Грижи за косата - 90

  • 66 745
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 589
Веднъж в седмицата,понякога 2 пъти.
Препоръчайте някои хубави кристали за коса?

# 61
  • Мнения: 21 332
Косата ми стана супер  Hug
И аз мисля да я правя по-често в седмицата  Heart Eyes
Аз ползвам Митик ойл ,преди взимах едни кристали не помня марката,но не бях очарована.

# 62
  • Мнения: 372
Трябва да се внимава с честото правене на маслени бани, защото косата бързо може да се пренасити и ефектът се обръща.
Така бях направила със себе си преди време. Ентусиазмът на начинаещия - юруш на маслените бани!   Laughing
И както си ми е обемна косата, с плътен косъм, изведнъж като кьопна...   Shocked
Спрях маслата преди къпане и след 7-10 дни нещата си дойдоха на мястото.

Miss_Bingley, коприната на Чи е страхотен продукт като за начало. Попива чудесно, обвива прекрасно косъма, има и термо защита.   Peace

# 63
  • Мнения: 21 332
Feeling  Hug полезна информация ,според теб на колко време е добре да се правят такива бани ?

# 64
  • Мнения: 372
Веднъж седмично бих правила аз.
Разбира се, знаем колко индивидуално е всичко.  Wink

Отдавна не съм правила, защото пазя цвета(знаете, от нагряването, а и самите масла свалят от боята), но успешно ги заменям с Еластисайзър Е. и Реню С.

# 65
  • Мнения: 41
И аз веднъж пострадах от прехидратиране Mr. Green,с моята тънка коса,беше като залепена за скалпа,и изглеждаше мазна и беше много неприятно Crazy,костваше ми известни усилия след това докато я приведа в предишният и вид,+1 и от мен за коприната,нмого приятен продукт,както споменах по нагоре ползвам я почти две години и съм все така доволна,страхотен и икономичен продукт Peace

# 66
  • в.преслав
  • Мнения: 242
 И аз съм за коприната на Чи.Преди време си вземах шампоан,балсам и дълбокопочистващия на Макадамия.Доволна от всичките продукти.Иначе през останалото време мажа или с някое масло или си правя маската с тривитаминол.Вчера си правих арганова терапия.Фризьорката ми най-накрая си взе инфраред пресата.Така,че сега почвам с терапиите и да видим какъв ще е резултата.

# 67
  • Мнения: 21 332
Feeling , sweety благодаря ви,засега ще я правя и аз веднъж седмично  Peace

# 68
  • Мнения: 18 589
Трябва да се внимава с честото правене на маслени бани, защото косата бързо може да се пренасити и ефектът се обръща.
Така бях направила със себе си преди време. Ентусиазмът на начинаещия - юруш на маслените бани!   Laughing
И както си ми е обемна косата, с плътен косъм, изведнъж като кьопна...   Shocked
Спрях маслата преди къпане и след 7-10 дни нещата си дойдоха на мястото.

Miss_Bingley, коприната на Чи е страхотен продукт като за начало. Попива чудесно, обвива прекрасно косъма, има и термо защита.   Peace

Разбира се всичко прекалено не идва на хубаво. Не трябва да се прекалява с нищо.Ще си харесам някакви кристали да си взема още не съм решила какви.Ще разгледам Simple Smile

# 69
  • Мнения: 21 332
А коя марка зехтин ползвате ?  Thinking

# 70
  • Мнения: 18 589
Аз мисля,че съм я казвала-Монини,италианска марка е.От Пикадили си го купих-500 мл. 10 лв някъде беше.Доволна съм!Важно е да пише на бутилката EXTRA VIRGIN Simple Smile

# 71
  • Мнения: 21 332
Аз мисля,че съм я казвала-Монини,италианска марка е.От Пикадили си го купих-500 мл. 10 лв някъде беше.Доволна съм!Важно е да пише на бутилката EXTRA VIRGIN Simple Smile
Благодаря,е значи съм уцелила  Grinning

# 72
  • Мнения: 3 421
с други не става ли? Защо точно Extra virgin  ?

# 73
  • Мнения: X
с други не става ли? Защо точно Extra virgin  ?
Най-добре е да бъде Върджин. Това означава,че е изцяло натурален , получен само с механични средства (без химикали),запазвайки всичките му полезни вещества.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 237
Извинявам се, но кое е
Еластисайзър Е. и Реню С.

ако е удобно  линкове Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт