Коледа 2012- 3 част

  • 58 096
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 818
Джемма, благодаря за новата тема!  bouquet

Потвърждавам, че писалката от Джъмбо е пълен боклук, моята отдавна отиде в кофата, също и един пош от там се сцепи при първото ползване. Само формичките стават - и от тази, и от миналата година.
Купих си икейските формички единият вид засега, че има страшно много коледни резци вече!

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 17:58 от Сиси ♥♥

# 31
  • София
  • Мнения: 974
Джема страхотна работа си свършила.Браво.От кога му се каня на АКК и все не се осмелявам.
Незнайно защо и мен много ме плаши, но май желанието ще надделее Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 269
  bouquetУспешно правене на коледните сладки.

# 33
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 То и на мен ми беше ясно за спринцовката.Тази вечер пак ще ходя до Джъмбо, че вчера не можах да купя подарък на баткото и бях решила да си взема един пош, направо ме отказахте и за него.Предстой ми да правя три торти и си викам ще се отърва леко с три лева. Wink
gery_dobreva къде го съхраняваш толкова фондан?Колко време издържа?И аз май трябва да си поръчам, че сладки, торти ще ми е нужен

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Спринцовката е за разтопен шоколад по принцип. И аз я имам, ама не съм я ползвала още.

# 35
  • София
  • Мнения: 23
Уау, кога стигнахте трета страница  Grinning Grinning Grinning Запис да не ви изпусна

# 36
  • Мнения: 240
Бързо да се разпиша, че много бързо напревате!  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 2 658
И аз трупам форми и ... други нещица.

Къде в София продават готова смес от подправки за меденки?

А аз да попитам същото за Пловдив?
Във големите магазини аз съм купувала от Била и Кауфланд
При ванилията,бакпулвера канелата ,там търсете

това не е ли бакпулвер с подправки? Т.е 2в1, трябва да се има предвид, че има набухвател. Иначе сместта за меденки в магазинчето на "Иван Асен" е страхотна!  Peace Не е пакетирана, на грамаж се продава. Аз не обичам канела, но тази смес ухае невероятно!

Джемма, благодаря за новата темичка!   bouquet

# 38
  • Мнения: 5 228
И аз трупам форми и ... други нещица.

Къде в София продават готова смес от подправки за меденки?

Аз купих от едно магазинче за подправки на Иван-Асен. Petia_tag ми обясни миналата година къде се намира, аз най-сетне отидох, страхотна е подправката. Ако ти е удобно като местоположение, ще пиша по-подробно къде се намира.

# 39
  • Мнения: 221
Джемма   bouquet
забравените сладки са ми във фурната-нямам търпение да ги опитаме.

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно 2 час се пекоха кексчетата:



Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 19:24 от Джемма

# 41
  • Мнения: 3 269
Много хубави са станали Джемма.

# 42
  • Мнения: 6 689
Джемма, и тези кексове ли пече в кутии от бисквити? И ако може да споделиш какви размери са. Благодаря!   bouquet

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 19:06 от Fortuna

# 43
  • Мнения: 6 031
petia_tag моля и за незнаещи, като мен да споменеш къде е това магазинче на "Иван-Асен".  Wink

# 44
  • Мнения: 5 228
Цитат на: petia_tag
Вървиш от Орлов мост към бившето кино Влайкова. Има един триъгълник, от дясно ти е една сладкарница(едно време май беше Пчела), от ляво ти е триъгълника. На ъгъла е магазин за кафе, подминаваш го, влизайки в триъгълника(не вървиш нагоре по улицата вече) и е трето магазинче. С жълта врата и пише Подправки, кафе... ще го видиш, много малко, но всякакви неща има.

Общи условия

Активация на акаунт