Добър ортопед в София?

  • 5 522
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!

На 22г съм, след изследване с ЯМР установиха, че имам рядко изкривяване на шийните прешлени.
GP-то ме насочи към ортопед и ми препоръчаха болница Бойчо Бойчев в Горна баня.
Имате ли мнение за тази болница и специалистите там или за други ортопеди?

# 1
  • Мнения: 32
Здравей, нямам идея за болницата, но мога да ти препоръчам ортопед-травматолог Иван Гьорев. Преди беше в държавна болница, но сега мисля че се е преместил в частна. Мога да ви дам негов номер и имейл

# 2
  • Мнения: 4
Здравей, нямам идея за болницата, но мога да ти препоръчам ортопед-травматолог Иван Гьорев. Преди беше в държавна болница, но сега мисля че се е преместил в частна. Мога да ви дам негов номер и имейл

Здравейте, записах час при доц. д-р Сашо Асьов, доста хора са доволни от него. Ще споделя мнение за него по-късно, тъй като виждам, че във форума темата последните години не е особено активна.

# 3
  • Мнения: 268
Ако е за смяна на става, д-р Неди Цекулов към Отделението по ортопедия и травматология-МБАЛ Скин Системс.

# 4
  • Мнения: 14
Здравей, нямам идея за болницата, но мога да ти препоръчам ортопед-травматолог Иван Гьорев. Преди беше в държавна болница, но сега мисля че се е преместил в частна. Мога да ви дам негов номер и имейл

Здравейте, записах час при доц. д-р Сашо Асьов, доста хора са доволни от него. Ще споделя мнение за него по-късно, тъй като виждам, че във форума темата последните години не е особено активна.

Бихте ли споделили мнение? Как мина прегледа, лечението? Имаше ли опити за нерегламентирана търговия Simple Smile ?

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте!

На 22г съм, след изследване с ЯМР установиха, че имам рядко изкривяване на шийните прешлени.
GP-то ме насочи към ортопед и ми препоръчаха болница Бойчо Бойчев в Горна баня.
Имате ли мнение за тази болница и специалистите там или за други ортопеди?

В никакъв случай не стъпвайте в тази болница и най-вече при доцент димитров и професор георгиев! На нас гледат като на касички и нищо друго.

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте, първо се извинявам ако не е тук мястото в което трябва да задам въпроса си
Искам да попитам за мнения за мнения за ортопеди
д-р Алексиев- София
д-р Гоновски Пловдив
Става въпрос за дете на 7 години, което има поставена диагноза късо ахилесово сухожилие и плоскостите, насочиха ни към операция след 2 години опити със супинатори. Имаме консултации и с доц. Пачева от Пловдив - невролог ( ако може мнения и за нея).
Благодаря предварително

Последна редакция: вт, 19 юли 2022, 13:39 от MegiGD

# 7
  • Мнения: 8 243
д-р Кехайов от клиниката в Горна Баня, се занимава с детска ортопедия.
Само на преглед сме ходили, но ми направи много добро впечатление.

# 8
  • Мнения: 4
д-р Кехайов от клиниката в Горна Баня, се занимава с детска ортопедия.
Само на преглед сме ходили, но ми направи много добро впечатление.
благодаря

# 9
  • Мнения: 8
Здравейте!

На 22г съм, след изследване с ЯМР установиха, че имам рядко изкривяване на шийните прешлени.
GP-то ме насочи към ортопед и ми препоръчаха болница Бойчо Бойчев в Горна баня.
Имате ли мнение за тази болница и специалистите там или за други ортопеди?

Здравейте, интересувам се как се разреши вашия случай, кои специалисти посетихте и какво лечение предписаха?

Общи условия

Активация на акаунт