Пазаруване от miniprix.bg - 10

  • 44 937
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 12
И при мен всичко е във фактурата,но срещу повечето неща пише 0 и съответно 0 лева.

# 196
  • София
  • Мнения: 139
ако имаш нещо отказано срещу сумата във фактурата трябва да седи 0

# 197
  • Мнения: 1 848
А как разбирате какво ви е отказано, аз вече не си спомням какво поръчах, имам отказано едно нещо, но не мога да разбера какво е.
Като натиснеш на Детайли ти излиза какво си поръчала Peace

# 198
  • Мнения: 3 216
И аз вече съм с фактура от розовия петък - нямам нищо отказано.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 458
А моля,моля без такива да ми вземате идеята за костУма.Ако се засечем на някое парти таквиз блИстящи веднага ша съ познаем,че сме от прикситУ:)
П.С Ся ако някой изнамери и едни обуща Laughing

# 200
  • Мнения: 1 846
Да ви разгледам и прочета, че ми стана интересно. Peace

# 201
  • Мнения: 1 848
А моля,моля без такива да ми вземате идеята за костУма.Ако се засечем на някое парти таквиз блИстящи веднага ша съ познаем,че сме от прикситУ:)
П.С Ся ако някой изнамери и едни обуща Laughing
smile3532Заемам се.

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 458
mamamishi в теб ми е надеждата душко,че ти се отдава да ги "ловиш" Laughing

Ох голям смях.Да вземем да си направим едно национално блИстящо коледно прикси парти,че поне на живо да си видим и премерим,обуша,гащурля,блузя и кой каквот има от минали,настоящи и бъдещи колекции:)

# 203
  • Мнения: 3 211

И аз вече съм с фактура от розовия петък - нямам нищо отказано.
И на мен всичко са ми потвърдили от петъка.
Да видим колко ще връщам Outta Joint

# 204
  • София
  • Мнения: 168
А моля,моля без такива да ми вземате идеята за костУма.Ако се засечем на някое парти таквиз блИстящи веднага ша съ познаем,че сме от прикситУ:)
П.С Ся ако някой изнамери и едни обуща Laughing
smile3532Заемам се.

Вие с блестящия костюм аз с това http://www.miniprix.bg/produkt/1017573/   Joy
Да видим кой ще стане кралица на партито  Mr. Green

# 205
  • софия
  • Мнения: 25 801
А моля,моля без такива да ми вземате идеята за костУма.Ако се засечем на някое парти таквиз блИстящи веднага ша съ познаем,че сме от прикситУ:)
П.С Ся ако някой изнамери и едни обуща Laughing
smile3532Заемам се.

Вие с блестящия костюм аз с това http://www.miniprix.bg/produkt/1017573/   Joy
Да видим кой ще стане кралица на партито  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

Скромно бих предложила тези за допълване на тоЙлетчетата, но ако държите на ориенталско-екзотичен лук с тези бихте го постигнали лесно.

Последна редакция: вт, 27 ное 2012, 14:21 от zvanche

# 206
  • Мнения: 1 848
Ох,ще ме уморите newsm62,сама си се смея тука...
Моята розова поръчка е изпратена току що,което значи в други ден май Thinking

# 207
  • Мнения: 41
Ох голям смях.Да вземем да си направим едно национално блИстящо коледно прикси парти,че поне на живо да си видим и премерим,обуша,гащурля,блузя и кой каквот има от минали,настоящи и бъдещи колекции:)

а така смях пред компа  Laughing ще трябва да се преобличаме да показваме разл неща  Wink

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Малко оф-топик - аз като един франкофон, не чета "x" накрая - МИНИПРИ  Mr. Green Само да не стане сега спор Кубанас/ш   Joy Някой да знае румънски ?! Rolling Eyes

# 209
  • София
  • Мнения: 168
Малко оф-топик - аз като един франкофон, не чета "x" накрая - МИНИПРИ  Mr. Green Само да не стане сега спор Кубанас/ш   Joy Някой да знае румънски ?! Rolling Eyes

И аз съм франкофонка  Flutter Затова пък някой път на мен ми се смеят как чета нещата на английски с френско произношение Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт