Естетични корекции по тяло, лице, коса и др. - 3 тема

  • 90 552
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 132
Момичета, някоя от Вас оперирала ли си нещо в тази клиника? Наистина ли цените са толкова ниски?

Цените за кое ти се виждат ниски?! Според мен са нормалните, обърни внимание, че са без имплантите и на принципа, който е на смяна той ще те оперира, защото допълнително има сума за избор на опреатор, плащане на стая и пр.!

# 661
  • Мнения: 1 040
А на мен ми се стори,че са рекламни тези последните 2 поста

# 662
  • Мнения: X
Цените за кое ти се виждат ниски?! Според мен са нормалните, обърни внимание, че са без имплантите и на принципа, който е на смяна той ще те оперира, защото допълнително има сума за избор на опреатор, плащане на стая и пр.!
Никъде не съм споменала цици. Peace Интересувам се от корекция на върха на носа, която си е направо евтина (пише че е 600 лева). Иначе и липосукцията ми се струва евтина, липофилинга също. Обаче това с избора на оператор си е прецаквация.

А на мен ми се стори,че са рекламни тези последните 2 поста
За какво би ми било да рекламирам държавна клиника. Thinking newsm78

# 663
  • Мнения: 1 656
не мисля че са реклама, виждам сред лекарите  доц. Тепавичарова, която си е светило според мен и няма нужда от реклама. За нея съм чувала доста добри отзиви- става въпрос за поставяне на импланти и уголемяване на бюст.

# 664
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! ! !
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДАНО ВСИЧКИ СМЕ ЗДРАВИ И КРАСИВИ !
ОБИЧАМ ВИ !
ДО НОВИ СРЕЩИ: МАЙЯ Hug Simple Smile Hug

# 665
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Честита Баба Марта!
Аз ви пиша ,за да се оплача от Пикасо. Направих си процедура за премахване на кръвоносни съдове. Лекарката я извърши върху доста голяма площ. Преди това нямах особен проблем-по -скоро съм перфекционистка относно външния ми вид. Имах няколко петънца само. Кожата ми е доста тънка и нежна и ден след процидурата цялото ми лице и очите се подуха страшно. Бях като след операция. Окото ми беше полузатворено. Но си казах- хайде нали ще се махнат петната. И какво -мина вече месец и нещо,спазих всички указания след процедурата стриктно и в момента съм цялата в капиляри които преди не съм имала а старите са станали по-големи... Срам ме е да ходя без грим,даге и пред приятеля ми...
Свързах се с дерматоложката -казва трябвало да мине време и като дойде в моя град да отида на преглед.
Според вас дали ще се махнат след време или дермотоложката е гледала да ми вземе парите и е подминара факта че не е подходяща процедурата за кожата ми? Какво ми остава сега-повторна пржоцедура-ами ако ми станат още повече капилярите. Мисля да настоявам да не давам пари или поне нополовина за преглед и евентуална процедура тъй като те са я наложили
.. Какво да правя .
 Не мога така да ходя.. Предложения?

# 666
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
непременно отиди на друг лекар  Peace добър лекар  Peace и не отлагай  Hug

# 667
  • Мнения: 371
kristinapp иди при друг лекар. Невиждам никакъв смисъл да се връщаш някъде, където си недоволна, пък макар и за по-малко пари. Говорили сме и на лични за процедурата, такива последствия не съм имала. Ефектът, че при мен е изчезнал се видя веднага, още преди да се подуе, зачерви, хване коричка и обели. Peace

# 668
  • Мнения: 2 805
kristinapp, съжалявам, че така се е получило при теб, но мисля, че ти попита тук за Пикасо и всички ти отговриха, че там нито апаратурата нито специалистите са добри.

Иди на добър лекар ! Иди в клиника, не в студиа и козметични салони.

# 669
  • Мнения: 337
Момичета, искам да попитам някой има ли отзиви от процедурата КРИОЛИПОЛИЗА?

# 670
  • Мнения: 0
Да ,много жалко. А къде другаде мога да отида. Препоръчайте

# 671
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
в кой град си?

# 672
# 673
  • Мнения: 20 171
Иди на дерматолог, но не в козметично студио а в здравно заведение. И аз май те предупредих за Пикасо. Не искам да препоръчвам лекари, но чух добри отзиви за д-р. Казанджиева във клиниката по дерматология в Александровска болница.

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 17:36 от Lemy

# 674
  • Мнения: 168
 Здравейте! Сега открих темата и нямах възможност да изчета всичко.Моят проблем е следният: имам нормално тегло,дори по-скоро съм слаба,но от няколки години ми се заформи двойна брадичка ,която много ме дразни и съм решила да направя липосукция. Засега съм се ориентирала към клиника Нефертити.Бих била много благодарна ако някой има впечатления оттам ,да си каже мнението.

Общи условия

Активация на акаунт