Пазаруване от miniprix.bg - 10

  • 44 987
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 36 197
ето тези боти например, много ме 'тровят'  ooooh!
много ми харесват независимо, че са изкуственяк, но трябва да допълвам до 40 лв. и да не знам какво ще стане, ако се окажат две леви например  Crossing Arms
кой е виновен? те, че не искат да ми ги продадат адекватно? или аз, че съм такава добра и спестовна домакиня, м?  Whistling

# 526
  • Мнения: 435
Много ми харесват тези, но веднага изчезнаха!  ooooh!

# 527
  • Варна
  • Мнения: 357
Ines, там са си, само 35-ти, но аз друг номер и не съм засичала.
Щях да се жалвам, че нямам движение по поръчката от събота, ама като гледам вашите от кога се влачат ooooh! Представете си какво ще стане Дунав като замръзне Mr. Green

# 528
  • Мнения: 435
Aaa,може! Аз сега ги виждам и мислех,че е имало всички номера.

# 529
  • Мнения: 36 197
Представете си какво ще стане Дунав като замръзне Mr. Green

на барбу ще му бъде по-лесно - хоп-троп по леда и право в русенското спийди  Joy

# 530
  • Мнения: 10
И аз мисля, че приключих с този сайт. Днес за пореден път ме замотаха, че ще си получа поръчките от 20.12 и 23.12, другата седмица. То не беше онзи ден, та днес, та другата седмица. Тъпото е, че вътре има не само мои неща, иначе да я бях анулирала.
Покрай последното намаление 100лв.-20% имам 2 чифта ботуши по които също нямам движение и се чудя дали да не ги анулирам и тях и да мирясам!

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз вече наистина много взех да се ядосвам!  #Cussing out
Мисля, тази ми поръчка от 24.11., която още си виси при "претоварения" оператор да ми е последна от тук.  Peace Обаче, ако няма раздвижване до няколко дни, и нея ще откажа.
Имам и едни 18лв. ваучер, който ще искам да ми преведат по сметка, защото ми писна да се занимавам с тях и не смятам да поръчвам нищо вече от там.

# 532
  • Мнения: 2 018
Много съм разочарована от ботушите с бродерията Sad.За няма 2 седмици имат вече сцепено до шева към подметката, а тази сутрин видях, че и двете капачета на токовете липсват.Май се оказаха боклук.

Много лошо  Sad и аз ги чакам,сега направо се замислих,ако изобщо дойдат читави дали да не им ги връщам директно..Някой друг да ги е поносил вече,да каже как са?

# 533
  • София
  • Мнения: 139
нали скоро имаше някакво земетресение в Румъния? / или греша / не им търся оправдание и аз съм ядосана , че ми няма нещат,а но от друга страна ще ми преведат тъкмо БТ паричките Simple Smile

# 534
  • Germany
  • Мнения: 2 040
И аз чакам поръчка от 1 декември, и вече ми се изчака чакането. Стои си приета от оператор и не мога и да я откажа. И аз съм решила да ми е последната. Въпреки че не съм имала дефектни неща и като цяло съм доволна нещо не ме кефи цялата им работа Thinking

# 535
  • Мнения: 36 197
Много ми харесват тези, но веднага изчезнаха!  ooooh!

в момента има 35, 36 и 40 от тъмните  Wink

# 536
  • Мнения: 435
Ох, и аз видях, но по принцип нося 37, рядко 36, чудя се дали да рискувам... Rolling Eyes Някой има ли впечатления от марката, има ли шанс да са уголемени?

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 23:44 от Ines

# 537
  • Мнения: 142
И аз чакам поръчка от 1 декември, и вече ми се изчака чакането. Стои си приета от оператор и не мога и да я откажа. И аз съм решила да ми е последната. Въпреки че не съм имала дефектни неща и като цяло съм доволна нещо не ме кефи цялата им работа Thinking

Защо да не можеш да я откажеш? Моята беше със същият статус, писах им във ФБ и се разбрахме да я анулират. Е, в сайта още не са, че нали са "претоварени"  Whistling.

# 538
  • Sofia
  • Мнения: 4 504
Днес да вземат да се размърдат малко, а  Twisted Evil

# 539
  • София
  • Мнения: 35 332
Да вземат, вярно! Twisted Evil
Поръчката си е приета от оператор от 1 седмица ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт