Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 20

  • 36 364
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 611
П.П. Аз да си повторя въпросчето-откъде поръчвате пигментите на мак?  Rolling Eyes

www.thebodyneeds2.com
www.makeupgeek.com

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
a.l.e.n.a.  Heart Eyes супер грим,много ми се искаше да те видя в тези нюанси и установявам,че мноооого ти отиват и тази очна линия ,браво!
П.П. Аз да си повторя въпросчето-откъде поръчвате пигментите на мак?  Rolling Eyes

 bowuu мерси, радвам се, че ти харесва  Blush

аз поръчах от http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Pigment_Samples_s/2.htm , но още не са дошли, ако дойдат преди срещата - мога да ги взема, поръчах - пигменти, глитъри, червила, пейнт пот ..... доста неща

най-вероятно ще пробвам какво ми харесва и какво не и каквото не ми пасва - ще отиде в размените  Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 1 482
Благодаря за темата   bouquet

Имам няколко пигмента- на МАК, Инглот, Есънс, но ги ползвам рядко. Липсват ми или техника, или подходяща четка, или и двете, защото резултатът е безформено омазване.

Алена, аз също съм впечатлена от последния ти грим, а формата на веждите ти е страхотна!

# 33
  • София
  • Мнения: 70
ПО темата - не ползвам пигменти, но някой ден може и да пробвам Simple Smile
Алена задобряваш много  Peace Страхотен грим!

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
...
Алена, аз също съм впечатлена от последния ти грим, а формата на веждите ти е страхотна!

ооо, даааа, най-накрая седнах да ги оформя  Blush този път и с постригване, защото още не съм взела гел за вежди, но ми се стрива, че е по-добре с постригване при мен, растат ужасно дълги и развалят формата  Blush

# 35
  • Перник
  • Мнения: 195
Elle-même   bouquet
Сега ще разгледам кой сайт е по-добър и къде има повече избор  Simple Smile
a.l.e.n.a ,ако пристигнат до срещата,обезателно ги вземи,защото и азмай ще поръчвам от този сайт и освен пигменти ,харесах и доста червила  Flutter

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 09:58 от malvinka88

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Аз поръчах от тези неща, дори и да не се видим на срещата, като идваш по-нататък може да се видим - да ги разгледаш, но предполагам и в МАС може да скокнеш  Heart Eyes


Helium
Neo-Orange
Rock-It Yellow
Pink Opal
Aire-de-Blu
Frozen White
Frost
Electric Coral
Silver Fog
Viz-a-Violet
Vanilla
MAC Lipstick Sample Amorous
MAC Lipstick Sample Asian Flower
MAC Lipstick Sample Cockney
MAC Lipstick Sample Endless Drama
MAC Lipstick Sample On Hold
MAC Lipstick Sample Ruby Woo
MAC Blitz & Glitz Fluidline
MAC Painterly Paint Pot
MAC Blacktrack Fluidline
MAC Brush Cleaner Sample
Prep + Prime Transparent Finishing Powder

# 37
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Пигмент имам само един - мъничко Vanilla на МАС, разделихме си едно бурканче 4 момичета. Но не го ползвам често, въпреки че е толкова хвален  Rolling Eyes . Дори не е постоянно в мен. Но определено има разлика между пигмент и сенки, въпреки че ми е трудно да се справя с пигментите.

И един грим, който пооооочти отговаря на предизвикателството ми - поне не съм с опушен грим  Mr. Green . Това е блестящия вариант, слагам толкова много снимки, защото много се харесах и не можах да се огранича до 3-4  Blush . По-нататък ще го направя и в матов вариант  Heart Eyes .

Скрит текст:





На някои снимки дори си личи и ружа ми  Heart Eyes .

# 38
  • Мнения: 83
Не ползвам пигменти, за сега  Grinning

Алена, и на мен ми направиха впечатление веждите ти, а очната линия е просто перфектно поставена!

Bоryana, страхотен е този грим и много ти отива!Какви са сенките?

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
в интерес на истината веждите ги правя само с увеличително огледало, т.е. само с такова ми стават добре  newsm78 не знам Вие с обикновено ли ги правите  newsm78

# 40
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Имам върху клепача нещо като хайлайтър - мисля, че е на Golden Rose, отстрани съм го поставила като хайлайтър, както и върху скулите. Очната линия са лилави сенки на Inglot, DS 494 .

Яд ме е, че на снимката не мога да хвана всъщност колко добре спиралата ми е удължила миглите. Наживо ефекта е доста по-добър, от никакви мигли се вижда нещо, но на снимка се губи ефекта.

На втората снимка на най-горния ред си личи и ружа ми  Heart Eyes Inglot blush 49 . Радвам се така, защото за първи път го улавям на снимка  Blush .

