Болнички да няма вече, здраво да е ЯНУАРСКОТО човече! (44)

  • 33 243
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Новини от Вико и Еления!!!!

Операцията е била днес около 11 часа. Минала е добре, но малкия е излязал доста трудно от упойката. Sad Изплашен е и цял ден се гушка в мама. Еления се надява в понеделник някъде да ги изпишат.
Дано Вико се възстановява добре и не ги държат повече в болницата! Praynig Praynig Praynig

# 676
  • Мнения: 183
  Praynig  Hug fingerscrossed -бързо да се възстановява Вики и да се прибират в къщи.

И аз съм любопитна Буби дали е в къщи или залозите ще се окажат верни  Laughing

# 677
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Снежи! Да е здравичка и късметлийка. Аз и Ти, весел празник   bouquet

Дано Викчо скоро се прибере у дома здравичък  Praynig

Елч, честит рожден ден и на ТМ. Да те слуша!
И моят брат е роден днес. Като бяхме малки много го заяждах с един откъс от "Дърво без корен" на Хайтов. При него върви, защото имената съвпадат. Дядото разказва за внучето "Не го кръстиха Игнат, да не му викат Гатьо, ами му туриха ново име, купешко - Красимир"  Laughing

Вчера ходихме на тържество с Дядо Коледа. Дария му изпя третия ред от "Хей ръчички"  Grinning С първите два загряваше, измрънка ги под нос, третия го изкрещя, а Дядо Коледа довърши песничката. Тя седна при Снежанка, не го искаше него, но не я беше страх. Нейният подарък се случи на дъното на чувала и на всяко дете, което той извикваше, тя му крещеше "Дай и на Дарка"

# 678
  • Мнения: 93
Привет мамита,

само драскам два реда, ей така да не ме забравите, че време не ми остава. Ей сега дето ще имам един-два часа на спокойствие  bowuu

Стискам палчета на Вико и Еления бързо да минава и да се забравя  Hug Praynig

Буби и Пепинка мисля ви и двете, чакаме здрави бебчета скоро-скоро  smile3541

Дейзи много яко и за Дарка и за Игнат  Joy

много искам да пиша, ли пиша, обаче сили нямам! целувки на всички

# 679
  • Мнения: 205
Ох, бързо да се оправя Викчо и за Бъдни вечер да са си вкъщи Praynig

# 680
  • Мнения: 539
Момичета, благодаря на всички ви за поздравите. Малката ми разкошка още е в еуфория!  newsm68  ura dazzler1
Търчи и разправя "Ежи има джуджиджен!" (Снежи има рожден ден), "Ежи ходи на гадинка" "Има тольта и фещички"...  "Имам нови даки (обувки)"...
Абе, не млъква просто.
Наистина днес я водихме да разгледа градината. Joy
Влязохме тримата с баща й в групата да я снимаме с тортата и децата, ама се оказа, че няма кой да ни даде огънче за свещичката... Както и да е, тя и без това се страхува да духа.  Mr. Green
Разбрахме се утре да я оставим за около час. Да видим как ще е.
Ама то мноооооооооого документация, много нещо!

tuty1, невероятна тортичка! А и белия букет...  Heart Eyes
btw ММ пак забрави цветята. Sad
Бубиииииии, хайде казвай, какво става - останаха по-малко от 40 мин. до времето, в което се роди мъничкото ми съкровище! Сега чакаме и твоето ... А снежно бялото мече е страхотно!
Зая, Еми, много сладки картинки! Толкова им се радвам, много съм щастлива за моето бебче и благодаря, че не ни забравихте, напротив - много ни зарадвахте!
Благодаря за чудесните пожелания на Адис, vall_t, bubeto_d, lyuba84,
dimara, Дейзи-... - дано не пропускам някого, обичам ви всичките Heart Eyes Hug Heart Eyes

Мноооого се радвам, че операцията на Викчо е минала добре, това с упойката се случва, може да са предозирали малко. Важното е, че сега е добре, още доста ще се погушкате, Еления. Геройче ни е той!

Тревогаааа!

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 01:48 от Az i ti

# 681
  • Мнения: 31
Момичета,днес bubi_barabata роди нормално своя син Димитър в 13.45 ч. 47 см,2.270кг.Митето е голям красавец .Мама  е добре

цитат от проблеmна бреmmеност

Да и е жив и здрав! Такmо радост за празниците!

Весели празници ня вси4ки!

# 682
  • Мнения: 509
Айдееее бубииии да ти е живо и здраво детенцето. Нека расте здраво и щастливо момченце  bouquet

# 683
  • Мнения: 539
Връщам се с хиляди планове, ама си имаме вече голяма новина!!!

Добре дошло на новото астрално близначе на Снежи, Лъч и Краси (братчето на Дейзи)!
Буби, честито ти синче! (много се надявах да се роди точно днес!  Wink)
Да е здрав и усмихнат малкият Митко!
Мноооого да ви радват, да ви изпълват с гордост двамата със Зори!  Hug
, ,

Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 23:40 от Az i ti

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Йееее много хубави новини днес newsm44
Буби честито ти синче Heart EyesДа расте много усмихнат и щастлив!
Много се радвам за Викчо,мама се е измъчила доста SadДано лекарите са си свършили отлично работата и малкият се възстанови скорострелно!

# 685
  • Мнения: 539
Въпреки всичко, не мога да пропусна почерпката - толкова време се подготвях  Mr. Green
Скрит текст:



Малко разхвърляно се получи, ама като ви е малка масата... и сънлив сервитьора  Mr. Green

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 01:56 от Az i ti

# 686
  • София
  • Мнения: 311
Буби, честито! Да ви е жив и здрав бебо и много да ви радва!

Много прегръдки за Викчо и майка му, бързо да забравят премеждието и никога повече да не преживяват такива стресове!

Аз и ти, ехааа... Размечтах се:)

# 687
  • Мнения: 295
Буби,честита рожба!  bouquetНека животът го дари със здраве,щастие и късмет!
Щастливо и усмихнато детство на Снежи!
Хармония и поводи за радост на Лъч!
Юначе е Вики....радвам се искрено за добрите новини.Бързо възстановяване!

# 688
  • Мнения: 539
Бубе, тази специалност къде мислиш да я учиш?
Елч, честит рожденик, много да се обичате, още сладурчета да си народите!
Честит имен ден на Искрен!

Утре (днес по-късно), когато се добера до компа, ще ви разправям за нашата тревога от преди няколко часа...  Joy hahaha Joy

П.П. Няма печалби по залаганията за Митето на Буби - просто всички улучиха датата!  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 1
Честито , Буби !!  Hug  Прекрасен подарък за празниците си имате  Heart Eyes
Искам да поздравя и всички , които пропуснах - извинете ме !  Embarassed От здраве да не се оттървате! Laughing
Еления  Praynig Дано не ви се случват повече такива неща

Общи условия

Активация на акаунт