гадните пъпки-да споделя аз какво открих

  • 1 149
  • 4
  •   1
Отговори
  • Mонтана
  • Мнения: 413
здравейте,знам че много имат проблем с гадните пъпки.Аз открих едно кремче случайно и все не намирам време да споделя с вас.Когато детенцето ми беше бебе,личнатата му лекарка му предписа крем,,тридерм,,,понеже имаше пъпчици по брадичката предизвикани от стичане на млякото.Купих крема ,но пречетох че предназначението му е за доста по силни обриви(дори и гъбички)та не смеех да го намажа с това ,питах моя приятелка и тя каза че и на нейното бебе е преписвано и аз се реших да го намажа,още на другия ден нямаше пъпчиците.Намазах и моите и те хванаха коричка.Вчера случайно намерих крема който бях забутала и видях че му е изтекъл срока на годност ,но имах гадни пъпки (доста упорити) от 1 седмица сигурно предизвикани от триенето на яката на якето и въпреки изтеклия срок на годност се намазах и днес вси4ки са завяхнали,хванали кори4ка и по4ти незабележими.Моята кожа е мазна и е склонна за образуване на акне.
Само споделям,на мен ми помага (незнам дали не е вредно )затова ще се мажа само когато имам мн упорити пъпки.В описанието пише че се слага мн тънък слой.

# 1
  • Мнения: 21 202
Здравей,ние сме ползвали Тридерм за дъщеря ми като се беше подсякла много и й помогна,но не знаех,че помага и за пъпки

# 2
  • Мнения: 35 891
тридерм е много сериозен крем - кортикостероид + антибиотик + противогъбично - не си 'играйте' с него  Wink
а за подсичане на бебе - само в краен случай го ползвайте; докторите го изписват, защото дава бърз резултат при всякакви обриви

# 3
  • Мнения: 21 202
тридерм е много сериозен крем - кортикостероид + антибиотик + противогъбично - не си 'играйте' с него  Wink
а за подсичане на бебе - само в краен случай го ползвайте; докторите го изписват, защото дава бърз резултат при всякакви обриви
Да,да,знам просто интересно ми стана от темата на момичето  Peace
За подсичането мазахме с него ,но ефекта беше временен,спаси ни Мустела

# 4
  • Mонтана
  • Мнения: 413
извинявам се ,не искам да навредя на никого,само споделям,но щом казвате 4е е сериозен крем,само в краен случай ще го ползвам

Общи условия

Активация на акаунт