Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 050
някой има ли информация относно местенето на клиниката ??????????????

Вчера питах Док. Той каза, че вероятно до края на декември ще се преместят. Предполагам всичко зависи до кога ще имат жени в стимулация, пункции и други такива.

# 16
  • Мнения: 71
някой има ли информация относно местенето на клиниката ??????????????

Вчера питах Док. Той каза, че вероятно до края на декември ще се преместят. Предполагам всичко зависи до кога ще имат жени в стимулация, пункции и други такива.
А някоя от вас питала ли е,нашите замразени ембриони с тях ли ще се местят или остават в Малинов?Според вас на Силвия ли трябва да се обадя или на ембриолозите,по този въпрос?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Е как без замразените ни ембриони ?! Всичко ще местят в новата клиника.

# 18
  • Мнения: 428
Моля ако някой е виждал къде ще е новата клиника да сподели   bouquet.

Успех на всички момичета.

# 19
  • Мнения: 96
Моля ако някой е виждал къде ще е новата клиника да сподели   bouquet.

Успех на всички момичета.


Запис !   bouquet 
Клиниката  е в  Красна поляна  по пътя за Овча купел ; на бул. Никола Мушанов малко преди светофара със ул. Житница ; сградата е бежово- кафява може да се стигне до нея със автобус номера 83 ; 11; 60;  със трамвай номера 11, 19, 22....
  bouquet

# 20
  • Мнения: 161
 бул.Никола Мушанов,в посока Красна поляна,в ляво на картата.Често минавам от там.Преди седмица бяха разкопали улицата,ще я асфалтират.Огромна ще е болницата  Peace
А ,вече са ти отговорили  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 603
Крикри за имунологичните колко плати?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 628
Здравейте, момичета. Предстои ми цветна снимка в клиниката. Бихте ли ме ориентирали дали трябва да пускам някакви изследвания преди това? Д-р Персенска не ми каза нищо, но на много места искат. Тъй като съм отскоро в клиниката не съм много наясно с нещата. Цветната снимка тя ли я прави или лекарят, който е дежурен в конкретния ден? Боли ли? Преди година правих хидротубация- болката беше поносима. Интересува ме и дали дават снимката след това или цялата документация остава при тях?

# 23
  • София
  • Мнения: 16 691
Бети, на мен не са ми искали никакви изследвания преди това, но аз си бях направила за хламидии, уреаплазма и микоплазма.
На мен ЦС ми я прави Д-р Михова- изобщо не ме боля, много беше внимателна.
Снимката я държат в досието ти, но ако си я поискаш-ще ти я дадат.

# 24
  • Мнения: 96
 BettyBoop  правих ЦС миналата седмица, преди снимката питах дали ми трябват някакви изследвания и д-р Персенска каза,  че не ми трябват ....за болката уж бях подготвена за нея , но си ме боля доста макар и мигновено ... имам и хидротубация на която нямах никаква болка....може да е и от моментно състояние newsm78  препоръчват се свещички Профенид една вечерта, една сутринта и една ми казаха да си я нося, но така останах и без нея.....също пих и един Аулин час преди ЦС ....
пс. третата си свещичка си я ползвах след процедура защото ми беше дискомфортно  #Crazy
Този ден снимките ги прави д-р Персенска с близо час и нещо закъснение от графика, мойта снимка си остана в мен....но и аз съм от скоро в клиниката
Успех!   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 16 691
Третата свещичка трябва да се сложи преди снимката, аз във WC to в клиниката си я слагах Laughing
Пих също и аулин и не ме боля, но при всеки прага на търпимост е различен, а също зависи дали са отпушени тръбите или не.

# 26
  • Мнения: 51
Здравейте момичета аз съм новак. Имам 4 опита ин витро  1ЗЕТ  неуспешни. Реших да се преместя при
  док Стаменов .Като по чудо си взех час за 15 12 2012 в 17чс  .   Обадих се  преди 2 седмици. Колко пари ште  ми излезе опита горе-долу.Знам че доста изследвания си ги поемам аз.

# 27
  • pleven
  • Мнения: 163
Имам едно питане за назначаване на лекарства след лоша биопсия, лоши показатели на NK клетки има ли значение на кой точно ден ще се ходи на лекар.
за след биопсия- има значение да...
за след имунолгични изследвания- няма значение...
не става съвсем ясно от въпроса ти...

Да след лоша биопсия.

# 28
  • UK
  • Мнения: 5 999
Моля ако някой е виждал къде ще е новата клиника да сподели   bouquet.

Успех на всички момичета.


Запис !   bouquet 
Клиниката  е в  Красна поляна  по пътя за Овча купел ; на бул. Никола Мушанов малко преди светофара със ул. Житница ; сградата е бежово- кафява може да се стигне до нея със автобус номера 83 ; 11; 60;  със трамвай номера 11, 19, 22....
  bouquet
Много благодаря и аз за точното инфо  bouquet Hug Само да доразпитам Rolling Eyes тази Красна поляна в каква посока се пада от настоящата клиника?  В смисъл, поемаш надясно или наляво към пазара newsm78

# 29
  • Мнения: 21
Здравейте момичета аз съм новак. Имам 4 опита ин витро  1ЗЕТ  неуспешни. Реших да се преместя при
  док Стаменов .Като по чудо си взех час за 15 12 2012 в 17чс  .   Обадих се  преди 2 седмици. Колко пари ште  ми излезе опита горе-долу.Знам че доста изследвания си ги поемам аз.
Здравей, мога да ти кажа при нас, излезе горе-долу 4500 лв икси + замразяване + изследвания + стимулация / не съм ги смятала точно/, не сме по фонда. Понеже не сме от София отделно ти трябват и пари за 2 седмици хотел, път и други разходи. Но знаеш, че всеки случай е различен! Преди да започнем питах д-р Персенска, да ме ориентира за сумата и тя ми каза точно толкова около 4500. Пожелавам ти успех!

Момичета, някой може ли да ми каже на кой телефон трябва да се обадя, за да кажа какъв е резултата ми от теста? Понеже след трансфера ми казаха, че теста мога да го направя и в моя град и да им се обадя за резултата, но аз не се сетих да питам на кой телефон Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт