Къде в Пловдив? - 38 тема

  • 48 668
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 786
За червени ботуши- провери ли в Арайс/ARIS  на малката главна е, срещу  най-стария магазин на Ботичели.
Те всяка година имат в червено, зелено, жълто...  Естествена кожа са.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

И понеже стана дума за Пещера-заслужавали си ходенето-т-е цените надолу ли  са/т.е дали  е оправдан разход самото ходене/ и дали има разнообразие Rolling Eyes


За мен лично си заслужава.Не толкова заради евтиното,защото реално там нещата са малко по-евтини.Не е драстично.А заради разнообразието на модели и наличието на номерация.
Градът е приятен.Съчетаваме го с разходка и обяд.

Там също има китайски обувки обаче.Трябва да се гледа хубаво.

# 677
  • Мнения: 1 053
Аз не съм доволна от качеството на дрехите им, които се внасят в магазините тук. Разбира се, че ще съм разочарована. Поръчвала съм доста неща от сайта им и няма място за сравнение с тези тук  Crossing Arms

Присъединявам се към това мнение,днес ходих до магазина,имах доста големи очаквания, относно стоките на H&M /поне това,което съм виждала в сайта им/, но останах разочарована /имам чувството,че както се изрази една дама преди мен,тук са си "изсипали" повечето боклуци/  Simple Smile
Дори и детските дрехи,на които съм фен изобщо не ми харесаха -материите са ужасни,вероятно ще продължа да си поръчвам чрез интернет  Peace  Peace
Иначе една дама,говореща английски постоянно ходеше след мен и подреждаше,това което съм разглеждала  Laughing  Laughing

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Балли, и аз да препоръчам обущар  -ул. "Отец Паисий" в двора до бившето място на р-т "Ереван", входът е между книжарница"Консервна" и златаря.
Носила съм там за ремонт обувки с такава идея - да се сложат декоративни "кръпки".

# 679
  • Мнения: 1 179
Къде в Кършияка зареждат касети за мастилено - струен принтер? Simple Smile

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Къде в Кършияка зареждат касети за мастилено - струен принтер? Simple Smile


http://www.facebook.com/itserviz?ref=ts&fref=ts
пада се на колелото на панаира

# 681
  • Мнения: 1 059
В Бижу ленда дали има такива стъклени висулки-http://marabu.bg/category/6/swarovski-elements-visulki.html ?

# 682
  • Мнения: 2 029
Има, но отдалече си личи, че са пластмасови. Не стоят красиво според мен  Confused По-добре си вземи нещо с елемент Сваровски, не са скъпи  Peace

# 683
  • Мнения: 4 309
За червени ботуши- провери ли в Арайс/ARIS  на малката главна е, срещу  най-стария магазин на Ботичели.
Те всяка година имат в червено, зелено, жълто...  Естествена кожа са.
Индиго имат много модели в бордо. Но не знам на какъв нюанс се търси в случая.

# 684
  • Мнения: 2 029
Момичета, знаете ли кога отваря ДМ до Новотела?

# 685
  • Мнения: 1 059
Ина-мина, благодаря. Аз искам да направя герданчета за 6-годишната
ми дъщеря, че всеки път като ги види в едно магазинче да нас настоява
да й вземем, ама са по 18 лв (стъкълце на велурена каишка).

# 686
  • Мнения: 2 029
Значи е по-добре да не се инвестира в елементи Сваровски, защото и той е към 18 лв, а децата са палави и може би няма да оцелее дълго   Hug

# 687
  • Мнения: 299
Момичета, препоръчайте ми стоматолог в ж.к. Тракия и по- точно в района на 5 ДКЦ (100 блок, бившия магазин Сани или някъде наоколо), който да изкара едно разклатено млечно зъбче  Peace
Спешно ни е  Mr. Green

# 688
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Моля препоръчайте ми къде може да направим детски календари от тези тип работни

# 689
  • Мнения: 2 029
taniuha, зад "Фейсис" има жилищен блок, а там е кабинетът на д-р Турлакова. Мисля, че ще ти свърши работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт