ,та другата седмица ако е по-добре детето съм се наканила вече,та затова питах ако някоя от вас може да покаже/сподели  някое трикче за добра форма .

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
О, аз на това му викам производствена гимнастика - да събереш пръснатите играчки, да сгънеш 5 перални дрехи и т.н. Ми гимнастика си е Simple Smile

# 77
  • Мнения: X
О, аз на това му викам производствена гимнастика - да събереш пръснатите играчки, да сгънеш 5 перални дрехи и т.н. Ми гимнастика си е Simple Smile
Това по между другото,че не става само с това свалката на килограми и стягането Simple Smile)

# 78
  • София
  • Мнения: 9 892
Добро утро, дами!
 Това с килограмите вече го преживях- дебела съм била винаги, след раждането на децата достигнах огромни китови размери. Преди три години обаче свалих 18кг, е, три от тях се върнаха, но и минус 15 не е малко. Тях се старая да поддържам. Пак съм огромна, но предпочитам да използвам израза на мъжа ми "пухкава като облаче" Mr. Green..или голям буреносен облак!
 Да се оплача- и номер две да не остане по-назад от сестра си- цяла нощ повръща. Направоооо ....не съм спала трета нощ- първата повръща каката, на втората на мен ми беше зле, сега-дребното. И ме ядосва, защото твърди, че не може да не ходи на училище!
 И сутрешна романтика от мен:
http://www.youtube.com/watch?v=315KQ3MB6Lk

# 79
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро. тежки нощи се нижат и при нас. Син - нощна. Работата му под напрежение, аз още по...
Мъж ми след химиотерапията го понася кофти, абе направо някакъв малък ад..

За килограмите... ОООО имам ги и още как. Вече взех да не им обръщам внимание...

Пожелавам ви един хубав ден на всички днес... Hug

# 80
  • Мнения: 1 043
Добро утро   food010
И аз съм в борба с килограмите. Имам да смъквам 10 кг, които не мърдат вече няколко години. От известно време започнах тренировки- ходя на Зумба, много е забавно и разтоварващо психически Simple Smile

Валенцето, бързо оздравяване на всички вкъщи и скорошен сън. Ама виж само какво съвестно дете- иска да ходи на училище, а аз на времето само се чудех какво да ме заболи, че да пропусна  Mr. Green

Марѝ, дано и при вас скоро се успокоят нещата  Hug

# 81
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро  kaffeetrmker_2
Тази нощ като никога съм се наспала. Беба не ме рита, не сънувах кошмари и се събудих чак от алармата в 7. Сега ми предстои миене, чистене, прахосмукачка, готвене и пазар. Последното май ще ми е най-неприятно, защото на вън вали и е гадно и сиво... Но няма начин - за нас храна ще има, но за "малкото дете" - котьо - няма вече и трябва да му взема.
Като ви четох как мъжете и децата с удоволствие хапват домашно приготвени сладки неща лееекинко завидях  Mr. Green Моя мъж в най-добрия случай опитва, казва "Много е хубаво!" и не повтаря. По тази причина рядко правя домашни изпълнения. Интересното е, че кекс примерно от магазина яде, а домашен - не. Шоколад - също.
Килограмите не ми се коментират, напоследък просто ям каквото ми се яде и толкоз. Ще отслабвам като родя. Реално не са много качените, но тъй като никога не съм била толкова много, страшно ми тежат.
Хайде работни домакини хубав ден от мен   bouquet

# 82
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ей, здравейте.Ние сме от 7 на крак.Ипратихме батковците,пооправих  малко къщата.Преточихме зелето с малкия, прибрахме мушкатата ,простряхме пералнята и остава само готвенето.Изгоних го от компа, че от неговото сериалче за Маша и мечока не мога да се вредя. Mr. Green Mr. GreenПри нас в Пловдив е отвратително време.Вчера се запасих с хляб и днес изобщо няма да си показвам носа навън.Видях си  резултата от цитонамзаката и съм супер доволна 1-ва група.Сега остава и да спре гданата кашлица, която ме тормози и всичко ще е 6.Аз цял живот, за да съм слаба съм все на диета.Ген и тва си е.Как завиждам на хората дето си ядат всичко и не им се лепи.Аз все трябва да се ограничавам.Имам и аз едни 15 кила дето си влача от малкия, ама хич не ми е дошла още музата за тях.

# 83
  • Мнения: 3 317
Добро утро и от мен.  Изпратих мъжа и малката на работа и дг. Допивам си кафето и се захващам със задачите си за деня. Правим ремонт и е лудница ... Докато ви прочета ми се дояде сладко. Подстрекателки   Laughing    Сладкиши рядко правя ... не се отразяват добре на фигурата ми  ooooh!  Днес обаче ще направя изключение  Blush  чакам предложения за сочен шоколадов сладкиш  Crazy  Хубав ден

# 84
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Не си ли правила шоколадовия сладкиш с майонеза?Виж в готварския има тема.Много е лесен, бърз, а вкуса е 1 път.Аз вчера го направих за сефте и обрах овациите у нас. Mr. Green

# 85
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
наистина си заслужава... newsm10

# 86
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро.В тази мрачна и дъждовна утрин кафето от мен



Изпратих мъжа и малката на работа и дг. Допивам си кафето и се захващам със задачите си за деня.

И аз така.Само че ще залягам над дипломния си проект.Никак не ми върви писането.Голям зор.Искам да затворя очи и да е минало всичко.Ама няма

# 87
  • Мнения: 364
Добро утро и от мен! И ние стартирахме към 7. Закарах големите на училище. После ме домързя в дъжда да вървя до градината и оставих малкия вкъщи. Закусихме, пооправихме и сега мързелуваме. Simple Smile В такива дни никъде не ми се ходи. Имам желание да си стоя вкъщи, с чаша чай и книга. За съжаление вторник следобед съм като маршрутка. Аз обичам да готвя и да бъркам сладки, и солени вкусотии, но само като съм в настроение. Нещо музата ми за готвене я няма последните месеци, ама ще хвърля едно око на този майонезен сладкиш. Ако е нещо по-мързеливо може и да го забъркам.

# 88
  • Мнения: 2 467
  Здравейте,момичета!Хубав ден! HugБлагодаря за кафенцето Milena___ В късния следобяд ще се включа и аз!(Как ми се дремка и на мен на топличко с хубава книжка или филмче...,докато се обърна и стана време да се тръгва по задачки Sad )

# 89
  • Мнения: X
Още съвсем невръстна темата ни се сдоби с победител.
Поздравления за Марѝ и нейния талант!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт