Любители на Котки Тема 68

  • 40 388
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 027
Добро утро, приятелиии! Hug Обичам съботните сутриниии Satisfied
едно музикално съботно поздравче - Честита ни нова тема! MissNellie   bouquet Много ми харесват тези мини клипчета,които слагаш на темите- мн сладурски са Simple Smile
Котето на броя- Сър Томас е нечовешки (може би,защото е котарак) готин  Crazy Heart Eyes ( имаме си и кученце на брояяяя Hug
Танче, ама прекрасен ви е десния профил Heart Eyes Много е красив Мъро
Дидитка, тази мекичката Богданкаааа... Crazy напраавоооо... Crazy Честит нов диван! Дано красавицата е благосклонна към вас и ви позволява да го ползвате и вие Laughing
br, да намачкаш любимият зет Simple Smile  Hug
Стейси Грей, прави фотосесия днес Simple Smile те са толкова сладки- каква ти по-готина снимка... Simple Smile
Ivonchе, целувки за това бонбонесто муцунчеее....Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
палечка, пак гледах клипчето на сладкото пухче с удоволствие  Heart Eyes
kiara69, красотичка малка Heart Eyes Ще се спогодят или поне ще свикнат с присъствието на другата... просто трябва време:)
amor, прекрасни са ти котчиците! Heart Eyes
професорката ми любима Hug ( и аз държа мн на правописа/пунктуацията, но понякога мисълта ми тече по-бързо, отколкото се движат ръцете и се получават недотам правилни неща:)) )
Фея, Hug да ти кажа- и мен ще ме умори тази Моли hahaha
Тедииии, мн якичка бухтичка е Сушкатааа  Heart Eyes Hug Приятно гости!
прегръдки на всички любими муцуни, неплатили данък, но все пак записали се Hug

Данък- сутрешен тоалет

# 16
  • Мнения: 4 785
Ето я и Пики-Уики, a.k.a Пикълс  Mr. Green), мислех че имам повече снимки, но тъй като не стои и миг мирна, всичко е размазано  ooooh!

   

Вашите поне имат някакъв тоалет... Пикълс е голяма мърличка (и затова постоянно сухият шампоан ѝ е на дневен ред, често се налага и баня), отдавам го на това, че не е имало кой да ѝ покаже как става. Доста котешки неща ѝ липсват - грам усет няма за лов например, това как да се крие, тихо да отида до "плячката" и изненадващо да я нападне - всичко, което съм наблюдавала в предните ми котки, тц... Хвърля се директно и от място хаххаха, нищо нямаше да може да хване миличката. Явно нас ни приема за родители и от нас се учи, та... Иначе любимо ми е като си настъпи красотите в тоалетната, просто.... и така си ходи! Хич ѝ не е! Е това съвсем ме довършва - то не е котка това дивото  Simple Smile

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
Ииии Фея, предлагам да кръстите котката Пуйка.
hahaha Пуйка е жестоко име за котка. Обичам леки гаври и като нищо би се възползвала от такова предложение в ситуацията на Фея  hahaha Обаче като не ми дават домашните, особено голямото дете, да правя каквото си искам, ей на, котката ни се казва Маша Лукреция. Като я водя по ветеринари, на хората им е ужасно смешно, като я записват в картоните си  hahaha

Кастрираната Маша е съвсем възстановена, вече никакъв чатлак не дава, че й се е случвало нещо. Търчи и се катери като бясна. Успя да извади частично най-горния конец и отрязах стърчащия край,  иначе не ги пипам, както ми казаха. Други хора от Пловдив ако са ползвали ветеринарната клиника на ул. "Сергей Румянцев" и ако са доволни, може би си струва да се сложи в белия списък? Аз останах доволна, но само от едно животно не мога да съм обективна.

Новият щам на котешката чума е лоша новина. Котката ни Ангелина изкара преди няколко години чума и едва я спасиха...  Rolling Eyes много неприятна болест е, а щом и неизлизаща котка може да се зарази пък, съвсем зле. Дали може да се изкара новия щам, ако е каран стария?

Обичам снимки на Богданка, много фотогенична котка е! Дупето на Суши видимо е пораснало  Mr. Green Пикълс си е изгубила бебешката физиономия и се превръща в тийнкотчица  Laughing Моли какъв дълъг език има  Grinning много обичам неочакваните дължини, до които им се разтяга езикът  hahaha и добре дошла на kiara69!

# 18
  • Мнения: 154
 Hug на всички писани!
Пикълс много е пораснала, това с котешкия тоалет май си е до котка.Сони беше на 10 дена, като го прибрах и от съвсем крехка възраст се грижи за тоалета си. Бекс беше на повече от месец, когато дойде у нас, но до скоро си беше мърльо(на него съм му мила дупето, сигурно повече от на децата  Laughing).
Ето ги моите хулигани

# 19
  • Мнения: 4 785
Герче, страшни сладурковци са!

А и на всички други котките, много ми се мачкат  Crazy

Аз предложих на мъжът ми да я оближе няколко пъти, за да ѝ покаже как става, ма нещо не се навива  Mr. Green Иначе към момента е наказана (не че ѝ пука), направо понякога е адски нагла - хвана се за кожата на дивана, започна да ни гледа и като я забелязахме се спусна бааааааавно и раздиращо до долу, после естествено хукна да бяга, ние пък ѝ тръшнахме врата зад мръсното дупе  Crossing Arms Мислехме довечера да я водим до наще, ама няма пък - да си кеси в нас  baby_neutral

# 20
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 266
...хвана се за кожата на дивана, започна да ни гледа и като я забелязахме се спусна бааааааавно и раздиращо до долу, после естествено хукна да бяга, ...

Това поведение винаги ме е разсмивало.

# 21
  • Мнения: 4 785
...хвана се за кожата на дивана, започна да ни гледа и като я забелязахме се спусна бааааааавно и раздиращо до долу, после естествено хукна да бяга, ...

Това поведение винаги ме е разсмивало.


Абе смешно е... ама не и на собствениците на дивана  Confused Макар че много добре знаем, че не го прави нарочно и изобщо главата ѝ не разбира кво пък толкова прави, сега е в най-лудата си възраст. Точно това обсъждахме колко е ужасно да те бие агресия към всичко мърдащо  Mr. Green Тя в момента руши оттатък, бута някакви неща, бие си заека, изобщо не ѝ дреме, че не е при нас. Иначе започва да мяука, така че ефект от "наказанието" ни = 0  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 17 546
Благодаря за новата тема, Мис Нели! Heart Eyes Hug

На работа съм в момента и данък тези дни, но снимките, които сте показали направо ме разтопиха!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Богданка сякаш ще ми проговори през монитора. Прелестна е и съм пристрастна, защото прилича на наш Василчо. Heart Eyes
Сушка излъчва просто умност, а Мъро е някакъв благороден такъв...  Simple Smile
Точно като Бу я видях Пикличка. Пораснала е, treisy. Няма вече хитроватото бебешко изражение. Ех, растат си децата. Laughing
Коте на броя Том - много важен и наперен! Grinning
Моли вади език като на Джийн Симънс Joy
Красиви са всичките ни пухенца! Сигурно забравям нечие име, но ми е трудно да ги запомня Blush , все пак отскоро сме пак тук. Grinning Hug

Аз и Атти с нейния Анди не виждам още от предишната тема. Thinking

# 23
  • Мнения: 1 709
Здравейте и от мен в новата тема!

Наистина Шуши и Пикълс са доста пораснали  Hug
А това за по-нестандартните имена на котки ме подсети за една котка, кръстена Кольо. Нищо лошо в името, но после разбрали, че е женска и пак оставили същото име  Simple Smile .

Плащам данък с няколко дебели котаци. Малко предистория обаче - живеят в двора на баба ми, баща ми се грижи за тях, не са останали гладни и целия двор е техен. Общо са четири, но съм изхващала да снимам само трите.

Тази е голяма глезла и издава интересни звуци.





Тук спинкат баба и внуче или майка и дете. Не мога да ги различа.

# 24
  • Мнения: 154
treisy, мен ме е срам да си покажа столовете, скоро ще ги претапицирам и не знам как ще се разберем с котараците. В коридора бях с тапети, които бяха станали на реснички, сега боядисах и сложих драскалка на мястото, където беше най раздрано.Бекс като е гладен, ходи в детската и сваля по малко тапет и ме гледа нагло  Twisted Evil или ходи да драска по телевизора, дивака му с дивак.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
А това за по-нестандартните имена на котки ме подсети за една котка, кръстена Кольо. Нищо лошо в името, но после разбрали, че е женска и пак оставили същото име  Simple Smile .
Аз разказвах тук в темата за една предишна наша котка, дете на голямата ми котешка любов. Та котето се роди чисто бяло с черно петно на главата. Кръстихме го Горбачов заради петното (пола го знаехме от раждането още, никога не съм имала проблем да различа мъжко от женско). Котето порасна, а петното взе, че изчезна Laughing и си остана чисто бяла полуперсийка. Преди да я кастрираме, роди няколко пъти и винаги беше интересно да съобщим новината "Горбачов роди!"
Доживя до старост тази котка, преди няколко години се спомина.

# 26
  • Мнения: 1 826
Здравейте!
Много хубава темичка със страхотни снимки сте заформили!  Hug
Много ми хареса Суши-пак играе с плетивата  Laughing ,доста е пораснала!
Честито нов диван на Богданка-да го пази  Wink
а колко пухчовци за намачкване видях  Heart Eyes Hug Hug да ви са живи,здрави и палави  Laughing
Аз да ви се оплача от нашата котка  Confused днес се изпика в стаята на пода,въпреки,че тоалетната й е вътре в стаята  ooooh!
Не знам защо го направи. Ето я -Меги

А ето я и малката Тони-тя е на свобода по двора,лудее си и си има приятелчета за игра  Laughing ,дано успея някой ден да ги снимам заедно.

Скрит текст:
снимах е от терасата и не е много качествена снимката

# 27
  • София
  • Мнения: 13 227
Обожавам новите теми, особено ако записващите се не пестят време и средства и показват прелестните си любимци! Прегръдки на всички!  Hug

Писенцето, домашната ти аристократка е красавица, но придворната ѝ дама ми взе акъла  Shocked:

А ето я и малката Тони-тя е на свобода по двора,лудее си и си има приятелчета за игра  Laughing ,дано успея някой ден да ги снимам заедно.

Има невероятна шарка! И без това често минавам през Асеновград, не се чуди ако ти изчезне.  Wink

Благодаря на всички за комплиментите за Мъро! Много ме впечатли това:

този Мъро е прекрасен, един такъв елегантен  Heart Eyes
  hahaha

Добре, че си нова и не си виждала останалите му снимки, та и Мъро доживя някой да нарече "грациозната" му 6-килограмова осанка елегантна.  Laughing



# 28
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте!
Да си жива и здрава Мис Нели!
Ех,  как бързо мина нашата тема, не успяхме да се изявим кой знае колко.
Да е честито на Евче и Томас!
Аз ще откарам в Пловдив до към сряда. Онзиден се чух с дичата по телефона. Батю ги дразнеше с кюфте, че да се навият да ми поговорят.  Grinning
Писанчо естествено направил голямата беля вътре, никакви инструкции не чува мъжо и хак му, чистил без време. Маша мъкнела плъх след плъх, всеки ден и вече яко погнусила брата да ги чисти.
Днес на оживено кръстовище видях куче да пресича мирно и кротко, оглеждайки се на зелен светофар и младеж да притичва като безумец на червен.
Бандата от гюмовете се изпокри, може би заради липсата на слънце и превалелия дъждец. Отделни членове се навъртат и чакат почерпка, но...хляб и тестени не щат да близнат. Въобще като цяло са много претенциозни на храна. Желко поне от 4-5 дни не съм го виждала. Никой не дава да го докоснеш, много са плашливи и в същото време идват доста близо , за да те провокират да им дадеш нещо за ядени. Ококорени и мърляви просячета.  Душички сладки!
Преди обед направих дълга обиколка на квартала - пълен е с огромни котураци, не само около блоковете. Този път зяпах и по терасите и видях впечатляващи екземпляри.
За първи път на живо видях момиченце да разхожда котка на каишка. Беше бяла с дребни черни петънца. Весело подскачаше и си играеше с листата в градинката. Неудобно ми се видя да закачам детето, имаше и възрастни хора с него и само се порадвах отдалече на картинката. Досрамя ме и да ги снимам.

пп. Снимки ще кача като се прибера в къщи. Поздрави на всички, обичам дичата ви!  Heart Eyes Hug

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 14:18 от ИКСИ

# 29
  • Мнения: 47
Здравейте!
Сега се върнахме от изложбата. Ами да ви кажа не съм особено впечатлена..но поне се нарадвах на британците  Heart Eyes Мнооого красиви, Bullgary участваха.
Между другото ако някой се надява да види персийските котки ще си остане с надеждата. Дръпнали са им завесите, за да не се плашат. Има само една красавица.
Има също много сибирски маци  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт