Отговори
# 735
  • Мнения: 3 827
защо бе спрян кешбекът на iherb ?

# 736
  • Мнения: 186
Здравейте!

На дете на 5г с току-що изкарана варицела какво бихте дали?
Аз давам Хлорела, Коластра. Дойде ми и Пробиотика Primadofilus Junior. Никога не съм давала, дали е добра идея сега да го започне?

И още този Адаптоген, който пускат като мостра, какво можете да кажете за него?


Благодаря предварително на всички!

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И мен ме интересува за какво е тази мостра Адаптоген:
http://www.iherb.com/Special-Adapt-232-Herbal-Adaptogen-Formula-6-Capsules/46194

# 738
  • София
  • Мнения: 1 326
ana_karenina, нямаше официално изявление от двете страни защо спряха кешбека...все си мисля, че може да е временно.
Fata, всичко, което стимулира имунната система ще е добре дошло. Аз бих наблегнала на мултивитамините  или на добавките с по-високо съдържание на витамините от групата на вит. Б като
синьозелените водорасли и бирена мая....витамин Ц, коластра и пробиотици също бих добавила.

Адаптогенът, с няколко думи, увеличава енергията-менталната и  физическата.




            Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

Последна редакция: нд, 23 дек 2012, 13:18 от Bobka

# 739
  • София
  • Мнения: 36 191
Благодаря за бързият отговор. Тези добавка могат ли да се дават на деца, за 14 год. става въпрос?

Не
Децата нямат нужда от подобни добавки.
Ако има някакъв проблем, трябва да говориш с ортопед.




Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми  над 40$

# 740
  • София
  • Мнения: 36 191
Безплатнатa Доставка   за суми  над 40.00$   e  до  31 декември  2012
      Global Mail by DHL    Free Shipping






 
Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми  над 40$
 

# 741
  • Мнения: 567
От коя дата получавате пратки?

КОД ЗА ОТСТЪПКА FIL048

# 742
  • Мнения: 348
Здравейте, ще ми препоръчате ли рибено масло за детенце на 3 годинки?

Моята дъщеря 3-4 пъти в годината страда от отит, просто дори и при обикновена настинка често се стига до отит, казаха ни, че явно е предразположена, баща ѝ е бил така като малък и оправия няма... Писна ми да тъпча детето с антибиотици, какво бихте ми препоръчали да давам по принцип сега и през топлите месеци за засилване на имунната система? В момента ежедневно ѝ давам мултивитамини, коластра и пробиотици. Пробиотиците мога ли постоянно да ѝ ги давам или трябва само при нужда? Какво още да взема? Благодаря.

А дали можете да ми препоръчате и хубав крем за лице за комбинирана към суха кожа? Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 14:46 от Мрън

# 743
  • Мнения: 1 569
Препоръчайте ми моля Хиалоронова к-на за пиене. Коя тук е най-изпитана? За какво друго да гледам да съдържа?  newsm78 ТАЗИ има повече Колаген тип 2, отколкото ХК  newsm78 това добре ли е??? Рейтингът й е много добър...  

# 744
  • София
  • Мнения: 36 191
Здравейте, ще ми препоръчате ли рибено масло за детенце на 3 годинки?

Моята дъщеря 3-4 пъти в годината страда от отит, просто дори и при обикновена настинка често се стига до отит, казаха ни, че явно е предразположена, баща ѝ е бил така като малък и оправия няма... Писна ми да тъпча детето с антибиотици, какво бихте ми препоръчали да давам по принцип сега и през топлите месеци за засилване на имунната система? В момента ежедневно ѝ давам мултивитамини, коластра и пробиотици. Пробиотиците мога ли постоянно да ѝ ги давам или трябва само при нужда? Какво още да взема? Благодаря.

Рибено масло
http://www.iherb.com/Carlson-Labs-The-Very-Finest-Fish-Oil-For-K … fl-oz-200-ml/8768
за 3 год. дозата е 600-700 мг - или по-малко от 1/2чл

Ако няма причина да даваш ПроБ постоянно или дълго време / напр. АД и т.н./ по-добре не го давай постоянно, а само при нужда

За ИмС - Сироп от черен бъз, вит.С, вит.Д и това което си даваш - Мултивитамини, Коластра





Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми  над 40$

# 745
  • Мнения: 425
Препоръчайте ми моля Хиалоронова к-на за пиене. Коя тук е най-изпитана? За какво друго да гледам да съдържа?  newsm78 ТАЗИ има повече Колаген тип 2, отколкото ХК  newsm78 това добре ли е??? Рейтингът й е много добър...  
Аз  я пия от известно време и съм доволна-при мен има и върху кожата на лицето много добър ефект.

# 746
  • София
  • Мнения: 36 191
Препоръчайте ми моля Хиалоронова к-на за пиене. Коя тук е най-изпитана? За какво друго да гледам да съдържа?  newsm78 ТАЗИ има повече Колаген тип 2, отколкото ХК  newsm78 това добре ли е??? Рейтингът й е много добър...  

Ако е за стави - да, става, добра е
За кожа е тази:




Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми  над 40$

# 747
  • Мнения: 348
А има ли сироп от черен бъз в сайта?

denis_d, много ти благодаря Simple Smile

# 748
  • София
  • Мнения: 36 191
А има ли сироп от черен бъз в сайта?

denis_d, много ти благодаря Simple Smile


Да, напр. този:   




Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми  над 40$

# 749
  • Мнения: 1 569
Препоръчайте ми моля Хиалоронова к-на за пиене. Коя тук е най-изпитана? За какво друго да гледам да съдържа?  newsm78 ТАЗИ има повече Колаген тип 2, отколкото ХК  newsm78 това добре ли е??? Рейтингът й е много добър...  

Ако е за стави - да, става, добра е
За кожа е тази:


Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919    Безплатна доставка за суми  над 40$



това означава ли, че "общата" на Доктор'с бест е ок и за кожа и за стави и не ми е необходимо да купувам по отделно, както възнамерявах?  Thinking Мислех да взема колаген тип 1&3 на Неосел (най-вече за болките ми в кръста) и отделно ХК за кожа. Но пък ако тази общата е добра и за двете, ще си спестя някой лев?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт