Естетични корекции по тяло, лице, коса и др. - 3 тема

  • 90 445
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

Ако беше безплатно бих искала да коригирам / коригирах:

Опции:

* Може да изберете максимум 14 опции.

# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
А изследвана ли е причината?

# 676
  • Мнения: 168
 Не,но доколкото съм чела в интернет,може да се дължи на наследствен фактор / майка ми също има,а е с нормално тегло/ Доколкото разбрах може да се дължи на слаба мускулатура,спане на високи възглавници,основно това.

# 677
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Инфото, което има в нета за Нефертити, мен лично, би ме отказало от каквито и да е интервенции там.  Peace

# 678
  • Мнения: 168
 Туга,лоши отзиви ли има?  ConfusedНе съм попадала на такова инфо. Мислех да се доверя предвид дългогодишния опит на доц. Георгиев...Това ще ми бъде първата естетична интервенция и много се страхувам,просто незнам накъде да се насоча.

# 679
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Всеки преценява сам за себе си. И най-добрите лекари имат своите недобри резултати и недоволни пациенти.  Peace
Съветът ми е да прочетеш и проучиш по-обстойно. И да прецениш кое е най-добре за теб, на базата на информиран избор.  Peace

# 680
  • Мнения: 168
 Да,напълно съм съгласна с теб.За съжаление никъде няма пълна гаранция за добри резултати.Надявах се точно на мнения на такива доволни или недоволни пациенти на Нефертити,ако има такива в тази тема.Ще приема с благодарност и насоки към други клиники и специалисти от които имате лични впечатления и сте доволни./за София/ Ако се приема за реклама,моля пишете ми на лични. Аз ще продължавам да чета и да търся инормация.Благодаря!

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Аз на твое място първо бих отишла на ендокринолог и ако са нужни и още консултации и изследвания, и докато не се изясни ситуацията не бих предприемала последващи действия  Peace

От слаба мускулатура и прочие увисва кожата по друг начин, не ми звучи, като това, което описваш  Peace

# 682
  • Мнения: 126
Момичета  bouquet,
при поставяне на ботокс и нуждата от малко запълване с хиалурон кое се прави първо? - ботокса и после се запълва с хиалурона или обратно?
  bouquet

# 683
  • Мнения: 168
 Ще послушам съвета ти и ще направя консултация с ендокринолог,благодаря! Но иначе си изглежда точно като двойна брадичка и на фона на тънкото ми лице,с тази торбичка под брадичката изглеждам като пуйка Cry Много ме подтиска,вече до степен да отбягвам огледалата...

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Радвам се, че няма да подходиш прибързано, избери добър ендокринолог, който няма да те претупа  Blush  bouquet и пожелавам успех - ще се радвам да споделиш  Hug



Момичета  bouquet,
при поставяне на ботокс и нуждата от малко запълване с хиалурон кое се прави първо? - ботокса и после се запълва с хиалурона или обратно?
  bouquet

първо се изпълват зоните и после се фиксират, ако се направи обратно ще се фиксират "бръчките"

# 685
  • Мнения: 168
 Благодаря за съвета,не се бях замисляла върху тази възможност,току виж се размина и без операция.Ще споделя па-нататък. Hug

# 686
  • Мнения: 126
a.l.e.n.a. за да си потвърдя да разбирам ,че е първо хиалурона?  bouquet

# 687
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
a.l.e.n.a. за да си потвърдя да разбирам ,че е първо хиалурона?  bouquet
На мен ми ги направиха в едно посещение, за 15 мин бях готова и с хиалурона и с ботокса. По-дълго време ми отне обезболяването- намазаха ме с Емла и чаках около 20-30 мин. Не мога да кажа с кое ме е боцкала първо... Накрая ми казаха дължите 750 лева и така Laughing Laughing Laughing

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
a.l.e.n.a. за да си потвърдя да разбирам ,че е първо хиалурона?  bouquet

да, сигурно си зависи от конкретния случай и спецификите, но в общия случай - първо се слага филъра, той се разгръща напълно до 2 седмици, т.е. това е периода, в който се предполага, че ще даде максимума от себе си да изпълни бръчките - молекулите се напомпват с вода и отоците спадат, за да се види реалната картинка

после ботоксът "замразява" мястото - да не прави повече гънки  Peace

все пак си говори с лекаря, може да има различни варианти, но аз зная за този  Peace

# 689
  • Мнения: 90
Здравейте,дами!

Отдавна чета темичката,много интересна информация научих,за което - благодаря!

За клиника Нефертити мога да кажа само лошо! Имам една неуспешна ринопластика там,освен че са некадърни,са и безотговорни,ама това е дълга тема... Не знам за двойна брадичка как се справят,но наистина е хубаво да се прочетат повече мнения в нета  Peace

Иначе аз искам да запълвам назолабиални,само че съм планувала преди това 2ра ринопластика и след това вече ще действам за другото.

Общи условия

Активация на акаунт