Аватарно - точкова / Тема Nо 14

  • 15 245
  • 809
  •   1
Отговори
# 765
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ще ти кажа,ако Джой,Джой не я разпознае,чакай малко да се поизпоти   Whistling Joy Joy Joy Joy

# 766
  • София
  • Мнения: 1 455
София, Sellene, пожелавам ви много здраве, щастие и любов  Hug   bouquet

 Аз също съм готова за играта.

# 767
  • Sofia
  • Мнения: 559
Да вметна само...

Чакаме (силно казано чакаме, защото има още половин ден)   Съни, Разкошева, Syn, Ева, Сърчицето, Лори, може да има и още... извинявам се на тези, които пропускам  Crazy

Джой съм я запазила така спортно/червена  Peace
Стейси е запазена, ако се преоблече, както писа, ще редактирам.  Peace
Лока не се представи официално, но съм я запазила, както я виждам.
Kalifornia на теб съм ти запазила само подписа, да добавям ли и аватара?

P.S. Ева не я чакаме вече  Grinning

# 768
  • София
  • Мнения: 1 455
 Може да ме добавиш и мен   Wink

# 769
  • Мнения: 411
Не, аз съм само с подписа.  Peace

# 770
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
 Hug Тази игра ще пропусна.  Peace Малко съм в творчески застои Joy и имам нужда от почивка. Така че , ще си дам няколко месеца почивка. Wink Иначе темата е страхотна   bouquet

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 15:24 от Syn

# 771
  • Мнения: 150
Сърчицето ще се включи, но по-късно. Peace

# 772
  • Мнения: 796
mds, забравих да се покажа - така ще съм  Heart Eyes

# 773
  • Мнения: 6
И аз съм готова. Да си кажа официално, в случай, че mds ме е пропуснала Simple Smile

Evridika, много ми харесваш! Peace И на мен една от идеите ми беше за червената шапчица, но не намерих нищо, което да ми допадне.
През много варианти минах, тази тема се оказа по-трудна от колкото очаквах, поне за мен.

# 774
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз моята червена шапчица все я отлагах, все едно съм знаела, че ше има такава тема.  Mr. Green

# 775
  • Мнения: 150
Ммм, Kaya, любима фотосесия на Марион Heart Eyes

# 776
  • Мнения: 426
Момичета, страхотни сте! Разбрахме се Mds, да пусне общия пост, пък аз да броя, нямам никакво време тези дни. Надявам се, да няма трудности, пък ако не, ще помагате  Hug

ето ме за играта...реших да съчетая либими за мен нещица-Коледа, червено и птици  Heart Eyes

За малко щях да се цопна с Er и аз, като Маши  Heart Eyes

# 777
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх бе, Плами, защо ме караш да я разпознавам тая Close. Да я беше оставила малка Laughing

Акаша, Тейлър Суифт е това Peace

# 778
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Охх бе, Плами, защо ме караш да я разпознавам тая Close. Да я беше оставила малка Laughing

Акаша, Тейлър Суифт е това Peace

 Mr. Green Joy Joy Joy Абе да видиш,че е станала по-хубава бе  Mr. Green Joy Joy Joy Joy  Ей значи,що така я недолюбваш  Crossing Arms Joy Joy Joy Joy

# 779
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, не разбра ли досега, че не ги обичам сладникавите Joy. А и е една от дългата редица неподходящи приятелки на Джейки Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт