АФК-ЕЙ~174~ Ние не виждаме нещата, каквито са те.Виждаме нещата, каквито сме ние

  • 52 244
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
Наде, разбира се. Благодаря , че сподели позиция. Hug

Аз не разбрах как точно попаднах в нечий спор, знаете, че обичам да споря, ама когато има ясна тема и дискусия по нея, преди всичко с уважение. Споделих само своето мнение в случая, при това оставяйки периметър и за различното. Поне такова бе намерението ми. Peace
Ако с нещо съм обидила някого лично в мой пост, моля, нека да ми каже как и с какво и съм готова да се извиня. Hug
Ако съм отнела правото на някой, моля, отново съм готова да поискам извинение, защото никога не е била това целта ми. Предполагам, че ме опознахте като начин на мислене и писане, пиша от няколко месеца в темата.
Но да подмина нещо което ми прави впечатление, не, не мога, заемам позиция, не заради това кой я е споделил, а заради същността й.
В случая Миранда просто сподели мнение, жалко, че ни напуска, надявам се да размисли. Hug

Марги  Hug
Благодаря за подкрепата! Не знам защо се получава така! Уважавам всеки, който пише, но понякога усещам, че не за всички е така! Има хора, които са склонни да се държат грубо без основание, за да защитят някого или за да се харесат на друг (според мен)! Не мисля, че това е важно! Искам да се извиня на Вили специално! Когато видях, че Вили пуска темата си помислих, че няма да е проблем да си напиша мнението за пробладаващите снимки, без да искам да обиждам някого и без Вили да се засегне, смятайки я за широкоскроена мадама! Съжалявам! Явно не съм преценила ситуацията!

# 61
  • Мнения: 21 201
Лелееее, като се сетя какъв празник беше в темата когато се ожениха. Толкова се бяхме намъчили, че летяхме в небесата от щастие заедно с ФЕмир. Това беше незабравим за всички ни момент, искахме и вярвахме, че щом са женени, ще се справят с всичко, но не би, станахме свидетели на ужасяващи #Crazyдействия и случки след това. ooooh!
П.П. Друго, което искам да отбележа е, че не се чувствам предателка и тем подобни епитети на ФЕмир, това, че харесвам Гюнеш и Емир сега и в този момент на сериала, защото го приемам като нов, не ме прави по-малко ФЕмирка от тези, които не искат и не харесват никоя жена до него.


От фейса.

Последна редакция: нд, 18 ное 2012, 19:31 от Neidjal

# 62
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

  bouquet  bouquet  bouquet Красота! Heart Eyes Незабравим ФЕмирски момент... Cry

# 63
  • Мнения: 599
Мисля, че да се наричат всички, които харесват Емир и Гюнеш/Джан като двойка - фурнаджийски лопати е много селско и грубо. Мое мнение! Но всеки има право да се изказва както си иска, нали така!? Все пак това е един филм, който да ни забавлява! Ако на някой не му харесва, че Емир се влюбва - да не гледа, а не да ни обижда! Моля Ви не се страхувайте да се защитите от грозните думи! Това е най-лошото! Страхът! Всеки има право да отстоява себе си! Бъдете по-смели!

# 64
  • Мнения: 6 105
Наде,сещам се наистина каква еуфория и радост беше тогава.До последно се надявах,но си мислех,че накрая нещо ще се обърка.Радвам се,че не съм била права тогава(за сватбата) и се ожениха.

Ех какво черпене,какви прегръдки,какви костюми се показваха за сватбата.Хубави и незабравими времена Simple Smile

Любим Фемирски момент  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 21 201
Мисля, че да се наричат всички, които харесват Емир и Гюнеш/Джан като двойка - фурнаджийски лопати е много селско и грубо. Мое мнение! Но всеки има право да се изказва както си иска, нали така!? Все пак това е един филм, който да ни забавлява! Ако на някой не му харесва, че Емир се влюбва - да не гледа, а не да ни обижда! Моля Ви не се страхувайте да се защитите от грозните думи! Това е най-лошото! Страхът! Всеки има право да отстоява себе си! Бъдете по-смели!
Миранда, Hug нали се приключи вече с това кой, какво, защо!?
Ето, направих го в предходния си пост, изразих ясната си позиция но по начин, че да не пламне отново искрата на раздора, че съм ФЕмирка, но това не ми пречи да гледам и да харесвам сезона и никой и нищо не застрашава ФЕмирския ми спомен жив.

# 66
  • Мнения: 599
Мисля, че да се наричат всички, които харесват Емир и Гюнеш/Джан като двойка - фурнаджийски лопати е много селско и грубо. Мое мнение! Но всеки има право да се изказва както си иска, нали така!? Все пак това е един филм, който да ни забавлява! Ако на някой не му харесва, че Емир се влюбва - да не гледа, а не да ни обижда! Моля Ви не се страхувайте да се защитите от грозните думи! Това е най-лошото! Страхът! Всеки има право да отстоява себе си! Бъдете по-смели!
Миранда, Hug нали се приключи вече с това кой, какво, защо!?
Ето, направих го в предходния си пост, изразих ясната си позиция но по начин, че да не пламне отново искрата на раздора, че съм ФЕмирка, но това не ми пречи да гледам и да харесвам сезона и никой и нищо не застрашава ФЕмирския ми спомен жив.
Наде, коментарът ми не беше към теб!  Hug
Твоята позиция я разбрах! Спирам да драскам и аз, че сама ще се изгоня!  Joy
Не бях отговорила на онзи хаплив коментар и затова писах сега!  Peace
Спирам  Sick