На a.l.e.n.a много ми хареса грима  Heart Eyes . Много добра очна линия, красота  Heart Eyes .
Веждите си ги правя по малко по-странен начин - ако ги скубя на увеличително огледало виждам само малка част и ги оскубвам доста повече. Всъщност заставам пред голямото огледало, хващам малко и почвам - в голямото горе-долу определям докъде да скубя, а на малкото виждам косъмчетата.
Правя го така, защото на голямото виждам цялостния ефект, докато на малко огледало не успявам, просто ми е по-лесно ако си виждам цялото лице. Иначе джобното огледалце е увеличително, иначе не си виждам косъмчетата  Blush .

# 41
  • Мнения: 13 627
Честита нова тема! И благодарности на Miss Nellie!

И сега да си кажа за четката, че нямам търпение Smile
След маската за коса космите са се изправили по време на съхненето и са станали много по-меки.
Сега вече мога да кажа, че усещането ми е приятно на лицето.
Въпреки това не знам дали ще я ползвам за Метеоритите Rolling Eyes Прекалено е голяма за да разбърка хубаво топчетата. Нанасянето е горе долу като с 187, но тя е по-малка и може да разбърка всичките топчета без да ги изхвърли от кутийката.
Аз пудра за лице изобщо не ползвам и за това се чудя за какво бих я ползвала....може би за някой скинфиниш (някой път ги слагам на цялото лице) или за магическата пудра на MAC (като се наканя да я купя пак).
Или просто ей така за "терапевтична" цел. Усещането е приятно и може да я включа към всекидневният ми масаж на лицето.

Сега по въпроса: ползвам пигменти, но рядко. По принцип не обичам неща, които са в насипна форма. Малко съм хаотична и ми се случва да бутна някой глитер или пигмент и после става мазало.

# 42
  • София
  • Мнения: 421
в интерес на истината веждите ги правя само с увеличително огледало, т.е. само с такова ми стават добре  newsm78 не знам Вие с обикновено ли ги правите  newsm78
Когато ги правя сама е само така, иначе козметичката ми е магьосница в оформянето на вежди  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 428
Кога успяхте да изпишете 3 стр. и от новата тема  Crazy
За пигментите - ползвам от скоро, но те не са и точно пигменти. Имам няколко минеларни сенки на ЕЛФ. Много ми харесва ефекта с тях  Flutter Стават и за наситен грим и за лек воал и промяна цвета на някои сенки  Grinning
И аз чакам поръчка от мострите на МАС  Tired Поръчах края на октомври и още нищо няма. Те, ако от сега пощите омажат пратките, с наближаването на декември, не знам какво ще стане  ooooh!

Днес се гримирах с наличните ми сини цветове, взех си четката и отидох да пробвам с нея сините сенки на Лореал. Останах много изненадана, защото четката захваща от сенките, но на ръката нищо не се размазва. Почти абсолютно нищо.  Shocked Мислех, че върху сенките има филм от много тестване, пробвах с пръст и същото. На пръста има много сенки, но на ръката едва. Категорично отпаднаха за мен. Добре че вече винаги пробвам с четката си нещата, които искам да купувам. Оставам с моите сини сенки, с който получих желания грим. Ще си купя и  сините минерални сенки на Мас, но след празниците.

Денси, не ги отписвай, сенките са супер, но са по-странни  Wink Като пробвам мострите, не може да се изкара никакъв цвят от тях. Стоят, като пръст. Но в кутийката са влажни. За това си мисля, че като са ги оставили на въздуха и са изсъхнали и нищо не става от мострите. Освен това аз ги нанасям с мокра четка и стават съвсем кремообразни и супер наситени  Wink

Алена, наистина супер си задобряла с очната линия  Hug А на това синьо на Инглот и аз съм му хвърлила око  Flutter
Ти доста неща си напоръчвала от мострите  Laughing Аз гледах да се огранича, за да не ходи на митница, пък ще видим дали съм се справила  Rolling Eyes
Веждите и аз ги правя само на увеличено огледало + без лещи  Mr. Green Това ми прави ефекта на лупата и виждам всяко миниатюрно косъмче  Whistling Лошото е, че все още не мога да си намеря свястна пинцета  ooooh! Или не мота да хванат хубаво косъмчето, защото са дебели. Или го късат, защото са много тънки и остри  Tired Имах една, която беше златната среда. Но се изтъпи с времето и сега и тя едвам хваща космите. Купувала съм и евтини /по 2-3-4лв/, и по-скъпи /по 7-8-9лв/ Няма значение цената, дори от по-евтините има по-добри варианти. Вече се заглеждам по пинцетите от по над 20лв, но не знам дали наистина ще има разлика  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 13 627
Гледам коментирате грим на Алена, но аз нищо не виждам smile3556 2 пъти прегледах темата...сигурно е от вазелина   Stuck Out Tongue Closed Eyes

Четката ще я взема в събота Peace Така като съм казала, че не е кой знае какво, очакванията ви ще са по-ниски. И после като дойде ще се зарадвате повече. (за който я чака)
По принцип от всичките й четки исках да взема само експертната. Такива големи четки като тази за пудра не ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт