Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора Bobka Simple Smile, стана ми ясно всичко освен едно, от там ли ще си взема колетите.
Попълних всичко и разпечатах нещата, утре ще ходя.

Поздрави,

Код за 5-10$ ОТСТЪПКА в iHerb при първа поръчка DVS831

# 31
  • София
  • Мнения: 10 356
Записвам се да ви следя и почвам с предполагам вечния въпрос, с какво да засиля имунитета на щерката, която е на 8... никога нищо не съм давала, а за последните 3 месеца, 4 пъти беше болна  Sick

Коластра???

# 32
  • София
  • Мнения: 1 326
martin54, да, от там ще си ги получиш, след като минеш по всички процедури и платиш  Simple Smile



Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 07:53 от Bobka

# 33
  • София
  • Мнения: 36 191
Записвам се да ви следя и почвам с предполагам вечния въпрос, с какво да засиля имунитета на щерката, която е на 8... никога нищо не съм давала, а за последните 3 месеца, 4 пъти беше болна  Sick
Коластра???

За засилване на Им.С: Рибено масло/или Омега 3, Коластра, Мултивитамини, Вит.С, вит Д, Сироп от Черен бъз,  а когато започне да се разболява ит грип, настинка - Ехинацея.  Консултираш се с педиатъра, избираш няколко неща /не е нужно да се приема всичко на един път/ и започвате профилактика за зимата




Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми над 40$

# 34
  • Мнения: 233
Извинявайте,но нещо не разбирам.Нали от 8ч тази вечер-започва промоцията за 10% на всичко,а някой и сега поръчват с такава отстъпка-или просто не е за всички.Въпросът ми е трябва ли да чакам до 8ч или да поръчвам?

# 35
  • София
  • Мнения: 564
Здравейте, искам да похваля този тоник за мазна и комбинирана кожа с разширени пори
http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-Facial-Toner-Blue-Green-Alg … l-oz-237-ml/12265
Много добре действа на такава кожа, до сега не съм била по-доволна от друг продукт. Скоро ще си поръчам и останалите продукти от серията  Laughing и се надявам да има ефект в дългосрочен план.
А с това зарибяване с 10%, iHerb определено ще имат доста поръчки!  Grinning

Код за 5/10 $ отстъпка ZOK345

# 36
  • София
  • Мнения: 1 326
*MIME*, промоцията е за всички. Вече е започнала и приключва в Понеделник полунощ-тяхно време, наше време до вторник(27.11) 10ч.сутринта.





Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

# 37
  • Мнения: 233
*MIME*, промоцията е за всички. Вече е започнала и приключва в Понеделник полунощ-тяхно време, наше време до вторник(27.11) 10ч.сутринта.





Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475



Благодаря много ,наистина си е зарибявка и аз нямах намерение да поръчвам,ама...

# 38
  • Мнения: 1 685
Когато даваш мултивитамини, спира ли се отделния прием на витамин Д и 1/4 (т.е. около 1,5 мл.) чаена лъжичка добра доза ли е за детенце под 2 години?



                                 10$ при първа поръчка:    OZA177

# 39
  • София
  • Мнения: 36 191
Когато даваш мултивитамини, спира ли се отделния прием на витамин Д и 1/4 (т.е. около 1,5 мл.) чаена лъжичка добра доза ли е за детенце под 2 години?



Може да намалиш на 1/2 дозата на вит Д, който даваш отделно.

ПП. Дозите на Хрома и Селена са  високи - едва ли на дете под 2 год, са нужни такива дози -  консултирай се с педиатъра за всеки случай



Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919    Безплатна доставка за суми над 40$

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 09:20 от denis_d

# 40
  • Мнения: 19 387
Ако пратя друг да ми вземе поръчката от митницата, плаща ли се нещо допълнително?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 326
Soleil*, не ми се е случвало досега, но няколко хора ми казаха, че вместо пощенска такса 3.50 са им взели 3.80лв. Не е кой знае каква разликата, но няма никаква логика.



Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

# 42
  • София
  • Мнения: 10 356
Записвам се да ви следя и почвам с предполагам вечния въпрос, с какво да засиля имунитета на щерката, която е на 8... никога нищо не съм давала, а за последните 3 месеца, 4 пъти беше болна  Sick
Коластра???

За засилване на Им.С: Рибено масло/или Омега 3, Коластра, Мултивитамини, Вит.С, вит Д, Сироп от Черен бъз,  а когато започне да се разболява ит грип, настинка - Ехинацея.  Консултираш се с педиатъра, избираш няколко неща /не е нужно да се приема всичко на един път/ и започвате профилактика за зимата




Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми над 40$


Благодаря за отговора! Педиатърката е съгласна с коластрата, витамин С и давам обикновенно като се разболее... ще взема и Омега 3 и ехинацея.

# 43
  • Мнения: 41
Ако пратя друг да ми вземе поръчката от митницата, плаща ли се нещо допълнително?

Soleil*, не ми се е случвало досега, но няколко хора ми казаха, че вместо пощенска такса 3.50 са им взели 3.80лв. Не е кой знае каква разликата, но няма никаква логика.



Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

    Докато живеех в БГ ми се налагаше доста често да ходя и да получавам чужди пратки. Тези  0.30лв. преди се плащаха за пълномощното което се попълва, за да получиш чужда пратка, и на което се слага една марка.



Код за 10$ отсъпка при покупки над 40$-
AVA527






# 44
  • Мнения: 20
Искам да поръчам Омега 3 за сина си, той е на две. Какво ще ми препоръчате? Ако може да става и за възрастни / само дозата ще е различна/  Peace
M/у другото има ли отделно за деца/възрастни?

Код за 10$ отсъпка AKO440

Общи условия

Активация на акаунт