Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 295
jos, с П бих ти предложила Пламен.  Simple Smile

maminka23, не се давайте, вие сте родителите на детето все пак!  Peace

# 31
  • Мнения: 1 146
Честита ни нова темичка! Благодаря за оформлението!
Аз още не усещам ритници, но ми се иска, затова гласувах за това заглавие  Laughing
Добре, че утри съм на преглед. Видях, че много от вас имат снимки на бебоците на 3Д, не знаех, че може да стане такава ясна снимка в тези седмици. Аз досега не съм виждала бебето на ЗД и нямах особен мерак, защото си мислех, че няма какво толкова да се види. Като ходя декември ще искам да ми пуснат и направят някоя снимка  Heart Eyes

П.С. Това с чехлите е просто смехотворно, все пак става дума за дете не за куче. Иначе на мен кучето ми носи чехлите  Joy
Иначе за възпитанието - според мен зависи от детето, няма рецепта. Едни деца могат да спят от 4 месечна възраст в отделна стая, други в леглото при мама се чувстват най-добре.

# 32
  • Мнения: 0
Да запишете и мен на първа страничка термина ми се промени на 7 април е и за сега бебчето ни е момиченце Simple Smile))

# 33
  • Мнения: 22 471
Хайде и аз да се запиша в новата тема, че цял ден скитосвам насам, натам. )

Някой беше питал за тест за преждевременно раждане. ) Според мен няма такова нещо, нито резултатите са някакви точни. Има хиляди причини за преждевременно раждане, в доста случаи дори не се установява какво точно го е предизвикало (както при мен).
Вече има относително добри шансове дори за бебета родени в 28-29г.с., но все пак зависи много от състоянието на детето.
Дъщеря ми се роди в 32г.с., но нямаше никакви респираторни проблеми, които много мъчат недоносените. Но пък имаше проблеми със стомахчето, което също е доста често срещано.

За възпитание и носене на чехли, според мен е доста рано да се мисли от сега. )

# 34
  • Мнения: 295
Суийт машин,Ася-аз съм ок за кафенце,но само уикендите мога и то не винаги....

Суйт машин-и аз там ще раждам,както предния път.

За имената и аз да споделя,нали уж ще е девойка-още от предната бременност сме се спрели на Лилия или Лили,свекърва ми е Лиляна,но аз така или иначе много харесвам имена на цветя женски.

# 35
  • Мнения: 142
И аз да се разпиша.. мн приятна темичка Simple Smile
Ние с имената сме доникъде..ще го измислим все някога  Whistling

# 36
  • Мнения: 3
Момичета я да ви чуя мненията Wink
Списъкът за малкия човек е бая големичък и разновиден Heart Eyes.Ние вече почнахме малко по малко да действаме по него,а вие? Peace
На бабите не мога да оставя Stopили на таткото.После ако нещо не ми изнася олеле мале Laughing
Та за това действаме с таткото от сега Peace
И аз съм за това майката и бащата да си възпитават детето,без намеса на когото и било Peace
А за чехлите,че аз и кучето не карам за такова нещо Shocked,но както са казали хората "всеки сам решава" Peace

# 37
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Радвам се, че ви харесва толкова темата, но аз май започвам да се изчерпвам откъм идеи. Питах и във ФБ, нека някой се реши също да пуска и да се редуваме примерно. Така ще има малко разнообразие. А и подготовката на темите е всяка седмица почти, което ми отнема почти ден, защото и с малкия се гледаме сами.
Помислете си и ми пишете ЛС, за да се разберем.
Пак да кажа - ПИШЕТЕ МИ ЛС, ЗА ВСИЧКО СВЪРЗАНО С 1-ВА СТРАНИЧКА. НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЧЕТА ВСИЧКО И МОЖЕ ДА ВИ ПРОПУСНА  Peace


Аз съм капнала днес покрай малкия, подлуди ме, а и готвих...
За имената-чакам да се потвърди пола и тогава ще мисля. За сега съм сигурна, че ако е момиче, ще се казва Ивайла!:) Много ми е на сърце това име и толкова. За момче хич не е ясно. Както гледам и за повечето от вас, също е по-трудно да измислите мъжки имена  Mr. Green Не съм сама Simple Smile

Рано ми е още за покупки на мен, от догодина ще започвам, а и сега покрай първата Коледа на баткото, ще имаме доста харчове.

# 38
  • Мнения: 693
Момичета я да ви чуя мненията Wink
Списъкът за малкия човек е бая големичък и разновиден Heart Eyes.Ние вече почнахме малко по малко да действаме по него,а вие? Peace
На бабите не мога да оставя Stopили на таткото.После ако нещо не ми изнася олеле мале Laughing
Та за това действаме с таткото от сега Peace
И аз съм за това майката и бащата да си възпитават детето,без намеса на когото и било Peace
А за чехлите,че аз и кучето не карам за такова нещо Shocked,но както са казали хората "всеки сам решава" Peace
аз започнах с покупките,количката вече я купих,дрешки,хавлийки,след нова година ще взема креватчетата,и др неща.аз искам по от рано да си помогна,защото съм с двечки и гледам да не ми се струпат после наведнъж.

# 39
  • Мнения: 22 471
За имената и аз съм в голямо чудене сега.
Няма много мъжки имена, които да ми харесват и пак ще има спорове с мъжо. ) Като за всяко нещо де. )

С покупките, аз съм почти готова, остават ми разни дреболии.
Днес включително си поръчах нова помпа за кърма, козметичен комплект и органайзер за памперси и др. подобни щуротии да са на едно място.
Ще ми трябват и малко момчешки дрешки.

# 40
  • София
  • Мнения: 285
Извинете ме,
искам само да ви пусна новата тема за Йога за бременни:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=689533.0

  bouquet

# 41
  • Мнения: 123
И аз още нищо не съм купувала за Бебка.  Blush
Под нищо... разбирайте съвсем нищо!  Laughing
Ако ни дойдете на гости, по нищо няма да разберете, че чакаме дете.  Mr. Green

Скоро трябва да започна да обмислям какво и кога трябва да взема,
колкото и да си казвам, че има време.... времето лети, лети!  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 3
Леле Камито,при теб списъкът е двоен,но пък е адски приятно усещането Hug Hug
Ние от по-големите покупки взехме креватче от тези в Айко Crazy
Сега гледам колички и се майя TiredЗа шишета ми казаха стъклени,но бибероните каучукови или силиконови newsm78

# 43
  • Мнения: 693
Леле Камито,при теб списъкът е двоен,но пък е адски приятно усещането Hug Hug
Ние от по-големите покупки взехме креватче от тези в Айко Crazy
Сега гледам колички и се майя TiredЗа шишета ми казаха стъклени,но бибероните каучукови или силиконови newsm78

за шишета ще си взема на Авент,креватчетата от Вис Виталис,защото имам голяма отстъпка там,пазарувам на цени на едро.а и повечето неща оттам ще си ги накупя. Hug

# 44
  • Мнения: 22 471
Аз легло няма да купувам за бебето, ще купувам за каката и по-скоро цяло обзавеждане за детска стая.
Количка купих, люлка също, комплект шишета, помпа нова. Взех и малко нови дрешки в неутрални цветове, преди още да знам пола.
Сега имам 2комплекта много сладурести с момичешки дрешки, но още не знам дали ще ги продавам, или ще ги оставя.

Общи условия

Активация на акаунт