Аватарно - точкова / Тема Nо 14

  • 15 262
  • 809
  •   1
Отговори
# 750
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Честито, Софи!  bouquet Честито, Селен!  bouquet Да сте живи, здрави и много щастливи!  Hug


Готова съм и аз за играта. Червенокоска. Flutter

# 751
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ау Акаша  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ама вярно е Ау

Друг вариант за тема като мислих ми беше Червенокоски  Flutter

Почвам да ви събирам, а трябва и аз да се преоблека.

# 753
  • Мнения: 30
Момичета, благодаря за милите пожелания Heart Eyes Hug
Поздравявам ви с една песен, обаче не знам получи ли ми се, защото за първи път добавям клипче Crazy е, ако не е, сложих го и като линк за всеки случай Mr. Green
Скрит текст:

# 754
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На теб ти се получи,но на мен нещо все не ми се получава,да му се не види и джаджата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Искам урок за добавяне на клипчета  Whistling Whistling Whistling

# 755
  • Мнения: 2 843
И аз съм готова  Party Минах през черешки, червени кецове и шалове и попаднах на една друга сладка черешка  Heart Eyes Една коледна черешка от мен  Flutter
Всички сте прекрасни и червени  Hug
Селен, наборке, освен след някоя година като пожелаеш ти, да ти пожелая една такава черешка  Mr. Green  Hug  Hug
П.П. Обаче така изрязан аватар нещо не седи добре  newsm78 Какво ще кажете?

# 756
  • Мнения: 150
Момичета, благодаря за милите пожелания Heart Eyes Hug
Поздравявам ви с една песен, обаче не знам получи ли ми се, защото за първи път добавям клипче Crazy е, ако не е, сложих го и като линк за всеки случай Mr. Green
Скрит текст:

Ауу, любима песен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 757
  • Мнения: 30
На теб ти се получи,но на мен нещо все не ми се получава,да му се не види и джаджата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Искам урок за добавяне на клипчета  Whistling Whistling Whistling
И аз не знам как стана Crazy първия път не ми се получи, редактирах 3-4 пъти и в крайна сметка се отказах, защото мислех, че не става, пък то се е оправило някак си Crazy май не трябва клипчето да е от vevo, с такова не стана, потърсих друго което не е и с него се е получило.
Селен, наборке, освен след някоя година като пожелаеш ти, да ти пожелая една такава черешка  Mr. Green  Hug  Hug
Благодаря Hug сега не е особено подходящ момент Rolling Eyes, но след някоя и друга година сигурно ще ми влиза в плановете Grinning обаче си уцелила, че ми се иска, ако може да е момиченце Mr. Green

Малвина, знаех си, че ще ти хареса поздрава Grinning
Даже се чудех дали да е тази или Every teardrop is a waterfall, и двете много ги харесвам Heart Eyes

# 758
  • Мнения: 95
Включвам се само да се покажа и се връщам да ви чета.
За не знаещите аз съм еритроцити.

# 759
  • Мнения: 2 843
Селен, когато пожелаеш, не сега  Joy  Hug
Маш, утрепа ме с тия еритроцити  Joy Много оригинално  Hug

# 760
  • Мнения: 411
"Много еритроцити на поле".  Sunglasses Собственикът ще да е пълнокръвен.  Wink

# 761
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Джой,Джой ето ти голям размер на снимката от подписа:



mds Да знаеш,че ако правиш вече поста с аватарите Съни ще успее да се включи след 19 часа,така че я предвиди  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Щото иначе,ще се разправяш с мен  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy Joy Направо довечера пусни поста,ако искаш,недей да бързаш,щото като гледам има и други не преоблекли се  Thinking

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 14:22 от plami89

# 762
  • Sofia
  • Мнения: 559
Плами, не се пали  Sunglasses  Mr. Green надценяваш ме.  Laughing За първи път ми е, за това гледам на поции, а не всички наведнъж, че имам и болен капризко в къщи, който през 5мин иска нещо или просто да си говорим.  Crazy
Общия ще го пусна утре сутрин между осем и девет, ако нямате възражения  Wink

# 763
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А така  Hug Hug Hug

# 764
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886

 Grinning


Машон,  готска както винаги. Peace


Плами, Джой, коя е мадамата, не я разпознавам аз? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт