Любители на Котки Тема 68

  • 40 357
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 027
Lei@ Cry Cry мн ми стана тъжно за Шери, мн я харесвах и като прочетох, се разплаках. Да почива в мир милата трицветна бубичка Sad Прегръдки
treisy, леле мале  Sad голям ужас сте преживели... Треперех от напрежение, притеснение и болка, докато четях... направо го преживях с вас ooooh! Важното е, че всичко е наред вече! Нагуш за малка сладка Пикълс от нас! ( мн е сладичка на снимкитеееееееее)

Дидитка, gerche, напълних си душата с тези клипчета и сладки пухове
бялата седяща принцеса и Суши са страхотни  Heart Eyes

pisenxeto, Меги и Тони са много готини  Heart Eyes
Palia, мн са яки тези пухове  Heart Eyes

# 46
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Трейси, радвам се, че Пикълс е добре! Hug С бебетата сме тъй, напрегнати. Laughing
Женя иска всичко да налапа-продължавам да ѝ вадя от устата боклуци. Twisted Evil Едно кончЕ да види на земята и веднага го поглъща-все едно е прахосмукачка.

Много са ми милички всичките пухчета! Heart Eyes

Малко за характера на моите да ви кажа. Laughing Женя става все по- добричка. Heart Eyes Гальовна е, ревнува малко от Мила, само целува и вече сме забравили как ни кълвеше пръстите. Laughing

Мила е малка бандитка. Два пъти да я помилваш и вади зъбите, но не злобно- играе си. Разхвърля гранулите, реве, ако Женя се покрие за малко и започва да я търси. А, и много обича да прави акробатики баш в тоалетната-съответно разхвърля бентото. Тя е гласът на дуета-Женя още няма глас, едва се чува. Crazy

Моят се шегува, че за да се уравновеси и Миличка, трябва да ѝ вземем котка. Laughing

Ми тъй де-всяка котка да си има котка. Laughing Laughing
Скрит текст:

Един линк за хората с котки, планиращи бебе, и токсоплазмозата

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 23:04 от Стейси Грей

# 47
  • Мнения: 4 785
Минавам набързо първо, за да ви благодаря за подкрепата за пореден път  Hug И второ, за да ви кажа, че Пикълс е 100% добре  Heart Eyes Не спря да прави бели, ние пък не спряхме да я мляскаме, та така... главата ми ще се пръсне и отиваме да почиваме, че както беше страхотна съботна сутрин, така следобедът беше доста кофти, за щастие всичко е наред  Peace

# 48
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Герче,    bouquet, падна ми сърце на място.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Дойде време и за данък "Сънчо"! Mr. Green




Някой се е уредил с пухкава възглавница. Grinning


# 50
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Ей така го разбирам живота - 4 страници платени данъци и такси! Crazy Даже ДДС мярнах някъде! Joy Чувствам се като данъчен след ревизия -  Wine Glass , чак надрусан. Joy

Мис Нели, благодаря за новата тема!  bouquet
От името на внучетата благодаря за това че сме котета  Wink на броя Blush. Майка им горката я опнаха да работи извънредно (и безплатно), та едва ли изобщо е надничала в темата. Confused Cry
За компенсация плащам данък в троен размер.  Flutter
Инспекция преди отоплителния сезон
Стига да е на слънце и така можем да спим
Тясно и уморително е, я по-добре така по-надолу

Искам да нагушкам и настискам всички пухчовци и пухкавелки!  love001  Няма да изброявам поименно, за да не ми се изплъзне някой  Winksmile3508

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Отдавна не съм се включвала, здравейте на всички  Hug
Ето го вече порасналия Бамби  Heart Eyes Изключително див е, хапе и драска наред  Grinning Много е игрив.

# 52
  • Мнения: 4 116
Бамби, леле, какъв сладък пух!  Да му изям ушичките!
професорке, а на туй рижавото дЯти, плащате ли му извънреден труд? Като гледам как се мори на стълбата, бая висок хонорар му дължите  hahaha
Стейси Грей  Hug  Данък Сънчо е най- сладък!

# 53
  • Мнения: 154
Добро утро момичета и на прекрасните ви пухчовци, също
Нагледах се на красиви, пухести и сладки котета  Heart Eyes
Лея, много съжалявам за загубата. Толкова е тъжно, когато се случи нещо такова. Ние живеем на доста оживена улица и през годините доста от котетата ни, които отглеждаме на двора отиват под гумите на някоя кола  Cry Но такава им е природата, вечно тичащи, любопитни...
Танче, Мъро наистина изглежда елегантен на тази снимка и когато каза, че всъщност е доста внушителен се сетих за една картинка за профилите във фейса с една котка, на която първо и е снимана само главата, една такава хубава, а после е дадена снимка в цял ръст на една огромна котана  Laughing Сега не намирам картинката, но сигурно повечето се сещат.
Treisy, това което сте преживели е ужасно и дано повече не се повтаря! Добре, че лошото се е разминало и сте останали само с уплахата  Hug
Нашата Миси вече се чувства съвсем като у дома си, но все още не могат да се сближат с другата котка. Ще трябва да мине повече време, а и тя Магдалена си има доста особен характер. Тази котка е толкова независима и изобщо не обича да я галят, да я гушкат. В много редки случаи, когато е на кеф позволява да я помилваш, иначе веднага вади ноктите и зъбите. Днес ще и направя и на нея снимка да ви я покажа.
А ето я и Мисито от вчерашния следобеден сън

Хубава неделя на всички!

# 54
  • Мнения: 637
Здравейте!
Радвам се, че намерих тема, по въпроса който от няколко дни е на дневен ред в къщи  Whistling
От пет дни си имаме коте - кръстихме го Пухчо, понеже е рошав като тигърче.
Обаче - дали е Пухчо или Пухла  Laughing Laughing Laughing
Гледаме по сайтове как да го познаем, но.... ще го водим на лекар, та тогава дано разберем Simple Smile
Иначе е кротък, все гледа да се сгуши в тебе, да мърка, да се гали и да заспи.
Щерката не спира да го мачка, а аз - не спирам да пера и чистя след него. Свършва си работата в тоалетната, ама когато му изнася. Иначе пръцка и лечко се подрисква  Sick
Не знам нормално ли е ? Някой да е имал проблем ?
Даваме гранули на разбойника, като възраст - около три месеца.

# 55
  • Мнения: 1 708
От интернет Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 229
На страхотни котки се нагледах!! Heart Eyes

Понеже видях, че говорите за накрайниците за нокти в предната тема, а и аз бях питала преди - в крайна сметка купих - http://zoomagazin.eu/bg/kategorii/nakrajnitsi-za-nokti-16864/nai … prozratshni-21444

Слагат се лесно, доволна съм от ефекта, но след 3 седмици и половина са доста изтъркани и май скоро ще трябват нови, въпреки че няма как да се махнат та явно ще чакаме да паднат.  newsm78

А и задните лапи са доста по-сложни, предполагам понеже ноктите не се прибират съвсем като на предните, моята котка доста им се дразнеше и няколко пъти трябваше да дозалепяме някой, много ги дърпаше. Но с предните - никакви проблеми!


Да се запиша да не ви изтърва  Peace с една снимка на седящата принцеса  Heart Eyes

treisy Радвам се,че всичко е минало добре.Като беше малка Сънито така беше скочила от масата,че докторът се съмняваше за разкъсани мускули  ooooh! За щастие както при вас всичко мина без последствия

Красавица.  Heart Eyes Каква порода е?

Между другото, ходих на изложбата в Музея земята и хората и много ми хареса, страхотно красиви котки видях (освен безкосместите, а имаше доста такива  Crazy)! Някои можеше да се галят, повечето сигурно бяха упоени, но имаше и много игриви котенца, всички си тръгнаха с безплатни мостри на РК.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 17 546
Данък - свирепа, с розови очи и спяща котка. Laughing

Скрит текст:


Както и обичайното и място за спане вечер.

# 58
  • София
  • Мнения: 227
Grumрy Принцесата е малко мешана скара  Blush
Това е майка й
Скрит текст:

порода турски ван,а бащата е персиец

Ето и данъка   Mr. Green

# 59
  • UK
  • Мнения: 2 838
 Здравейте!
 Отдавна не съм надничлал в темата.
 Надявам се да има кой да ми помогне.
 Другият месец се местим в Лондон, цялото семейство барабар с котка. Дали може да ми кажете какви документи и имунизации са ми нужни.

Общи условия

Активация на акаунт