H&M - тема 16

  • 34 345
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Аз си ви следя,нищо че не пиша  Wink Не съм поръчвала нищо скоро...пестя парички за Коледното намаление  Mr. Green

Страхотно оформление на темата   bouquet

# 16
  • Мнения: 989
Благодаря на авторката за добре оформената тема. bouquet
И да използвам момента да попитам - има ли някой с минала през цедката им поръчка? Аз пробвам да пусна някои неща, които много искам и дълго дебна и резултатът е 4 изтрити поръчки. Съсипаха ми 2 много добре работещи профила и два чисто нови.  #Cussing out

# 17
  • bg
  • Мнения: 44
Благодаря на авторката за добре оформената тема. bouquet
И да използвам момента да попитам - има ли някой с минала през цедката им поръчка? Аз пробвам да пусна някои неща, които много искам и дълго дебна и резултатът е 4 изтрити поръчки. Съсипаха ми 2 много добре работещи профила и два чисто нови.  #Cussing out
От миналата седмица при мен нищо не е минало, аз си смених и картата но едва ли в това е причината.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 913
И да използвам момента да попитам - има ли някой с минала през цедката им поръчка?
Аз успях да пусна едно палто за приятелка на 14-ти, а на 18-ти яке за мен. Пу-пу. С този акаунт съм от около месец. На адреса на КД.  Peace

# 19
  • Мнения: 386
Супер сте, радвам се, че харесвате темата Hug

Аз пък днес имам любовно писмо от хм-ци, че желаят да си бъбрим по телефона. Поредният прецакан акаунт - изчерпах се откъм имена и адреси Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 109
здравейте,да ви попитам когато поръчвате цялата сума ли ви блокират или само по 1-2 паунда както беше преди ?Питам защото моята поръчка не мина ,а са ми блокирали цялата сума и сега незнам да им пиша ли или да си чакам сами да я отблокират?И за протокола аз също бях с адреса на КД:(

# 21
  • Мнения: 1 759
Супер готино начало. Heart Eyes Мерси за темичката  bouquet

Преди време си бях поръчала http://www.hm.com/gb/product/02366?article=02366-C tози панталон(аууу аз на редовна цена го взех) 14+ то ми беше огромен Crazy нооо не се отказвам и го поръчах 2ри път пак редовна цена,само че този път взех 12-13г Blush малеее колко яко ми стой Mr. Green Blush Много много съм доволна.Препоръчвам го Peace

# 22
  • Мнения: 170
Чудна тема...   bouquet Трябва да си добавяме инфо с кой превозвач идват и към чий адрес има най-много отказани поръчки. Моите от КД бяха изтрити почти всички. Ако трябва да бъда точна 2 от 10 опита са минали.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 380
Благодаря за коледното настроение в темата, Marzi Pan   bouquet
За съжаление последните 5-6 поръчки ( с кд) и на мен са ми изтрити  Crossing Arms
Това са последно получените дрешки, ако имате въпроси - Hug
кецовете както всички знаем, мн. хубави, за жалост 12 размер се оказа малък за 19,5 см. крак.
Този панталон е с по-мека материя от червения по-надолу.
Спортният панталон е леко ватиран, стои учудващо добре на слабия ми син.
Червеният панталон перфектен за тази цена, купувам всяка година от тях.
Червената риза с която е облечено момчето, е тънка, добра комбинация с зеления чинос и жилетката за всеки ден в училището.
жилетката е хубава, не е много плътна
Всичките дрехи до тук са 6-7 размер, а надолу 1,5-2
шапката е страхотна, малката събира комплиментите с нея  Laughing
роклята е леко ватирана и е перфектната всекидневна дрешка.
За мое разочарование вместо тези чорапки ми пратиха една от онези блузи на рае за 1,99 лири, добре поне, че са уцелили размера на сина ми.
Този клин е плътен, хубав, малко голям на дъщеря ми.
чантата стана любима.
ризата е тъничка, стои плътно по тялото, на logg e.
пончото е страхотно, и малката си го хареса.
След тази поръчка стигнах до извода, че на logg дрехите са умалени в сравнение с тези с h&m на етикета. Последните са леко големи на дъщеря ми в размера, който й взимам, а на логг и роклята, и ризката и пончото , и тази жилетка трябваше направо 2- 4 да взема

# 24
  • Мнения: 252
Ноу Хау  Grinning Grinning Супер тема! Благодарности на Марципан  Hug
Аз след порядъчен брой изтрити поръчки и блокирани суми, напазарувах на адреса на родата в UK. Сега събирам количества и да ги пращат заедно поръчките преди НГ насам, че да съм пременена.

# 25
  • Мнения: 3 727

maya_76,аз се интересувах от клина,благодаря за отговора!  Ще обмисля една поръчка.
Марципан,чудесно оформление на темата!

# 26
  • Мнения: 1 668
И аз тук да следя за кодче -50% , само на такова ще се зарадвам. Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Аз чакам да намалят чаршафите  newsm78

# 28
  • Мнения: 784
И аз тук  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 6 094
Marzi Pan, благодаря за усилията, които си положила.  Heart Eyes

Някой питаше за това яке: http://www.hm.com/gb/product/01987?article=01987-B. Гледах го в магазина. На мен много ми харесва. Не е от най-плътните, точно за сегашните температури е. Качулката е с хубава кройка. Накарах сина си да пробва и номера, който обикновено му взимам, и следващия. И двете якета стояха добре, т.е. може да се вземе с перспектива.

Общи условия

Активация на акаунт