Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Много ни е цветна и хубава новата темичка,мерси Боби  Hug
Ние за имената се спряхме на Александър и Магдалена....като Магдалена все още подлежи на промяна и не е 100% сигурно ,но като гледам май така ще си остане на мен си ми харесва много  Wink
Пък Александър по една случайност е мечтаното ми име за момче от много години а и таткото ни е с това име така,чееее всички сме щастливи  Laughing

# 16
  • Мнения: 4
Това е най-красивата тема, която съм виждала   bouquet

# 17
  • Мнения: 47
Може ли да ви попитам нещо......

какво ви е мнението за този вид възпитание:
всеки път, когато бащата се прибере у дома - децата да му донасят домашните обувки?!  Rolling Eyes

Въпросът на един от компанията беше - на какво възпитаваш децата си,
а отговорът беше - на отговорност.  Laughing
Нещо и на мен не ми се вижда много редно...що за отговорност?Прави ми асоциация с кучето ,което носи пантофите на господаря на къщата...без да искам да обидя никого разбира се ,ама си казвам мнението.

# 18
  • Мнения: 1 350
За мъжко име с А фаворит ми е Александър, и Атанас бива.
Самуил, не бих си кръстила детето, винаги правя асоциация с ослепените самуилови войници Sad
Аз не мога да харесам име за куклата, но все се успокоявам, че има време.
Предпочитам по-традиционно бгиме, но не масово, не бих си кръстила детето с нещо нестандартно.
кофти асоциация, не се бях замисляла, иначе на мен името ми харесва, но ако се асоциира с това, по-добре да е друго наистина ... От царските имена най-харесвам Калоян Simple Smile

а това за обувките не виждам какво възпитание е освен на страхоподчинение... абсурд за мен!

малката като се прибира винаги си вади сама пантофките от шкафа и си слага сама обувките в шкафа, понякога й помагам да се събуе и обуе (отделили сме й ниското отделение за нейните обувки) и тя е много щастлива, че САМА си прибира обувките и затваря шкафа. Това за мен е част от възпитанието на ред, подредба, всяко нещо на мястото си и самостоятелност  Peace
лично мнение...
иначе след пет години няма ли да го карат онова дете да носи легенче с топла вода и кърпа за краката  Joy надявам се не засягам никого, аз този метод не одобрявам.
малката непрекъснато се разхожда с чехлите на баща си, понякога докато играем ги събува, обува, но не бихме я накарали да седи като кученце пред вратата и да чака баща й да влезе от работа.
Ние се посрещаме с целувки, понякога я гушка още преди да си е измил ръцете и очите  Heart Eyes
това по темата с чехлите.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 144
Боби страхотна е отново темичката ни Simple Smile Евала!!

Още малко и всички вече ще знаем какви бебенца чакаме....много хубаво.

# 20
  • Мнения: 330
Ох, надявам се и ние скоро да разберем пола. Дъщерята само пита кога ще е. С брат си даже залагат.
Нашият татко чака да се роди и тогава решаваме за име. Така беше и с двете деца.
Гледам, че 27 април е празен. На нас засега за тогава ни е определено.

# 21
  • Мнения: 123
а това за обувките....

малката като се прибира винаги си вади сама пантофките от шкафа и си слага сама обувките в шкафа, ... и тя е много щастлива, че САМА си прибира обувките и затваря шкафа. Това за мен е част от възпитанието на ред, подредба, всяко нещо на мястото си и самостоятелност  Peace

....но не бихме я накарали да седи като кученце пред вратата и да чака баща й да влезе от работа.
Ние се посрещаме с целувки, понякога я гушка още преди да си е измил ръцете и очите  Heart Eyes
това по темата с чехлите.  Peace

Jos, благодаря ти, че сподели мнението си!  Hug

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 23:32 от maminka23

# 22
  • Мнения: 13
честита нова темичка
дано в нея да се пишат само хубави новини и емоции
браво за старанието, наистина е страхотна  Hug

а аз нямам търпение вече да разбера пола на бебчо
на консултация съм чак на 5,12

# 23
  • Мнения: 4
Brum, благодаря за темата!   bouquet

Само хубави неща да пишем тук  Hug

Майчета, пишете от къде сте си купили или смятате да го направите зимни якета/палта? Мислих, че поне до средата на декември ще изкарам с моите, но вече трудно ги закопчавам (последното копче е отворено)  Crazy

Ами сега като си ходих в моя град Хасково,посетих Димитровградския пазар...най-големия в България...сигурно сте чували за него...купих си от там едно палто за 40 лв  Shocked , два ватирани клина за по 2,50 единия  Shocked те са широки в кръста и не е проблем да се носят и от бременни..имаше на една маса някаква промоция на блузки и туники ,по 8 лв бяха - купих си две.Бях шокирана колко са евтини...не че не знам,че там си е евтино,но не бях ходила доста време.После пък посетих един магазин в Хасково за бременни и пак се шокирах...дънките бяха по 35 лв  #Crazy #Crazy #Crazy и не бяха гадни модели,...дори повече ми харесаха от другите магазини за бременни,които съм посещавала.А иначе от димитровградския пазар се зареждат 50% ако не и повече от магазините в България...само,че се надуват цените Wink

