СЕДМИ клас - първи срок - 4 тема

  • 27 898
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 363
Маме, ще се помолим Praynig
Ние също не можем да се похвалим с шестаци за съжаление Sad , но... дано се стегне.
Ние украсяваме в края на ноември и вкъщи е много уютно:-) Коледата ми е любим празник Simple Smile

Момичета какво състезание по математика има на 08.12 и 15.12?

Ганис, това което правиш е много хубаво и полезно.Simple Smile

Успех на всички:-)

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 11:26 от petiasd

# 706
  • Мнения: 4 936
Продуктите на Сирма са много добри - харесват ми!
Радва ме, че все пак някой е тръгнал напред...

маме.. ще стискаме палци за Райчето Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 456


Момичета какво състезание по математика има на 08.12 и 15.12?



Коледно на 08.12 и Олимпиада на 15.12 по математика.А в Пловдив на 08.12 и по БЕЛ.

# 708
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
О, маме, ще стискаме палци на твоята Рая утре, стига да не забравя, че такава въртележка ме е завъртяла  ooooh!
Нашето класно по БЕЛ също е другата седмица, по математика на 20. 12. Днес ще им каже на какво ще им е класното по БЕЛ. Вчера донесе една шестица на есе, соето писа за домашно в неделя.  Незнам защо, но хич не им се радвам на тези шестици ......... на школа или урок не ходи, с наша помощ се готви, както и консултация, и СИП всяка седмица. По математика, ходи и на СИП и на ЗИП, и на консултация и на урок с учителка и за сега има само една шестица и няколко петици. А математиката му е по-силната страна. Thinking

пп Събират някаква сума за Коледно парти в училище. Както винаги моя заплес не е разбрал подробности.

# 709
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
При нас ще си разменят подаръци, като си теглят листчета за момче или момиче. Сумата е 15лв. На него му се е паднало момче и сега се чудя, какво да купя Thinking
Стискам, палци Peace

# 710
  • Мнения: 4 936
За последния РД на момче купих комплект мъжки дезодорант и шампоан с чантичка към тях - 12 лв. После видях, че в "Ivis" е пълно с такива. Има и малко по-скъпи в парфюмериите на спортните фирми - адидас, и др. подобни - вече са млади мъже! Grinning

Скрит текст:
в тази криза се старая да са максимално полезни подаръците, а пък за енциклопедия - при тяхната натовареност - кога ще я чете? Иначе има много интересни за Египет, Троя - това което учат по история, но те ги минаха май тези уроци

# 711
  • Мнения: 6 851
Здравейте,качих в пощата ПИ по математика във Веди. Извинявам се за качеството-снимкте са от телефона,както и за това,че има отговори(това са нейните отговори) ,но дъщеря ми ги донесе така .   Peace

# 712
  • Мнения: 456
Няма проблем,виждат се и така.Ще намерим начин да ги забелим.

И нашите си разменят подаръци до 15 лв. В DM има намаленние на мъжки комплекти ADIDAS  душ-гел и дезодорант за 8.50.Моят ще подарява също на момче и има поръчка за някакви  слушалки за скайп.

Маме, моля се и желая късмет!

# 713
  • Мнения: 18 018
Мами, ще стискаме разбира се, ама какво има  Confused  пак не съм в час, ще ме прощавате  Embarassed

# 714
  • Майничка
  • Мнения: 12 630
Читави слушалки (големи), за скайп с микрофон и обикновени имаше в Джъмбо за ок. 10-13лв.
В класа редовно се подаряват поне по 1-2бр. за РД, да им топлят ушите сигурно.

Утре имат тест по история, обаче голям зор с тези имена, само търси с каква асоциация да ги захване. Май ви казах за На-в-ухо(то)-до-носа, обаче това е китка в сравнение със зикуратите... Laughing
Зиг и Лутър, да не си помислите друго Wink

Мамич, късмет и от нас! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Вчера бях свидетелка как един 8 клас се готвят за класна по литература - партизан не за бой, ами за война направо се стяга. Не стига "старите модели" пищови, ами масово си бяха нащракали по телефоните темите като снимка или аудио файл.

# 715
  • Мнения: 1 674
Момичета, олимпиадата по математика с формата на НВО ли е?

И още едно въпросче - как стоеше въпроса, ако дадено училище не организира олимпиада, към Рио ли се обръщам за пренасочване?

маме, късмет на Рая! Hug

# 716
  • Мнения: 363
 slon, благодаря, бях информирана "записах се на всичко по математика" Laughing без да може да ми обясни.
 При нас също са теглили листчета за подаръци Simple Smile ние ще подаряваме на момче, а на нея момче ще й подарява Simple Smile   ще имат празник на 19.12 Simple Smile Класните им са след ваканцията за да могат да се подготвят Laughing като знам от минали години каква мъка е да се учи ваканцията, не ми се мисли Mr. Green

# 717
  • Мнения: 4 936
slon, благодаря, бях информирана "записах се на всичко по математика" Laughing без да може да ми обясни.
 

и ние сме така: г-жата каза: записала съм този, този и този за състезание в неделя, 16.12, а на 15.12-ти ще ходя пак
  Shocked

# 718
  • Мнения: 11 607
Момичета, благодаря ви за подкрепата за Рая!

Задачите са били 5.....Уж писала....ще видим......

Но....детето ми се прибира....Било и лошо, май имала и Т......На нея цяла сутрин и бе студено......Почти не яде......Та така.....чакам си я......

# 719
  • Мнения: 5 393
Мамич ,гледай детенце да е добре, пък  оценки до края ще има пре-много. Те тепърва започват. И на всеки дял, и класни, и от изпитване.
И ние ще подаряваме на момче. Аз си позволих и поръчах по интернет тениска от поредицата на  Българ - тук много се котира тая простотия. Миналата година подарихме чаша с рисуван на нея комикс от поредицата ( по изрична молба на подаряващия), та тази година реших го изненадам и сама подбрах подаръка, но съм сигурна, че ще се хареса.
Ако искате, ще ви пусна линка

Общи условия

Активация на акаунт