След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 123

  • 22 513
  • 744
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 17
Кеии за химна сложен на видно място  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Ени, за фрагмента  Hug ако има и добра душа да го преведе.Адвоката ще се предава на полицията галиба какви са сладки с Аху какво ли си казаха   newsm78 newsm78 Лисанката я подбра Ирфан той пък взе че проговори доста интересна серия ни очаква.
Хрисе много си бърза къс ведна от фрагмента колажчета аферим  Hug

# 526
  • Мнения: 8 474
Ето го превода благодарение на Лили  bouquet

Билял:Ти уби човек,който на този свят заслужаваше да умре най-много.
Еджевит:Той заслужаваше да умре,но дали аз заслужавах да бъда убиец.Ето това не знам.
Аху:Ако ти си тръгваш и аз ще дойда с теб.
Еджевит:Ще можем ли да забравим всичко?Гурур и Ърфан ще можем ли да ги забравим?
Нисан:И затова сега се махайте оттук!Махайте се!Хайде!Махайте се от къщата ми!Какво правиш?Остави ме!
Мъжете зад  Ърфан:Коконо Ърфан!Коконо!Забрави си долните гащи тук..
Ъ:Абе!Рожбо човешко!
Еджевит:Баща ми казваше,че тръгването е победа на страхливците.До смъртта си ще сме заедно..

# 527
  • Мнения: 17
Ето го превода благодарение на Лили  bouquet

Билял:Ти уби човек,който на този свят заслужаваше да умре най-много.
Еджевит:Той заслужаваше да умре,но дали аз заслужавах да бъда убиец.Ето това не знам.
Аху:Ако ти си тръгваш и аз ще дойда с теб.
Еджевит:Ще можем ли да забравим всичко?Гурур и Ърфан ще можем ли да ги забравим?
Нисан:И затова сега се махайте оттук!Махайте се!Хайде!Махайте се от къщата ми!Какво правиш?Остави ме!
Мъжете зад  Ърфан:Коконо Ърфан!Коконо!Забрави си долните гащи тук..
Ъ:Абе!Рожбо човешко!
Еджевит:Баща ми казваше,че тръгването е победа на страхливците.До смъртта си ще сме заедно..

Ени, Лили   bouquet  bouquet е малко пъзела ми се нареди в главата аджеба дали ще видим мечтаната целувка?

# 528
  • Мнения: 2 554

  Ени, Лили, благодаря за превода!   bouquet  bouquet

  Пепи, още едно "бързо" колажче.  Joy Joy Joy

 

# 529
  • Мнения: 8 474
Хриси чудесни колажи  smile3521

# 530
  • Мнения: 17

  Ени, Лили, благодаря за превода!   bouquet  bouquet

  Пепи, още едно "бързо" колажче.  Joy Joy Joy

 


Уникално е Хрисе   bouquet

# 531
  • Мнения: 8 474
Ето го преведения фрагман.Благодарности на Ринка и Лили  bouquet  bouquet



http://www.vbox7.com/play:1d1f320062

# 532
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Няма лошо,момичета!
Скрит текст:
Всеки има свое усещане за актьори,герои,истории,които му харесва как са разказани! Изгледала съм много турски сериали,но рядко се връщам назад! Сериалите,на които съм правила преговор са КВФ,1001 нощ и ЛИН! Сега като гледам Тихите,и него мога да го повтарям!Други любими мои сериали,които обаче не са турски са:Кости,Д-р Хаус,От местопрестъплението,Военни престъпления! Аз си падам по заплетени ситуации,може и кървища да има,не ми пречи особено! Но засега съм запланувала да си изгледам Тихите,Буря,сериала на Берен и мисля да подхвана и Езел на по-късен етап! Peace
Я да ви разсмея малко:
Скрит текст:

Maлчо Hug Hugпо първия спойлер-повтарям сериалите само със Мурат,но виж за хамериканските сме на едно мнение newsm10 smile3501  love001 hug

По втория спойлер-рицарят чака принцесата  newsm53 newsm48подобаващо въоръжен smile3532 smile3532 smile3532

# 533
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Любимият ни сериал е на второ място - вие гласувайте за който искате - аз си подкрепих Агата Peace
http://www.whatpopular.com/Ask-Ve-Ceza

Това е за актьор -  там си знаете вече урока,нали Peace
http://www.whopopular.com/Murat-Yildirim

Момичета тук може да се гласува на всеки час от деня.

Дими newsm12 smile3506 newsm48,дилемата е чоооок голяма Thinking.Таман Еджи взе да се намърдва в сърцето ми smile3521,но по-голямата част го владее Савашко Joy Joy Joy Joy,та глaсувах за Саваш. newsm10
Виж второто гласуване е лесно и го правя отдавна smile3521 smile3503.Снощи сладунчо събра 701 гласа,а дано от тук на сетне по-повече на ден. Flutter Heart Eyes  Party

# 534
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
 
   Привет, прекрасни Лин-ки!   wavey wavey wavey wavey

  Много прегръдки и целувки на всички!  Hug Hug Hug Hug Hug Няма да ви изброявам, че ще изпусна някоя муратолинка. Joy Joy

 
Скрит текст:
Видях, че ме търсите, но аз си имам гостенка от странство и снощи се събрахме трите верни дружки у дома и нямах време за темата.До неделя ще е така, по-малко ще съм в нета.Имам отново една молба, към вас.Трябват ми фотки от 11 еп.От срещата под дъжда с червеното чадърче.Вадете архивите и поствайте в темата, но не в спойлери. Joy JoyПредварително благодаря, знам, че ще се отзовете.

  

Хриси newsm51 newsm10 smile3501 txtloves. Имаш от мен много  Hug и   love001 за красотите които твориш.  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

# 535
  • Мнения: 17
Ето го преведения фрагман.Благодарности на Ринка и Лили  bouquet  bouquet



http://www.vbox7.com/play:1d1f320062

Ени,   bouquet Благодарности и на Ринка   bouquet и Лили   bouquet
Лека момичета.

# 536
  • Велико Търново
  • Мнения: 90

Руми newsm51 hug,чооок гюзел наша Султанка smile3521.С огненият си поглед,ледник разтопява. newsm12 smile3521 newsm03



# 537
  • Велико Търново
  • Мнения: 90

# 538
  • Велико Търново
  • Мнения: 90




# 539
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Кеии smile3525  love001 hug



Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт