Мурат Йълдъръм в "Suskunlar - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 31 тема

  • 30 008
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 460
Лили Hug мерси за фрагмана и превода   bouquetи лека нощ и на теб мила  Hug Hug Hug
Това наистина не е обичаен фрагман какъвто сме свикнали да гледаме.До сега Пънар ни предлагаше подмолни игри и завъртени интриги обаче сега новия сцнарист влиза челно  с Такоз Ирфан който реже уши и с държи като първобитен човек  smile3521
Ако минем от 23 часа може и да имаме не само повече кръв но и повече кекси сцени  smile3521

# 31
  • Мнения: 8 460


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/suskunlar_dizisinin_yeni_fr … ni_yayinlandi.htm
Сега пък тайни агенти,  Joy Joy Joy Joyпоне ще му помогне срещу откачилото животно

Лили се оттегли , желая ти лека нощ!

Скрит текст:
googleКръвното налягане не спадне до този раздел, Еджевит, Bilal и игбо, ще се стремят да играят в последния мач, за да получите öclerini İrfan'dan. Irfan внимателно в ъгъла, всички замъци може да намали това време? Тази последна борба за отмъщение, публиката ще бъде İrfan'la на екрана успоредно на пътя пеша пътя си, те обещаха да kilitleyecek.İntikam Еджевит и Билал, които обичат Ahu'ya, които ще бъдат изправени пред това време? В края на голямата любов работи Ahu'ya Еджевит и karışacak.Takoz Ирфан etmesiyle признае какво чакате? Еджевит, Bilal и предразсъдъци ", попадащи в ръцете на IBO, какво ще се случи? Аху, които на Bilal и тъй като Еджевит savrulacak?

A тук големия въпрос май е-Еджевит ще обявили ли любовта си ? Тъй си го превеждаме с Гугъл аби  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ако не си я обяви любовта викам да пратим Ирфан аби да му резне ушенцето .Тъй и тъй май не му  трябват ,не чува какво говорим  Joy Joy Joy Joy Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 1 385



  Ами той не я ли обяви?  Каза на Билял, че я обича. Каза на нея, че е влюбен в нея! Ибрахим знае отдавна.  Каза й, че до смъртта си ще са заедно.   Ние също знаем.  Какво още, във вестника ли да пише?

# 33
  • Мнения: 10 240
Безмълвните - Suskunlar 27 - 2 fragman - Bg sub

Скрит текст:


Лили,  newsm51

След първия трей този хвърля в ужас!

# 34
  • Мнения: 12 831
Ени  Joy Joy Joy Joy романтиката не спира да те вълнува Joy Joy Joy Joyами ред е да я обяви. Били вече трябва да се отдаде на Сибелчето Peace

Ринка фурия си.

Има снимки качени във фейсбук но са с много лошо качество

http://instagram.com/p/STaVZfrBTb/

http://instagram.com/p/STlYq1KA8s/
http://instagram.com/p/RBe0-wJFqc/


Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 23:41 от eliNIM

# 35
  • Мнения: 8 460



  Ами той не я ли обяви?  Каза на Билял, че я обича. Каза на нея, че е влюбен в нея! Ибрахим знае отдавна.  Каза й, че до смъртта си ще са заедно.   Ние също знаем.  Какво още, във вестника ли да пише?

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyМи може би да се обясни като за хората.не през рев да разправя че не можел да я обича ,че не можел да я докосва.Сега да и направи едно вълнуващо признание дето да стопят всички бариери на Аху  newsm78
Ринка ,Лили мерси за превода и субтитрите   bouquet  bouquet
Ирфан от как проговори излезна и от летаргията и сега видим как ще го озъптяват .
А тоя пък Хасан е такъв мухъл че няма на къде повече .Мекотело гадно  smile3511

# 36
# 37
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Допълзях до тук ама що ли ooooh! ooooh!

Тъкмо ми стана приятно от продължаващото ведро настроение и пулсиращите червени сърчица, сложени на входа от Ринка  Hug - Ринка голямо тенкс за настройката, която ни даваш  smile3525 newsm51  love001 във всяка една тема. Какво друго да кажа, освен, че отново правя дълбок поклон пред труда ти и всеотдайността ти  newsm10  love001

Но тази гадост дето някой я е изрязъл от 27-ми е направо кошмар. Как може да пишат такива сценарии и да се играят такива ситуации ooooh! ooooh! Sick #Crazy Как може да му се догледа на човек епизод, в който има такива неща. Явно сюжетът докрай е сглобен като гаден и новия сценарист върши само черната работа да раздробява на дребно в кадри големия замисъл на Пънарката. Или е още по-крейзи Sick #Crazy #Cussing out

Все пак да кажа Ели, Ени, Лили, Кет и всички, които ще скочат тук с надежди за нещо интересно - Hug Hug Hug Hug

Да почакаме все пак и да не бягаме ooooh! ooooh!

