У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (17-та тема)

  • 19 995
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Оф, Сарки,  и аз не знам, нещо ме гепи апатия към всичко и наистина се покрих. Изплувам обаче, бавно но сигурно.
Благодаря за милото посрещане! Hug
Дайте някое трилърче стил 90-те, но да е ново? Или няма такова животно? Laughing

# 46
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ъъъ... гледа ли "Columbus circle"?

# 47
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не. Звучи точно такова, каквото искам. Благодаря, мило, знаех си аз кой ще помогне. Дърпам го. Hug
Снощи бях на Беззаконие, хубаво ме разтовари, заслужи си 9 от 10 възможни.  Peace
Почнах и втори сезон на American Horror Story, но нещо не ми върви...още го свързвам с първият сезон и не мога да нагазя някак си. Но не се отказвам де.

# 48
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Чудо е, че изобщо се сетих, какво може да отговаря на критериите.  hahaha

Lawless и мен адски  ме изкефи.
AHS, става все по-интересен. Много бързо ще се оттървеш от първи сезон. Сезона е много по-як, и предния стои много зле пред този.  hahaha

# 49
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Това побутване чаках, ще ги изгледам първите две серии отново, но този път ще се заредя с бира в по-големи количества. Смятам, ще помогне да изтрие беглите вече спомени от Дилан и компания. Laughing

# 50
  • Мнения: X
 И аз исках да ми препоръчате нещо интересно което ви е допаднало,ама мен никой не ме отразява тука. Sad Няма лошо. Wink

# 51
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Брюнетке, не конкретизираш жанр, аз ужасии скоро не съм гледала.  Tired

# 52
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
И аз исках да ми препоръчате нещо интересно което ви е допаднало,ама мен никой не ме отразява тука. Sad Няма лошо. Wink
Е, недей така де... Hug
Като препоръчват на един, могат да се възползват всички. Ето, препоръчваме Lawless, American Horror Story(сериал), Columbus Circle. По-напред има и други препоръки, избери си. Кажи какво харесваш, за да ни улесниш. Peace

# 53
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Нда, повечето си знаем вкусовете, с едни си пасваме, с други - не, затова е по-лесно.  Hug

# 54
  • Мнения: X
Ами ужаси момичета,или психотрилъри,трилъри. Не попадам на нищо интересно в последно време.

Columbus Circle съм го гледала,и ми хареса. Peace Бих го препоръчала аз,има тръпка,интересна история,хубав трилър е.

Lawless ще го гледам.

# 55
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
Абе, гледайте Биг Брадър. Laughing

# 56
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
"Savages" също е на дневен ред.

# 57
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Абе, гледайте Биг Брадър. Laughing
А, там съм, мазохизъм моето. Laughing
Сарк, тия Диваци не можах да го догледам аз...ми такова, тъп ми беше. А и мацката толкова ми беше изкуствена, че чак ми накърти. Абе глей го и после кажи.  Laughing

# 58
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Дуре. Аз го почнах днес, ама го спрях, че то т'ва не беше гледане, сто неща правех.  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 4 434
ауууу, Сис! Колко си красивааааааааа

Благодаряяяяя!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт