Предстои ми инсеминация - 13 тема

  • 47 511
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 98
здравейте!да се отчета и аз.в неделя естрадиола ми беше паднал почти с 1000.имах обаче още 2 фоликула,които не се бяха пукнали.инсеминацията беше вчера,секс 2 поредни дни и започвам с дуфастон 3х1 и утрогестан 2х1 глобула.на рецептата обаче не се разчита мн добре 1 или 3 глобули,възможно ли е да са повече?ще ги слагам за първи път и ми е леко странно.явно хормоналната стимулация и след инсето продължава.

# 736
  • София
  • Мнения: 550
elin8, щом не разчиташ рецептата по-добре се обади да попиташ докито.Схеми има много -моята беше 2х2 утрогестан глобули и дуфастон 2х1.
Успех, дано ни зарадваш след две седмици.. Hug

# 737
  • Мнения: 143
Слагай по три и не бой се Laughing.И на мен ми беше такава реакцията като ми каза по три Laughing Попитах два пъти  Rolling Eyes.Пише 2х3,сигурна съм!

# 738
  • Мнения: 98
голямо слагане ще пада значи  Laughingчетох,че действали много добре,да видим,то за всеки е различно

# 739
  • Мнения: 206
elin8, при мен дозата е 2х3 утрогестан вагинално /по рецепта е 2х3, но на обяд в офиса няма как да легна ..../ и 2х1 дуфастон. Доста ми се струва, а и лигавицата ми беше приличните 11 мм. За пръв път слагам утрогестан.
Моля, момичета, споделете как ви действа утрогестана? Аз карам тежък следовулационен период - силни болки в овулиралия яйчник, от вчера /6-ти ден/ твърд подут корем, стегнат като от мускулна треска, болезнени гърди естествено, абе приказка .... 

# 740
  • Мнения: 98
Galito81, и при мен е 2х3,сутрин и вечер,но Дуфастона ми е 3х1.и аз ще ги слагам за 1-ви път,гърдите обаче мн ме болят,до сега не са ме боляли така дори и пред цикъл.леко ме боли корема сега.ама се търпи.ще видя как ще е тези дни и ако трябва ще зззз на доктора

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Елин,мисля си ,че е нормално,защото и мен много ме боляха гърдите още от първият ден на инсето и какъв размер станаха само....мъж ми беше толкова щастлив Grinning
За съжаление аз прескачам този месец,заради задържан фоликул 18 мм от ляво.Мен ме бодеше десният яйчник,а той се оказа от ляво.Малко се разочаровах  Tired

# 742
  • Мнения: 98
nelina_london, а аз свалям кг в момента и моя не е довелен,защото първо там ме удари smile3532.какво ще правите с този фоликул,как ще го махнете?

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Фоликула ще го чакаме да се спука от самосебе си.Питах да правя ли упражнения,и отговориха,че нямало нужда,но аз смятам да отида на  водна аеробика.
Вярно е ,че килограмите първо в гърдите проличават.Аз винаги съм била слаба и  ненадарена,но след стимулация се чувствам като секс бомба .

# 744
  • Мнения: 703
Здравейте, при мен мина повече от половината чакане, но не ми е напрегнато или нервно от предстоящия резултат, защото за мен той е ясен. Изпуснахме момента. Преди известно време този прегнил 5000 много зле ми беше повлиял на психическото ми и физическо състояние, но всичко вече се пооправя. Действието му започва да минава. Лошото е, че мъжът ми много се надява, че инсе е успешна и аз вече съм бременна. Не мога да го убедя, че момента е изпуснат и просто няма как да съм бременна. Казва ми, че аз нищо не разбирам и си знае неговото. Обвинява ме, че не съм била вярвала. Обяснявам му, че може би щях да вярвам, ако имаше поне мъничък шанс. Сега не знам как ще реагира като ми дойде.

# 745
  • Мнения: 98
Мъжете са такива,навиват си нещо на пръста и иди ги оборвай.Лошото е,че докато ние можем да се разплачем,да се развикаме или по някакъв друг начин да си покажем емоцията,те не правят нищо за да го излеят.в най-лошия случай хващат чашката,което в никакъв случай не е вариант.Така,че Synni__,въоръжи се с търпение и разбиране,защото ще ти е нужно Hug

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Да,мъжете са от друг вид тесто замесени.Аз много често се успокоявам,че има трагични случаи.Например мъже,които отказват да правят спермограма,,защото  ако излезне нещо от там ще са ”по-малко мъже”.
Елин е права,че ние сме свикнали да изкарваме яда и емоциите и така ни олеква,но дали не го стоварваме на техните плешки?
Моят мъж винаги е бил по силен и от мен и при всяка моя слабост ми е вдъхвал кураж,но и той си има трески за дялкане.Така че ни остава само примирението с избора ни  на спътник в живота.

# 747
  • Мнения: 98
а има и такива ,който след неуспешни процедури,инвитро например,развалят двойка или семейство,хващат си атрибута под мишница и при следващата.това абсолютно не мога да го разбера.

# 748
  • Мнения: 533
а има и такива ,който след неуспешни процедури,инвитро например,развалят двойка или семейство,хващат си атрибута под мишница и при следващата.това абсолютно не мога да го разбера.
Е това вече е гадно.
Аз съм много несериозна в писането,но ви чета постоянно.Просто нямам какво да кажа.Утре съм на преглед ,за да видим как реагирам на стимулацията с Клостилбегит.Имам изписан и Овитрел,миналата седмица си го взех и сега чака момента.

# 749
  • Мнения: 703
а има и такива ,който след неуспешни процедури,инвитро например,развалят двойка или семейство,хващат си атрибута под мишница и при следващата.това абсолютно не мога да го разбера.
Понякога ме е страх точно от това. Още повече че моя мъж има отлична спермограма и постоянно получава хвалби за материала си. И въпреки че сме с неизяснен стерилитет все си мисля, че причината е някъде в мен и още не може да бъде открита. Имам чувството, че с която и друга жена да бъде тя ще забременее веднага. Въпреки че все се успокоявам с мисълта, че моя мъж ме обича и не може да направи това, но знае ли човек какво му е писано... Всичко на този свят е възможно, вече съм се убедила.

Общи условия

Активация на акаунт