Ох-х-х- Ринка, какъв е готин.  newsm68 newsm68 newsm68

# 38
  • Мнения: 12 831
За Хасан все си мислех че ще се осъзнае, ама той и неговия мозък е обратно пропорционален на ръста му, пълен глупак. Гледам как е притиснал човекът, явно този дето извика Кокона, все едно коли животно.
Еджевит аха да  каже на Аху и в хангара  ще се появи Билял
Joy Joy Joy Но какво от това, всички са наясно кой кого обича, чета че пак предрасъдаци ще има, аман  Mr. Green
колко е усмихнат Мурат

# 39
  • Мнения: 8 460

Eeeee Ринка супер си  Hug мерси   bouquet
Благунчо благичък с костюмче с готина ризка браво  smile3521

# 40
  • София
  • Мнения: 1 385



Ели, ти май много си гневна. Сега пък Хасан ти е крив.

# 41
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Я кажете кой приказва, за това, че Едж ще става таен агент. Ако това стане, явно е замислен и трети сезон. Сега щом Джебраил ще възкресят, нищо чудно и Гурур като поправил се комисар да се завърне след някакво си sonra ooooh! А нашият като таен агент би трябвало да се хареса на лошите. Ле-ле -ле  #Crazy Ама народът дали ще чака пеперудки и вълнички в стомаха до лятото. newsm78  

Кет, и аз съм гневна и не само Хасан ми е крив Не трябва да ме оставяте да ги почна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 00:56 от vanina707

# 42
  • Мнения: 12 831



Ели, ти май много си гневна. Сега пък Хасан ти е крив.

Кет , не съм гневна , просто не доумявам как може да има такива развинтени фантазии, макар че и в действителност се случват такива истории.
Хасан не ми е крив , черен ми е  Mr. Greenот невидим и прекалено безгласен до сега стана  жесток съучастник   на Ирфан


Събитието отразено в медиите, Мурат е произнесъл  хумористична реч, така ми превежда умното


http://gecce.com/magazin/haber/meral-okaya-vefa-geccesi

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 00:32 от eliNIM

# 43
  • Мнения: 8 460
Е че що бе Ванинка какво му е на трейчето  newsm78Такоз Ирфан резнал ушенцето на някакъв бандит.Ми то си му  е заложено на него да е мръсник .Ние не можем да очакваме много романтика защото сериала ще си промени вида и ще заприлича на нещо друго.Все пак трябва се върви горе долу  в една посока ,а тя е отмъщение и екшън ама не американски ами нашенски балкански  и за да е още по добре с привкус от Анадола  Joy Joy Joy Joy Joy
Новия сценарист не може да създаде нова  история.Това е Сускунлар и може да очакваме само реки от кръв да се леят при нас .Обаче ще имаме и малко джиджи биджи тъй че не унивайте  smile3521
Ели аз Хасанчо от първия сезон го чакам да се очовечи обаче той е като зомбиран и прехласнат по Ирфан.И аз не го разбирам как може да бъде такъв и защо не си взе куфара и не избяга от тоя брадат козел ами седи и му слугува smile3511
Ай дано да има видео та да видим и ние Мурат как я произнася тая реч  smile3521

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 00:21 от Eny87

# 44
  • София
  • Мнения: 45
Привет Hug

Еее, порадвахме се, понацелувахме се.... Mr. Green  Mr. Greenне  ви ли стига newsm78 Сега сте гневни. На какво newsm78 На някой му отрязали ухото, за какво му е като си има и друго... Голяма гадост, тоя трей ми секна приятния вкус на бирата Laughing Ще питаме ние къде е Кака, ама късно....

Ринка, за новата тема, за новия трей (или извадка от епизод), за хубавото фото на патрона newsm51 newsm51

Ванинка, след такава снимка,  може ли някой да побегне. Аз - не! И без това съм си тук заради него, то какво ли не беше и рязане на ухо ще преживеем. А тоя луд какво ли прави с брадвата, с тоя характерния за него отскок - дато не цепи глави на две Laughing

Лили, за разясненията и превода  newsm51

Ели Hug, Ени Hug

Кет Hug

Танче, поздравления и с пожелания за още такива признания и на живо!!!


Момичета, успях да се включа между 4-5-6 нови отговора, изплакнах окото с хубав, усмихнат Мурат, събрах инфо какво ни чака 2-3 недели напред Mr. Green и сега спокойно мога да ви пожелая лека нощ!  smile3507

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 00:28 от niki_k

Общи условия

Активация на акаунт