Мурат Йълдъръм в "Suskunlar - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 31 тема

  • 30 012
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 12 837
first photo to murat from metal okay's night founded by me Grinning

# 17
# 18
  • Мнения: 12 837
Ени ние май сме само двете в темата.Виж какво са написали някои фенове за Мурат. тип хора не разбраха че не може да е една и съща ролята му, човекът иска и се справя прекрасно и с по сериозни превъплащения. Гугъл го превежда чудесно

Скрит текст:
We know that Murat is doing great as Ecevit in Suskunlar & made huge success that he really deserves as he is the best ever but we used to see him as a lover in ASI & Ask ve Ceza, now after his famous & tremendous character as Ecevit which was so far from his usual romantic roles, do you think that Murat is suitable for making such action, difficult & avenger man?!!

# 19
  • Мнения: 4 830
Привет и в новата тема!Много актуална,оформена с вкус и предвещаваща много червени сърчица  Two Hearts Two Hearts Two Hearts и много txtloves txtloves txtloves
Ринка,благодаря ти за прекрасната нова тема.Това е за теб..



Май имаме нов фрагман newsm78 newsm78

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151290829425042

Превода му:

Ърфан:Ало?От Такоз за Дженгиз..Чуваш ли ме,Дженгиз?Отговор няма.Тука май няма връзка..Чакай ти,чакай!Дженгиз!Чуваш ли ме?

Брех,какъв гаден глас има този пич #Cussing out #Cussing out
Ени,Ели и аз съм тук. wavey wavey wavey wavey #Silly #Silly #SillyВидях във фейса за фрагмана и влязох да проверя дали го имаме и тук..

# 20
  • София
  • Мнения: 1 385

Не сте само двете, и аз съм тук. Но нищо не разбирам от това, което е написано в спойлера. Няма ли кой да го преведе?

# 21
  • Мнения: 10 240


Лили,  Hug не е обичаен трейлър!  newsm78

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 23:08 от rina-rina

# 22
  • Мнения: 12 837
Лили ,  Hug Hug Hugблагодаря за фрагмана , виждаме че  Ирфан влезна във форма  Mr. Green

Ето и първите снимки от таз вечерното тържество



the invitation cards

# 23
  • София
  • Мнения: 1 385

Боже, гадостите продължават. Това ще е брата на Саид, Ирфан му отряза ухото и му говори по телефона. Това е пълно извращение. Този сценарист да не е по луд от първата, или това е още от нея останало.

Аз не разбрах, това пежо подарили ли са му го, или на сериала или просто им плащат да го рекламират?

# 24
  • Мнения: 12 837
Наистина гадостите продължават и ти така как ще вдигат рейтинг, извратени сцени. Очаквам сега вече да мине в 23 часа на излъчването


Meryem Uzerli from metal okay's night

# 25
  • Мнения: 8 470
Ени ние май сме само двете в темата.Виж какво са написали някои фенове за Мурат. тип хора не разбраха че не може да е една и съща ролята му, човекът иска и се справя прекрасно и с по сериозни превъплащения. Гугъл го превежда чудесно

Скрит текст:
We know that Murat is doing great as Ecevit in Suskunlar & made huge success that he really deserves as he is the best ever but we used to see him as a lover in ASI & Ask ve Ceza, now after his famous & tremendous character as Ecevit which was so far from his usual romantic roles, do you think that Murat is suitable for making such action, difficult & avenger man?!!

Кети пише че :
Ние знаем че Мурат се справя чудесно като Еджевит в Сускунлар  и постигна голям успех който той наистина заслужава тъй като е най-добрия ,но сме свикнали да го виждаме като любовник/влюбен в Аси и Любов и наказание .Сега след като е известен с героя си Еджевит който е толкова далеч от обичайните романтични роли мислите ли че Мурат е подходящ да изиграе труден и отмъстителен  човек?

Е че какво му пречи да изиграе каквото ида е  newsm78.Ако е за Еджевит от Сускунлар аз не го виждам като труден нито пък отмъстителен човек  newsm78.

# 26
  • Мнения: 12 837




Ени благодаря

# 27
  • Мнения: 4 830
Кет,привет  и на теб,мила! Hug Hug HugВярно,този сценарист май ще излезе по смахнат и от каката Пънар..
Момичета,това не е било фрагман.Но сцена от 27 епизод..
Надникнах в турския форум.Говори се,че освен този Дженгиз щял да се появи и друг персонаж.Някакъв с прякора Чавуш.Или това на български означава сержант.Той щял да бъде от тайните служби май.И идвал да отвлече Еджжевит..Според мен ако се появи такъв,то ще е сигурно,за да привлече нашия Еджи в тайните служби.Е,би му отивало да е таен агент,нали? #Sniper #Sniper box boxПрочетох и нещо друго..Нали Еджи във фрагмана първия хващаше Аху и я привличаше към себе си.Та за това казват комшиите,че Мурат е написал докторат по тази тема..Демек е професор по хващанията той.. smile3521 smile3521 smile3521
Ели,благодаря за снимките от вечерта за Окай.Но не виждам Мурат там аз.. newsm78 newsm78 newsm78
Момичета,вече наистина се оттеглям..
Лека и спокойна нощ ви желая..

# 28
  • София
  • Мнения: 1 385
       Според мен това е много тъп въпрос, а даже е и неправилно зададен.  И първата му част отговаря на втората.  Кой го е написал това?    Щом се е справил добре, значи е подходящ. Ама че питанка!

# 29
  • Мнения: 12 837


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/suskunlar_dizisinin_yeni_fr … ni_yayinlandi.htm
Сега пък тайни агенти,  Joy Joy Joy Joyпоне ще му помогне срещу откачилото животно

Лили се оттегли , желая ти лека нощ!

Скрит текст:
googleКръвното налягане не спадне до този раздел, Еджевит, Bilal и игбо, ще се стремят да играят в последния мач, за да получите öclerini İrfan'dan. Irfan внимателно в ъгъла, всички замъци може да намали това време? Тази последна борба за отмъщение, публиката ще бъде İrfan'la на екрана успоредно на пътя пеша пътя си, те обещаха да kilitleyecek.İntikam Еджевит и Билал, които обичат Ahu'ya, които ще бъдат изправени пред това време? В края на голямата любов работи Ahu'ya Еджевит и karışacak.Takoz Ирфан etmesiyle признае какво чакате? Еджевит, Bilal и предразсъдъци ", попадащи в ръцете на IBO, какво ще се случи? Аху, които на Bilal и тъй като Еджевит savrulacak?

Общи условия

Активация на акаунт