# 67
  • Мнения: 21 201
Мисля, че да се наричат всички, които харесват Емир и Гюнеш/Джан като двойка - фурнаджийски лопати е много селско и грубо. Мое мнение! Но всеки има право да се изказва както си иска, нали така!? Все пак това е един филм, който да ни забавлява! Ако на някой не му харесва, че Емир се влюбва - да не гледа, а не да ни обижда! Моля Ви не се страхувайте да се защитите от грозните думи! Това е най-лошото! Страхът! Всеки има право да отстоява себе си! Бъдете по-смели!
Миранда, Hug нали се приключи вече с това кой, какво, защо!?
Ето, направих го в предходния си пост, изразих ясната си позиция но по начин, че да не пламне отново искрата на раздора, че съм ФЕмирка, но това не ми пречи да гледам и да харесвам сезона и никой и нищо не застрашава ФЕмирския ми спомен жив.
Наде, коментарът ми не беше към теб!  Hug
Твоята позиция я разбрах! Спирам да драскам и аз, че сама ще се изгоня!  Joy
Не бях отговорила на онзи хаплив коментар и затова писах сега!  Peace
Спирам  Sick
Hug
От почти двугодишното ми пребиваване в темата, се научих, че понякога е по-добре да подминеш нечий пост, отколкото да се чувстваш длъжна да му отговориш, защото започването на спор е в кърпа вързан. Joy
Между другото, във фейса видях, че Емир и Гюнеш също имат своя страница с фенове.

# 68
  • Мнения: 1 786
Момичета, стига сте се карали за глупости! Кой какво писал, как го казал и какво мислел. Както в реалния живот, когато някой Ви дразни не му обръщате внимание, така направете и тук, ако нечии коментари Ви дразнят не ги четете. Моля, не намесвайте и другите в безмислени спорове. Тук не сме на бойното поле - няма наши и ваши. Всеки пише каквото мисли и всеки отговаря по аналогичен начин. Кой какъв е, си е негова работа. Заради това спорим и говорим, за да черпим познание и да си разширяваме кръгозора.
"Стиснете" си ръцете и не забравяйте, че темата е за това да си изкавме мнението за сериала и темите свързани с него, а не да се квалифицираме.  Peace

# 69
  • Мнения: 8 596
Здравейте. Hug Hug Hug

Вили,  Hug  благодаря за хубава темичка.   bouquet

Систър,  Heart Eyes  честит рожден ден.  newsm51  Много здраве, късмет и любов.  bouquet

# 70
  • Мнения: 659
Наде,  Hug
Явно си гледала вече превода, защото доста изчерпателно обясняваш моменти от епизода. Аз си го оставих за късните часове. Много се доближават мненията ни за героите. Описвайки всеки един от тях в предната тема, непростимо пропуснах обичният ни Емир. Емир вече с пълна сила навлиза в реалния живот и най-важното има изгледи да изживее нова и хубава любов. Той ни показа едно изключително топло отношение към Джан, с което мен поне ме увери, че ще бъдат истински приятели. И на мен ми хареса последната сцена с Гюнеш, а и това преследване от негова страна, напомня за онези моменти с Фериа.
Мили фемирки,  Hug Hug Hug
Не се включих в тези на моменти много резки дискусии, а и не се обидих на това за фурнаджийските лопати, защото не искам да се натоварвам излишно в и без това не много лесният ни реален живот. Признавам си, че минавах през тези постове по, така наречената диагонална система на четене. Усещам, че нещата вървят към  Peace Peace Peace.
Хубава вечер, Рали 2  Simple Smile Heart Eyes  bouquet

# 71
  • Мнения: 659
Ето и с Киара казахме почти едно и също нещо и предложихме мир!!!
Киара  Hug Hug Hug
Рали 2

# 72
  • Мнения: 1 786
Ето и с Киара казахме почти едно и също нещо и предложихме мир!!!
Киара  Hug Hug Hug
Рали 2
Рали2  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 599
Киара, Рали 2 сладурки сте!  Hug

# 74
  • Мнения: 1 306
Моята красива мини сестричка има рожден ден и ще се възползвам от възможността и тук да и честитя!  bouquet Систърче, бъди здрава, щастлива, обичана и само напред и нагоре! Hug

Какво е ставало днес в темата??? #Crazy Ще ме прощавате, ама вашите изписани буквички бледнеят пред тази голота...опс исках да кажа красота. Mr. Green


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

При вида на моят красавец и сексапилното му тяло  въобще не искам да се включвам в спора. Peace

Друг ми е проблема на мен, аз като искам Емирчо да е с мен и да стана г-жа Сарафолу защо ме няма в анкетата, сега как да гласувам?! Confused Не съм доволна! Mr. Green

Шегувам се ... - Гюнеш посочих. Много ги харесвам с Емир. Peace Хубава двойка са и дори визуално чак и по нослетата си отиват. Сладури, изпълват ми душата като ги видя заедно! Peace

За Фериха - аз вече я забравих да ви кажа. А и от толкова повтаряне името на Хазал и Фериха нещо ми се обезличи актрисата и ми идва в повече. Нека малко си починем от нея и се отдадем  на новите сюжетни линии без спорове и повече добро настроение.
Не съм доволна от днешното държане в темата, не съм свикнала на такива крайности тук! Peace Моля, нека върнем добрия тон и толерантността един към друг!

Хубава вечер! Hug

Общи условия

Активация на акаунт