Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 98 035
  • 758
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 511
ИЗвинете за ужасното предположение, но да не би някой съсед да се е споминал? Провери всички ли са налични Rolling Eyes ... Не искам да си мисля какво ви е. Hug

Помислих си го и аз това, но проверихме навсякъде. Поне около нас всички са си добре =)
Има още съседи, на които нещо им мирише (съвсем извън всякаква логика - на разстояние от нас), тия дни ще се събираме да си душим и да викаме помощ.

# 616
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Момичета кое веро е по-хубаво-Пур или Феъри?

# 617
  • Мнения: 2 172
Момичета кое веро е по-хубаво-Пур или Феъри?

Феъри не съм ползвала ,но Пур не ми харесва.Купих само веднъж и едвам го дочаках да свърши.Съдовете трябва да се плакнат по-дълго време.Някакси сапунът не падаше толкова бързо от тях и все стояха лигави.Таблетките ми за миялната са Феъри-страхотни са!
Иначе веро ползвам Медикс или Фея,с тях нямам проблем  Peace

# 618
  • София
  • Мнения: 2 511
Аз съм с две ръце за Медикс!

# 619
  • Мнения: 5 160
FAIRY ACTIVE FOAM ПРЕПАРАТ ЗА СЪДОВЕ С ПОМПА

240 дози пише на опаковката.
Пълнителят по магазинчетата е около 5.90 лв.

# 620
  • Мнения: 464
FAIRY ACTIVE FOAM ПРЕПАРАТ ЗА СЪДОВЕ С ПОМПА

240 дози пише на опаковката.
Пълнителят по магазинчетата е около 5.90 лв.
Много  е хубаво  вече  3 месец  карам с една  опаковка. newsm74
Вместо  да си  купувате  допълнителен пълнител  може да разредите   веро  Феъри  с вода  и да го сложите  в помпата.

Момичета кое веро е по-хубаво-Пур или Феъри?
Феъри  от 2 години  ползвам  само  него. newsm10

# 621
  • Мнения: 5 160
вили55 Simple Smile
Първият път бях взела не пяна пълнител, и не пускаше пяна Simple Smile Засега си държа на нея.

# 622
  • Мнения: 3 421
Аз съм с две ръце за Медикс!
Аз също харесвам Медикс. А какво ще кажете за Pur power?
Скрит текст:

# 623
  • Мнения: 2 286
От Пур са ми бедни впечатленията, само веднъж си купих и не повторих. Точно този на снимката не съм го ползвала, но вече не смея да рискувам.

# 624
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
От Пур са ми бедни впечатленията, само веднъж си купих и не повторих. Точно този на снимката не съм го ползвала, но вече не смея да рискувам.
И аз така. Ползвала съм преди време - ужасен беше, едва дочаках да свърши.

# 625
  • Мнения: 326
А някой от вас ползвал ли е препарати, които са екологично чисти? Имам приятелка, която е много доволна от това веро - хем е био, хем не й дразни алергята по ръцете ... аз не съм ползвала такова, но тя е впечатлена  Simple Smile

http://-spam183-/За-дома/продукти-за-дома/Биоразградим-препарат-за-съдове-Био-Д

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 419
А някой от вас ползвал ли е препарати, които са екологично чисти? Имам приятелка, която е много доволна от това веро - хем е био, хем не й дразни алергята по ръцете ... аз не съм ползвала такова, но тя е впечатлена  Simple Smile

http://-spam183-/За-дома/продукти-за-дома/Биоразградим-препарат-за-съдове-Био-Д


Не ползвам точно това, но ползвам ензимен растителен препарат за съдове и съм много доволна.

# 627
  • Мнения: 326
А някой от вас ползвал ли е препарати, които са екологично чисти? Имам приятелка, която е много доволна от това веро - хем е био, хем не й дразни алергята по ръцете ... аз не съм ползвала такова, но тя е впечатлена  Simple Smile

http://-spam183-/За-дома/продукти-за-дома/Биоразградим-препарат-за-съдове-Био-Д


Не ползвам точно това, но ползвам ензимен растителен препарат за съдове и съм много доволна.

Дай ни линк да го видим какъв е. Интересно е да се информира човек.  Simple Smile

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 419

Но в магазинната мрежа го няма, трябва да срещнеш човек, който да ти го препоръча и да ти осигури връзката с офиса на компанията. Иначе няма проблем - литровата опаковка ми стига за година, върши работата която трябва да върши подобен продукт.

# 629
  • София
  • Мнения: 2 511
До няколко дни ще им ставам дистрибутор =)

Общи условия

Активация на акаунт