АФК-ЕЙ~174~ Ние не виждаме нещата, каквито са те.Виждаме нещата, каквито сме ние

  • 52 245
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде, Hug Диде, Hug Миранда, Hug извинявайте, ако съм ви развалила удоволствието от серията! Rolling Eyes

Да уточня,сега не гледам трети сезон, но гледах първата серия с Гизем също така съм хвърляла око и на другия сериал, в който играеше, но за мен това момиче не умее да показва никаква емоция, тя е дървена и неестествена... Peace

Звезде, опитай да гледаш следващите серии. Момичето се старае много! Не си ми развалила удоволствието! Уважавам всяко мнение, но ми се иска да изгледаш и следващите серии, за да коментираме по-обстойно Simple Smile  Hug  Peace

 Hug Hug Hug Опитах, но това чудо наречено ПЕ не е за мен... Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 1

Я, по- спокойно... Hug не съм писала, че някой трябва да се чувства виновен или предател, че гледа трети сезон, просто искам да не се нападат тези, които пишат в постовете си за ФЕмир и сравняват играта на героите или сцените от другите два сезона, мисля, че е нормално...


Ние сме спокойни  Hug ти мила се изнервяш ако не пишете ще ви се обидим ,ама моля  не ни обвинявайте че сме решили да гледаме сезона така сме решили така сме го направили  ThinkingВсеки си има право на мнение както аз уважавам твоето така е хубаво да уважиш и моето  Peace Продължавай да си казваш мнението то си е лично твое и никой няма право да ти го променя както да променя и моето Hug

Макс, Hug никога не съм оспорвала мнението на някого, винаги съм се старала да уважавам мнението на всеки в темата дори и да е противоположно на моето...ако си се почувствала засегната от нещо в постовете ми, извинявай... Hug
Не мила  Hug  но понякога се засягаме ,че неможете да ни разберете и ние като ощипани булки се обясняваме по 100 пъти .В интерес на истината сега гледам първия сезон аз издържах не съм като Надето  Confused  и ми прави вечатление че любовта която изпитва Емир към Фериха е една ,а към Гюнеш е съвсем различна  Peace това ми дава допълнителни сили да гледам третия сезон

# 722
  • Мнения: 0
НеПукани и пукани Mr. Green

# 723
  • Мнения: 11 820
аз гледах серията и имам една забележка към Гизем не и се получи сцената когато ревеше...много неестествено изглеждаше иначе в другите сцени се справя...

# 724
  • Мнения: 1
Айде от мен лека ,че утре за съжаление съм на работа ,ако съм засегнала някой моля да ме извини  Hug

# 725
  • Мнения: 21 201
Еми, опитах да гледам серийте с ФЕмир и пак буца ми засяда в гърлото и това е. С този кофти финал..., Sick дано някога успея да изгледам серийте отново.
Отдавна спрях да сравнявам Гюнеш с Фери(да, първоначално я асоцийрах с Фериха и затова я приех), а камо ли да сравнявам Хазал с Гизем. ooooh!
Нямам любими актриси и актьори, имам такива, чиято им игра ми харесва и затова гледам сериали с тях.
Лека нощ на лягащите, лека и от мен. Hug

# 726
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Макс, Hug
 

Клоди,  Heart Eyes неопуканите какво да ги правим... newsm78

# 727
  • Мнения: 11 820
Макс, Hug
 

Клоди,  Heart Eyes неопуканите какво да ги правим... newsm78
ще ги пъхним в микровълновата да се доупукат  Mr. Green за Хазал само хубави неща или само хубави неща друго положение при мен няма  Peace  Mr. Green

# 728
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде, лека! Hug

Аз гледам някои моменти от старите епизоди по - няколко пъти на ден и само да кажа, че например 67 епизод е гледан близо  2 100 000 ... Shocked

Последна редакция: сб, 24 ное 2012, 01:28 от ild7210

# 729
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Макс, Hug
 Клоди,  Heart Eyes неопуканите какво да ги правим... newsm78
ще ги пъхним в микровълновата да се доупукат  Mr. Green за Хазал само хубави неща или само хубави неща друго положение при мен няма  Peace  Mr. Green

 Hug Hug Hug Съгласна съм за Хазал... Peace

# 730
  • Мнения: 0
Макс, Hug
 

Клоди,  Heart Eyes неопуканите какво да ги правим... newsm78
Казаха че в темата ще ги изпукат та за това Mr. Green

# 731
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Макс, Hug
 

Клоди,  Heart Eyes неопуканите какво да ги правим... newsm78
Казаха че в темата ще ги изпукат та за това Mr. Green

Аха, ясно... Joy

# 732
# 733
# 734
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

На финала темата отново, нещо което ни кара да се замислим/визирам себе си/ не само да гледам, както е в случая...
със сериала ни, било то като АФК или АФКЕЙ и сега ПЕ. Thinking

Усещането, разбирането за любов и за любовта живее със самите нас,
променя се със самите нас, но най-хубавото и ценното е, че е с нас,
винаги и независимо от всичко с нас, щом ни има нас самите.



Само няколко от четиридесетте правила на Любовта от Елиф Шафак
 
Правило 14
Постарай се да не се съпротивляваш на промените, които изникват по пътя ти.
Вместо това остави живота да живее чрез теб.
И не се плаши, че животът ти се преобръща с главата надолу.
Откъде знаеш, че онова, с което си свикнал, е по-добре от нещата, които ще дойдат?

Правило 29
Съдбата не означава, че животът ти е предначертан.
Затова е признак на пълно невежество да оставиш всичко на съдбата
и да не допринасяш дейно за музиката на всемира.
Тази музика е всепроникваща и се състои от четирийсет различни равнища.
Съдбата ти – това е равнището, където ще свириш своята мелодия.
Едва ли ще смениш инструмента, но зависи единствено от теб доколко добре ще свириш.

Правило 40
Животът без любов не е живот!
Не се питай, към каква любов да се стремиш -
духовна или материална, божествена или земна, източна или западна...
Започнеш ли да делиш нещата, възниква ново и ново делене.
Любовта няма етикети, няма определения.
Тя просто е това, което е. Любовта е жива вода. А влюбеният е душа от огън!
Светът се върти по друг начин, когато ОГЪНЯТ обикне ВОДАТА.


Източник: http://www.pozitivnoto.info/2011/03/40-pravila-na-liubovta-elif-shafak.html

Пътят на любовта е труден и дълъг, както е и този на живота,
с усмивки, със сълзи, с истини които горчат и такива които те правят щастлив.


За мен любовта на ФЕмир са като първата стъпка по този път с любовта, а началото винаги се помни, винаги!!!

Надявам се с новата тема да продължим пътят на всичко онова което ни донесе,
носи и ще ни донесе сериала и компанията ни заедно!!! Hug
Нека следващата тема е и следващата ни стъпка!!! newsm10 smile3521
С любезното съдействие на Тинчето, да я направим отново заедно! Hug


Благодаря за всичко до тук и до следваща среща! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт