Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 97 925
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21 282
Благодаря ви отново ,утре ще видим какво ще успея да изчистя  Crazy

# 676
  • Мнения: 250
Преди време тук някой беше препоръчал един препарат на Астониш (кремообразен) за почистване на дограма и техника (отвън). Спомням си, че го търсих да си търкам тостера, миксера, робота, хладилника, но така и не го намерих. Лисичке ,   ако го намериш, смятам, че ще ти свърши работа.  Peace

В Пикадили съм го виждала този Астониш. Иначе, като ме помързява, пералня, сушилня, печка, хладилник чистя с магическата гъба на Фино. Добре ми се получава, пък и не трябва плакнене.
Магическа кърпа ли?Какво е туй?

# 677
# 678
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 729
Все още никой не ми е отговорил на другия въпрос Blush - дали Medix Razor и Domestos са еднакво силни, но на различна основа?

Ами на мен са ми еднакво силни само че , всяко ползвам за различно нещо:
1. Доместоса ползвам дезинфекция и измиване на тоалетната чиния и седалката с капака, за дезинфекция на мивката и за сифоните.
2. Медикса ползвам за измиване на мивката, плочките и крановете от варовикови петна и сапунени наслагвания.

Изплаквам обилно след употреба на всеки от препаратите и никога не ги смесвам.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 865
Много съм доволна от мокрите кърпички на Лидл (за всякакви повърхности), пробвах ги и върху батериите на мивката, блеснаха...

# 680
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Преди време тук някой беше препоръчал един препарат на Астониш (кремообразен) за почистване на дограма и техника (отвън). Спомням си, че го търсих да си търкам тостера, миксера, робота, хладилника, но така и не го намерих. Лисичке ,   ако го намериш, смятам, че ще ти свърши работа.  Peace

В Пикадили съм го виждала този Астониш. Иначе, като ме помързява, пералня, сушилня, печка, хладилник чистя с магическата гъба на Фино. Добре ми се получава, пък и не трябва плакнене.
Магическа кърпа ли?Какво е туй?


Точно същата е и моята. Много съм доволна - успя да изчисти капки йод върху телевизора, отделно че с нея зачиствам маратонки, кецове, чнтата ми и т.н.

# 681
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Много съм доволна от мокрите кърпички на Лидл (за всякакви повърхности), пробвах ги и върху батериите на мивката, блеснаха...
Всичко ми блесва и без препарати, само с едно синьо парцалче за стъкла. Невероятно е!!! Минавам де що има петна по скъкла и огледала с него, понякога и следите от пръсти по секции и гардероби, после в банята го насапунисвам, изтърквам мивката, изплаквам и нея и парцалчето, врътвам по веднъж батериите на мивката ...и воала! всичко е изчистено до блясък, без много търкане... bowuu
Ще ви излъжа за фирмата, но ги има почти навсякъде, продават се в едни картонени кутии, с прозорче, във формата на детелина май беше  newsm78 Ползвам го от миналата година, не е мръднало! Фирмата е българска, цената е към лев и нещо - два...

# 682
  • Мнения: 5 160
НеПоКоРнА,

дай картинка на тези вълшебни кърпички, когато можеш  Peace

# 683
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Да не говориш (пишеш  Laughing) за микрофибърна кърпа?

# 684
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Да не говориш (пишеш  Laughing) за микрофибърна кърпа?
нещо такова е...но си пише на кутията, че е за стъкло. После видях, че има на същата фирма и за мебели, но реших, че първата ми върши перфектна работа и за тях, и не съм купувала. Ще потърся снимка...

Намерих само мъничка снимка, не мога да прочета коя е фирмата, но това е опаковката:
http://www.supermag.bg/images/products/mikrofibarna-karpa-za-sta … g?w=173&h=114

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 14:51 от НеПоКоРнА

# 685
  • Мнения: 5 209
Много съм доволна от мокрите кърпички на Лидл (за всякакви повърхности), пробвах ги и върху батериите на мивката, блеснаха...
С две ръце „за“ тези кърпички. Ползвам ги откакто Лидл дойде в Бургас. За всякакви повърхности стават, не се късат, добре са напоени и цената е много добра. Даже миналата седмица си взех за 10 лева промопакет от 4 пакета кърпички с подарък кутия.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 210
НеПоКоРнА, преди седмица си купих такава кърпа от магазини Лили. Имам едно огромно огледало в спалнята + още две, на вратите на гардероба. Не знам защо бях решила първо да ги мина с онази джаджа с гумата и отлагах момента. Обаче ей сега, докато четях постовете ти, ме обзе ентусиазъм и минах една ръка направо с микрофибърната кърпа - изчистиха се идеално с едно единствено минаване  Peace.

# 687
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Радвам се, че съм била полезна. Да, кърпите съм ги виждала в Лили, моята е от Метро. Но ги има и в други малки магазинчета. Преди пръсках огледалото с препарат за стъкло, сега само леко навлажнявам част от кърпичката, да остане и сухо място по нея и...резултатът е същият! Ако намокря цялата кърпа, нещо не мога хубаво да я изцедя и ми остават мокри капчици, които после засъхват върху стъклото. Та затова казах, че първо чистя де що има стъкла и огледала, мебели евентуално, а после мивката и врътките в банята...

# 688
  • Мнения: 2 286
От тези, подобни на показаната, съм се запасила, но си ги купих от Кауфланд, 2бр в опаковка.
Не всички микрофибърни са хубави, доста съм изхвълрила, понеже не само, че не чистят, ами и мажат ooooh! . С микрофибърната и малко вода се чисти екстра. Друга тема е, обаче, че аз предпочитам препарат Blush .

# 689
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131

Не всички микрофибърни са хубави, доста съм изхвълрила, понеже не само, че не чистят, ами и мажат ooooh! .
Така е!!! Имам и други микрофибърни, ей така си стоят...понякога бърша прах с тях, за да оправдая цената им... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт