Къде в Пловдив? - 38 тема

  • 48 743
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
в х&m има ли коледни костюми за деца на 2.

Да,има.Побързай,че ми се видяха пообрани

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
в х&m има ли коледни костюми за деца на 2.

Да,има.Побързай,че ми се видяха пообрани

  bouquet

другият ми вариант беше фербаудет сайта, който доставя до България, но..и там пообрани за нашата възраст.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Коледните костюмчета са на втория етаж,почти срещу входа

Иначе хора и наплив няма.Някои неща много ми харесаха.Но разбира се,не е като магазините им Германия /от към размери и зареждане/.Не знам дали в София е една идея по-добре

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 02:18 от ♥Elfita♥

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
аз този магазин и мадъркеър не ги харесвам по принцип...но тези, които харесвам или нямам време да отида до тях в друг град или е свършило. ще разгледам ако няма хора още утре, дано намеря нещо симпатично, украсихме елхата сега и съм се вдъхновила  Mr. Green

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Днес безуспешно се опитвах да си купа нови червени ботушки-от естествена кожа,елегантни,но удобни.Никъде нямаше такива и ще трябва да си оправя старите ботушки.  Rolling Eyes Аз съм жена-шофьор и затова на десния крак отзад на петата винаги ми се изтъркват обувките.Моля да ме упътите за обущар,който да ми оправи изтърканата червена кожа от ботуша.Пробвах с боя-не става изобщо.Идеята ми е да им зашия парче декоративна кожа на двете пети,може и отпред,за да стане симетрично,но да не стой снадано,а да е красиво.Кой би могъл да свърши такава прецизна работа?Или ако имате други идеи как да възстановя червената кожа,която от изтъркването е станала черна? newsm78

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз съм жена-шофьор и затова на десния крак отзад на петата винаги ми се изтъркват обувките.

Всичките ми обувки се изтъркват така поради същата причина.С боя за обувки става прилично.Не знам защо при теб не става.Може би защото основата е черна.
Червени ботуши за един ден ще купиш трудно.Претенциозен цвят е

Ако имаш възможност да скочиш до Пещера,там има огромен шанс да си харесаш нещо

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 02:18 от ♥Elfita♥

# 666
  • Мнения: 1 524
Търся детски апрески и ски гащеризон за 2 годинки,видях каталога на Лидл,но там размерите са за по-големи. newsm78

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 749
На мен пък в Н§М коледните костюми ми се видяха бебешки. Иначе бяха хубави.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Търся детски апрески и ски гащеризон за 2 годинки,видях каталога на Лидл,но там размерите са за по-големи. newsm78

Непретенциозен гащеризон,ако те устройва от Вис Виталис.Моята е доста по-голяма и е с такъв.Не пропуска сняг.Не са скъпи.Отдолу обаче слагам клин,че не е много дебел.Обаче вървят в комплект с яке.
Апрески от Дайхман купувам

# 669
  • Мнения: 164
Аз съм жена-шофьор и затова на десния крак отзад на петата винаги ми се изтъркват обувките.

Всичките ми обувки се изтъркват така поради същата причина.С боя за обувки става прилично.Не знам защо при теб не става.Може би защото основата е черна.
Червени ботуши за един ден ще купиш трудно.Претенциозен цвят е

Ако имаш възможност да скочиш до Пещера,там има огромен шанс да си харесаш нещо
Или в Мат стар.Преди 2 дни си купих страхотни ниски ботуши,червени не видях,защото не нося този цвят и не съм погледнала.В мол Галерия имат много голям магазин,моите са от него Peace

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Или в Мат стар.Преди 2 дни си купих страхотни ниски ботуши,червени не видях,защото не нося този цвят и не съм погледнала.В мол Галерия имат много голям магазин,моите са от него Peace

Естествена кожа ли са?Дано да си доволна
Аз имам много лоши впечатления от Мат Стар

# 671
  • Мнения: 164

Или в Мат стар.Преди 2 дни си купих страхотни ниски ботуши,червени не видях,защото не нося този цвят и не съм погледнала.В мол Галерия имат много голям магазин,моите са от него Peace

Естествена кожа ли са?Дано да си доволна
Аз имам много лоши впечатления от Мат Стар
За 50 лв. силно ме съмнява да е естествена....Но изработката е доста по-качествена от Ботичели,Тенденз или Ривас.Никога дори не бях влизала в този магазин,нямам впечатления,дано изкарат.Вече ги носих в локви и сняг,не пропускат Grinning

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 454
За трайно боядисване на обувки от кожа в нета намерих това
 http://www.zakrakata.com/-scholl/shop.product_details/29/flypage … ages.tpl/314.html
Моля ако някои е виждал в Пловдив да се продава БОЯ ЗА БОЯДИСВАНЕ НА КОЖА TARRAGO или има отзиви за нея да пише  bouquet
Пещера е добър вариант,но вече нямам време за ходене до там.  ooooh!

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 12:11 от Балли

# 673
  • Бг
  • Мнения: 846
Балли, можеш да провериш за червени ботуши в магазин Гизда, имат разнообразие на цветове и модели, но цените са височки. Изработват и по поръчка. Магазинът се намира на "Васил Априлов", от лявата страна в посока моста на ВИХВП, след кръстовището с "Пещерско шосе".

# 674
  • Мнения: 1 884
Балли-да ти препоръчам обущар на ул"Кап.Райчо"има един дълъг блок,там са м-н "Триумф" а в  др край р-нт"Райя",не от към р-нта а в др край има една сергия за плодове  и зленчуци,като се подмине там има обущар ,аз лично от години ходя там и съм много доволна,мисля че през седмицата работи до 18ч.-,дано съм била полезна Peace
 
И понеже стана дума за Пещера-заслужавали си ходенето-т-е цените надолу ли  са/т.е дали  е оправдан разход самото ходене/ и дали има разнообразие Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт