Пазаруване от miniprix.bg - 10

  • 44 913
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Mного тъп сайт.
Поръчах на 27 дънки и блузки за подаръци.Все още седи ''Приета от оператор''
Ако не дойде до 3 дни ,направо няма да я взема.
10 дни не могат да обработат 3 парцала.
Нямам партньорски продукт.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 1 106
Да не става нещо с този магазин? Днес не трябваше ли да има нова колекция?

# 512
  • Мнения: 1 767
Ооох ,аз ако бях на вас досега да съм анулирала Peace (аз и го направих де Mr. Green )

# 513
  • Мнения: 863
Много съм разочарована от ботушите с бродерията Sad.За няма 2 седмици имат вече сцепено до шева към подметката, а тази сутрин видях, че и двете капачета на токовете липсват.Май се оказаха боклук.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 1 106
Току що говорих с тях, първо ми каза, че няма информация кога ще вземат пратките от Русе. После ми каза началото на другата седмица. Това прави 2 седмици престой на върнатите обувки в Русе. Това ми е последната поръчка от тях.

# 515
  • Мнения: 3 372
Току що говорих с тях, първо ми каза, че няма информация кога ще вземат пратките от Русе. После ми каза началото на другата седмица. Това прави 2 седмици престой на върнатите обувки в Русе. Това ми е последната поръчка от тях.
Егати.... Ми те до Коледа няма да ни върнат парите...

# 516
  • Мнения: 36 057
хм, точно на време спрях с поръчките ooooh! Mr. Green
на намалението над 100 лв. с 20% бях поръчала едни ботуши и един суичер - след като висяха два дни, ги канселирах  Rolling Eyes
ботушите са тези, #40 - невероятни на външен вид! ако някой ги получи, да драсне няколко реда дори и само, за да ме ядоса  Joy
върнах тези дни на приятелка едни дънки - уж #42, но моят мъж, когато ги видя, каза 'не познавам толкова дебел човек, на когото да станат' - направо като двуместна платка бяха  Laughing ; дано й върнат парите по-бързо  Praynig

# 517
  • Мнения: 464
Ох, и аз с притеснение си чакам трите поръчки, на едната срока за доставка от 10+3 дни изтече, няма я още, дано не се налага нищо да връщам от тях, че става сложно, със сигурност нещата не отиват на добре, ще има някакви нови условия, и затягане на коланите  Mr. Green

# 518
  • Мнения: 659
Току що говорих с тях, първо ми каза, че няма информация кога ще вземат пратките от Русе. После ми каза началото на другата седмица. Това прави 2 седмици престой на върнатите обувки в Русе. Това ми е последната поръчка от тях.

Щом така са ти казали,ме съмнява и че чак тогава ще пращат поръчки,а вече има доста забавени  Twisted Evil Моята от 23-ти още я няма със ски екипчето,само ме лъжат,онзи ден фъв фейса ми писаха,че до сряда ще го получа,вчера пак звънях,казаха до петък-събота  Close
Абсолютни папагали,само извинения и глупави обещания  Close И на мен ми беше последна поръчка тази  Crossing Arms

# 519
  • Мнения: 142
Аз отказах поръчката си и чакам да видя дали ще измислят нещо, за да получа парите от ваучер по банкова сметка. Мен от понеделник ме "омайват" във ФБ, че до петък ще си получа поръчката, а днес вече се оказа, че няма да стане. Ами мерси им за дефектните стоки.

# 520
  • София
  • Мнения: 35 276
Бубанка, аз чакам тези ботуши, ама вече не съм сигурна, дали ще ги получа Rolling Eyes
От 1-ви поръчката е приета, няма фактура, няма нищо....
То, боса не съм тръгнала, ама към тях имах и подаръци за след дни ooooh!

# 521
  • Мнения: 3 372
Тъпанарите ми писаха във фейса, че другата седмица #Cussing out щели да вземат пратката от офиса на Спиди #Cussing out

# 522
  • Мнения: 36 057
стискам палци да ги получиш, когато ти трябват  Wink
украсили са сайта, може и да не го затворят  Joy
защото това си мислех сутринта - дали не са решили да закрият българския вариант  newsm78
пп барбу да не е болен?  Thinking

# 523
  • Мнения: X
Може да си е взел отпуск по празниците  Mr. Green
Аз започвам да се чудя за ваучера ми за 8лв., който не знам как и кога ще похарча. Освен да пусна БД някой ден, за да го ползвам. Че като ви чета... ooooh! Чудех се дали мога да пожелая да ми върнат парите за него? Някой да е пробвал?

# 524
  • Мнения: 142
Пиши им, че искаш да ти преведат парите по сметка  Peace. На мен ще ми преведат сумата от ваучера, писахме си мейли, за да им дам IBAN. Явно имат някакви проблеми, но като решиха да си правят реклама и да пускат намаления, да бяха помислили как ще изпълняват поръчки. Явно не им достига персонал, тъй като във ФБ ми отговориха, че операторите им са претрупани.

Общи условия

Активация на акаунт