Виждали ли сте такова чудо?

  • 1 454
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
На Мартин първите два, долни се показаха на 6 месеца, с разстояние между тях, около 2 седмици.След това поникнаха 4 горни резеца наведнъж. #Crazy.Направо се побърка детето, та и ние покрай него.Но всичко е индивидуално, така че не се притеснявай. Peace

# 16
  • Мнения: 435
И на каката й никнеха по 2-3 наведнъж но първите се показаха през десетия месец.
Честити ви зъбчета  Hug
Цитат
кърмата ми е "бедна на калций".
още не съм го чула този бисер  Shocked

# 17
  • Мнения: 35 968
4 зъба до 7 месец, излизаха по два с разлика от 1 ден - кърменето ми бебе
при "адаптираното' - положението беше същото, значи кърмата няма връзка Simple Smile

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
При синът ми първите зъби поникнаха на 5 месеца- два наведнъж. Малко почивка и на седем месеца му поникнаха пет наведнъж, но дори не усетихме как. Тогава пътувахме за морето и съм чувала, че при смяна на климата се активира зъбоникненето и май така стана.
А дъщеря ми ги вади един по  един и всеки с 39 градуса температура. Интересното е, че най- трудните зъби- кътниците си пораснаха по- лесно от резците newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 988
След това поникнаха 4 горни резеца наведнъж. #Crazy.

 smile3501

Ехаааа

# 20
  • София
  • Мнения: 3 988
Малко почивка и на седем месеца му поникнаха пет наведнъж, но дори не усетихме как.

Ужас! #Crazy Hug

# 21
Има всякакви чудеса.......моя позната роди бебока с пораснал зъб newsm10

# 22
  • Мнения: 485
Има всякакви чудеса.......моя позната роди бебока с пораснал зъб newsm10


Ей на т'ва му се вика зъбки без мъки  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 15
Аз също мисля, че зъбоникненето няма нищо общо с начина на хранене.
Ние сме от изключително кърмените бебета, вече сме на 1 година и 1 месец и все още нямаме зъби.
Детенцето на нашата кръсничка е кърмено само няколко месеца, захранено е рано и първото му зъбче е изникнало на 1 година и 3 месеца.

# 24
  • Мнения: 1 427
Само един си имаме  до момента и той излезе малко преди 9-ия месец......Сега са ни много надути венците,но още нищо не е избило.Кърмим се,но едва ли това оказва някакво влияние върху зъбоникненето!

# 25
Ние пък сме на 11м. и нямаме нито един зъб.Няма да се очудя ако излязат всички на веднъж moresmile

# 26
  • Мнения: 2 784
На Калина първите 2 зъбчета и изникнаха като стана на 6 месеца, в разстояние на 2 дена, но с другите много се мъчим. По месец и кусур отива за един зъб, денем се понася, но вечер е много крива. Нощем усещам как стърже със зъби в зърното ми- не е особено приятно. SadСина на братовчедка ми извади всички зъби на година и малко- беше най-зъбатото дете, което съм виждала. Mr. Green Кърмен е до 6 месец.

# 27
  • Мнения: 7 106
Няма от какво да се притесняваш.Това  кога ще поникнат зъбките, е по-скоро генетично обусловено, а не чак толкова свързано с начина на хранене.

Точно така Simple Smile!
На Ева първите зъбчета пробиха на 1г. 1м. - долните две наведнъж и около десетина дни след тях и горните две пак едновременно.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 988
Няма от какво да се притесняваш.Това  кога ще поникнат зъбките, е по-скоро генетично обусловено, а не чак толкова свързано с начина на хранене.

Точно така Simple Smile!
На Ева първите зъбчета пробиха на 1г. 1м. - долните две наведнъж и около десетина дни след тях и горните две пак едновременно.

Зори, много ти е сладка дъщеричката и какви червени бузки има! Blush

# 29
  • Мнения: 1 014
И на нас ни изникнаха наведнъж два - първите, преди 2 дни - на 11 месеца. От половин година слушам от баби и лели как му растат зъбите и затова лапа всичко, но не би. Озъбихме се на тази късна възраст и аз съм повече от щастлива (бях почнала да се притеснявам). За протокола - ние също се кърмим яко.

Общи условия

Активация на акаунт