# 24
  • Мнения: 28
Brum, благодаря за темата!   bouquet

Само хубави неща да пишем тук  Hug

Майчета, пишете от къде сте си купили или смятате да го направите зимни якета/палта? Мислих, че поне до средата на декември ще изкарам с моите, но вече трудно ги закопчавам (последното копче е отворено)  Crazy

Ами сега като си ходих в моя град Хасково,посетих Димитровградския пазар...най-големия в България...сигурно сте чували за него...купих си от там едно палто за 40 лв  Shocked , два ватирани клина за по 2,50 единия  Shocked те са широки в кръста и не е проблем да се носят и от бременни..имаше на една маса някаква промоция на блузки и туники ,по 8 лв бяха - купих си две.Бях шокирана колко са евтини...не че не знам,че там си е евтино,но не бях ходила доста време.После пък посетих един магазин в Хасково за бременни и пак се шокирах...дънките бяха по 35 лв  #Crazy #Crazy #Crazy и не бяха гадни модели,...дори повече ми харесаха от другите магазини за бременни,които съм посещавала.А иначе от димитровградския пазар се зареждат 50% ако не и повече от магазините в България...само,че се надуват цените Wink
   

 Там в Димитровград всеки ден ли е този пазар или в определени дни ,иска ми се и ние да отскочим             

# 25
  • София
  • Мнения: 295
Боже, maminka23, каква е тая глупост с отговорността и пантофите? ooooh! Много здраве му кажи от мен на този, дето го твърди това!
Бръм, темичката е станала страхотна!  Hug
mira_mar, Магдалена много ми харесва!   Heart Eyes

jos, извинявай, но имената, които си предложила в предишната тема избщо не ми харесват, особено тези с П, мисля, че няма добре да се приемат. По-добре само Павел да е... надявам се да не се обидиш.  Peace Иначе за мъжко име с А и на мен само Александър ми харесва, а със С - Стефан.

Аз днес съм мнооого по-добре, благодаря ви за съветите, ще я преборя ангината.

# 26
  • Мнения: 3
Браво, темата е много цветна, много забавна и много красива.    bouquet  newsm51  party006 Дано само хубави неща се пишат в нея. Честито за разбралите пола.  stork-boy stork-girl Two Hearts Аз ще ходя на 4д чак на 13.12 при д-р Троянчев в Пловдив, някой да има мнения за него, препоръчан ми е от добра приятелка.

# 27
  • Мнения: 1 350
maminka, искрено се надявам да не ти налагат мнения Simple Smile
аз съм излушвала, но срещнах разбиране у всички роднини и не са ми се месили в методите на възпитание и отглеждане. аз съм на мнение, че детето трябва да се възпитава от майка си/и баща си, да се гледа от тях. свеки ми се чудеще защо още кърмя след годинката (аз доскоро кърмех), но толкова Wink
ако помолиш за помощ нещо или услуга - това го разбирам, другото - не.
някои майки приемат помощ през първата седмица/месец след раждането докато се възстановят.
някои непрекъснато, други - нямат такава възможност.
дори и да е помощ, не приемай наистина някой да ти се налага особено без убедителни доводи  Peace
дано са ти готини роднините. искам първо да ти кажа, живот и здраве, да се доверяваш на майчиния ти инстинкт, никога няма да те подведе, после да се обаждаш на педиатъра, ако нещо те притеснява, да се информираш по всеки въпрос, който те вълнува, после да изслушваш родата, но ако нещо ти се вижда нередно, не го приемай с лека ръка.

п.п. не се обиждам, естествено. за П няма май голям избор, аа, забравих да пиша, че и Перун ми харесва, Павомир също, ама не ми се ще като че ли сложно име.
Дайте козчета за имена с П, моля

за Павел не се бяхме сетили...  Embarassed и Атанас е хубаво... и аз така като някои мами се чудя  newsm78
само да разбера пола със сигурност, нищо чудно и с друга буква да ни хрумне име Simple Smile

# 28
  • Мнения: 123
...живот и здраве, да се доверяваш на майчиния ти инстинкт, никога няма да те подведе
Jos, права си.....

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 23:32 от maminka23

# 29
  • Варна
  • Мнения: 249
Чудесна е темичката   bouquet

За имената аз имам няколко любими, но с мъжо още не сме ги обсъждали. Разбрахме се да изчакаме да ни кажат категорично пола и чак тогава ще му мислим.
За момче: Александър, Никола, Стефан, Димитър, Теодор, Калоян
За момиче: Мадлен, Дария, Наталия, Никол, Стела, София, Елена, Йоана

Да видим мъжо какво ще каже по въпроса Crazy

Общи условия

Активация на акаунт