Изкуствени коледни елхи - от къде?

  • 13 236
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
От къде мога да си закупя изкуствена коледна елха? Днес видях в един магазин уникална елха, изглеждаше като жива. Искам точно такава да си взема. Имаше и ефект на клонките - изкуствен сняг, който седеше като истински.

# 1
  • Мнения: 1 876
Навсякъде има изкуствени елхи.Аз живея в малък град,но няма магазин да не продават изкуствена елха - левчетата,детските магазини,домашните потреби.В по-големите градове има и в хипермаркетите.

А защо не сте си взели като сте видяли?

# 2
  • Мнения: 1
Видях окрсена елха, не се продаваше. Видях, че има по магазините, но са някакви китайски, където нямат нищо общо с това, което видях. Искам красива, гъста елха с ефект на сняг върху нея. Надявам се някой да знае къде се продават такива елхи.

# 3
  • Мнения: 531
Искам красива, гъста елха с ефект на сняг върху нея. Надявам се някой да знае къде се продават такива елхи.

Може би тук http://praktis-bg.com/bg/Elha--zhilkova-byal-vrah-120-sm/1686/product/

# 4
  • Мнения: 1
Проверих в google и ги намерих. http://www.kolednielhi.com - Коледна изкуствена елха жилкова със заскрежени връхчета  - това е мойта елха Simple Smile  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 64
В Пикадили има изкуствени елхи, но не знам дали са със заскрежени връхчета.

# 6
  • Мнения: 1 876
Проверих в google и ги намерих. http://www.kolednielhi.com - Коледна изкуствена елха жилкова със заскрежени връхчета  - това е мойта елха Simple Smile   Simple Smile
Да,точно такива съм виждала в хипермаркетите - Метро,Практикер и някои мебелни салони,но не мислете,че не са китайски Laughing,вече джуджетата на Дядо Коледа са само китайчета Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 1
Пише, че са български. Даже са написали, че са единственият производител в България на коледни елхи.

# 8
  • Мнения: 1
Пристигна ми елхата днес. Страхотна е и доставката стана бързо. Обслужването също ми хареса. Опаковката е много интересна, старинна и напомняща за Коледа Simple Smile

Препоръчвам ви тези елхи, особенно със заскрежените връхчета  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 401
Пристигна ми елхата днес. Страхотна е и доставката стана бързо. Обслужването също ми хареса. Опаковката е много интересна, старинна и напомняща за Коледа Simple Smile

Препоръчвам ви тези елхи, особенно със заскрежените връхчета  Wink

Аз харесвам живите елхи , но тази година искам от по рано да украся и ще взема една изкуствена. Досега се рових и аз попаднах на този сайт и си харесах точно този модел с снежните връхчета, може ли да пуснеш реална снимка ако сте я направили , аз мисля тази седмица ако ми остане време да отида до офиса им и да ги видя на живо и да си взема ако ми харесат.

# 10
  • Мнения: 409
И ние миналата седмица получихме жилкова с разцепени връхчета от тази фирма - невероятна е, съвсем като истинска. Търсех мъничка, затова поръчах 80см - не знам за по-големите, този размер не се сглобява, готова е, само й се повдигат нагоре клонките, защото идва в плик, с прибрани надолу. Нашата я взехме от друг магазин (няма да му правя реклама), защото доставката излезе по-ниска от тази на производителя, но при всички случаи цената е екстра за нещо, което ще се ползва с години. Мога да я снимам през деня, въпреки че не е украсена още, а ако ми се получи украсата, може и след това Laughing

# 11
  • Мнения: 766
Имате ли идея до колко дни идва поръчката на елха от http://kolednielhi.com/Rolling Eyes Гледам, че имат и адрес в Малинова долина, някаква идея дали това е склад или е магазин, от който мога да купя на място? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 298
карфур  Peace

# 13
  • Мнения: 4 781
Имате ли идея до колко дни идва поръчката на елха от http://kolednielhi.com/Rolling Eyes Гледам, че имат и адрес в Малинова долина, някаква идея дали това е склад или е магазин, от който мога да купя на място? Rolling Eyes

Нашата е от тях (но купувана от магазин) и са страхотни, много близки до живите, гъсти, абе препоръчвам  Peace

# 14
  • Мнения: 15 376
В Пикадили има изкуствени елхи, но не знам дали са със заскрежени връхчета.

Има и със заскрежени връхчета.
Нашата е оттам, но обикновена - много са им хубави елхите и са български.

Общи условия

Активация на акаунт