ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 15

  • 43 390
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 289
И аз избягвам да давам витамини, но когато ми се налага давам Саностол.

# 736
  • Мнения: 1 988
Витамините, които давам не са от нашите аптеки-донесаха ми ги заедно с едни други, които са с гроздово масло Peace Надявам се да са по-читави от нашите.

# 737
  • Мнения: 1 805
Темата заприлича на едно предаване от 90-тте "Клуб НЛО"- всеки си говори каквото го интересува- ако си спомняте предаването, единият казваше" Телвфонът ми звъни някак международно",другият незнам какво си , а третият  постоянно" Аз пък записах второ висше" hahaha hahaha
е, то благодарение на мен ,че повдигнах темата с витамините де Embarassed

# 738
  • София
  • Мнения: 3 825
Аз по темата за състезанията не мога да се включа, защото Дани не е ходил.
По темата за витамините, до миналата година давах какви ли не, но ефект не видях и тази година не им давам нищо. Всяка сутрин, обаче в прясното мляко им слагам по една лъжица мед. За щастие досега Дани не е отсъствал от у - ще. Имаше преди време една хрема, която премина сравнително бързо и сега в момента е леко хремав, но се надявам, че ще успеем и нея бързо да овладеем Praynig.

# 739
# 740
  • Мнения: 1 805
 Peace
Аз някак си не виждам смисъла обаче от тези състезания... Струва ми се една голяма машина за пари... Детето реално не го вълнува, че е на шесто място по математика. Не знам, клоня сякаш повече да не я записвам на подобни мероприятия...

# 741

Общи условия

Активация на акаунт