ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 15

  • 43 402
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Видях, че наближава "Аз и природата"
Някой има ли идея в кои училища ще се провежда във Варна и дали може да участват деца от други училища?
Могат да участват деца от други училища. На сайта на СБНУ в раздел Контакти има тел на регоиналния представител, звъниш и питаш за Варна

# 721
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
микки, благодаря.
Днес или утре ще се обадя.
Видяха ми се интересни тестовете и вероятно ще го запиша детето.

# 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз някак си не виждам смисъла обаче от тези състезания... Струва ми се една голяма машина за пари... Детето реално не го вълнува, че е на шесто място по математика. Не знам, клоня сякаш повече да не я записвам на подобни мероприятия...

# 723
  • Варна
  • Мнения: 483
Ами и ние в специализирана паралелка с рисуване и на нас никой не ни е казал за състезанието. Така като погледнах набързо класирането, май няма деца от нашето училище.
За следващото състезание „Аз, природата и светът”, класната ни пита дали искаме да се запишим и ние приехме. Но незная нищо допълнително все още.

# 724
  • у дома
  • Мнения: 965
Че е машина за пари, така е... Обаче, от тук нататък само изпити им престоят - матури, контролни и т.н. За мен това е начин детето, да свикне, да се пречупи и да не се притеснява от това  Peace
Дописвам за децата от Бургас - резултати след 13-ти на сайта на Бр. Миладинови. Сега звъннах в училището, да питам.

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 13:41 от Проста Мария

# 725
  • Мнения: 1 808
 

За витамините-аз давам само вит. С - едно немско, защото нашите май не са никакво витамин С Peace
[/quote]Да не е витамин ц дринк? И ние само него купуваме.
Иначе идвам тук да ви предупредя да не си взимате Centrum Junior купихме си вчера- но кой да чете- представете си има АСПАРТАМ!! #2gunfire #CrazyНЕДОПУСТИМО!
Повече за аспартама http://astrosite.org/forum/index.php?topic=2289.0
Писах до фирмата производител.
Та сега да питам за някой да предложи хубави бг витамини за деца или може и да не са бг, но да не са и 30 лв- а и, ако може да нямат аспартам и циан калий Sick....

# 726
  • Мнения: 1 881
Аз взимам само Саностол. Този, който е на сироп - пише, че е със захар. Иначе съм съгласна, че повечето витамини за деца са с подсладител, за съжаление!

Ето листовката:

http://apteka.framar.bg/30006307/%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%81% … 230-%D0%BC%D0%BB-

# 727
  • Мнения: 498
преди малко питах госпожата ни по рисуване за тези така наречени състезания. беше много шумно в коридора и не успях добре да я чуя, но каза нещо в смисъл, че резултатите били нагласени за 1 клас и че в училището започвали от 2 клас ли, 3 ли, да ходят децата по такива мероприятия. не че съм изненадана, то рисуването е много субективно, но има деца на които им харесва. в нашия клас може и да има няколко деца , които обичат да рисуват, но другите са там заради родителите си. незнам защо са ги записали в такъв клас, честно казано, моето дете казва че само драскали по листите и изобщо явно нямат интерес.

# 728
  • Мнения: 1 808
Аз взимам само Саностол. Този, който е на сироп - пише, че е със захар. Иначе съм съгласна, че повечето витамини за деца са с подсладител, за съжаление!

Ето листовката:

http://apteka.framar.bg/30006307/%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%81% … 230-%D0%BC%D0%BB-
Мда, добрият стар Саностол..

# 729
  • у дома
  • Мнения: 965
В нашия клас има деца 5 или 6 деца, на които рисуването просто им се отдава. Включително и на дъщеря ми, тя ходи на рисуване в ОДК. Рисунките и апликациите им от СИП-а по рисуване редовно се изнасят на табла в коридора. Тези деца са и в първите места от нашето училище. На мен ми е чудно, че има точки - какво например отличава една рисунка с 50 т. от такава с 46 т.  newsm78
Витамини не давам - какво значение има аспартам ли е, синтетичен витамин ли е? Освен това, аспартама е навсякъде, че за едни витамини ли да се притеснявам ...

# 730
  • Мнения: 839
.... но каза нещо в смисъл, че резултатите били нагласени за 1 клас и че в училището започвали от 2 клас ли, 3 ли, да ходят децата по такива мероприятия....

Не мога да повярвам, че това са думи на педагог. Такова нелепо умаловажаване на труда и постиженията на децата!!!

# 731
  • Мнения: 1 808

Витамини не давам - какво значение има аспартам ли е, синтетичен витамин ли е? Освен това, аспартама е навсякъде, че за едни витамини ли да се притеснявам ...
да- има го дори и в дъвки орбит.. Но пък не мисля,че е чак навсякъде.Не се вманиячвам, но където видя, че има не го давам, но ми се стори възмутително да е във витамини ЗА ДЕЦА

# 732
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
На мен ми е чудно, че има точки - какво например отличава една рисунка с 50 т. от такава с 46 т.  newsm78

Точно заради такива чуденки не записах детето на това състезание, при все че е профилирана паралелка изобразително изкуство!

# 733
  • София
  • Мнения: 161
Та сега да питам за някой да предложи хубави бг витамини за деца или може и да не са бг, но да не са и 30 лв- а и, ако може да нямат аспартам и циан калий Sick....
Аз съм давала преди време Апетон, но го давах при заболяване, купих го основно заради пчелното млечице, моето дете боледува рядко и по принцип не давам изкуствени витамини, а гледам да яде много плодове, не винаги успяваме обаче...

# 734
  • София
  • Мнения: 44 136
има дъвки без аспартам, в саностола(сироп) аспартам няма...за циан калии не съм гледала Simple Smile hahaha

Общи условия

Активация на акаунт